Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

    Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
    Жоро е в болница в Австрия, ще се върне скоро в България и ще ти отговори....!!!
    а стига бе, още ли? четох, но мислех, че е било нещо леко...

    Коментар


    • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

      Първоначално публикуван от 121 Преглед на мнение
      На женшината не ѝ дават виза. Това е един от проблемите, защото сам не ме пуска. Във всеки случай трябва да дойда м-у 25 юли и 14 август. Само не ми казвайте, че отивате на море. От 31 юли до 5 август има six days crazy job. Ще ходите ли? Аз съм страшно навит но на 31-ви имам състезание на долна. Джанти, виж там каква е програмата... Ако се почва от 31-ви вечерта, може и да сколасам. Писах съобщение на Жоро да каже нещо по програмата, че има и няколко италианчета дето искат да дойдат, обаче не ебава да отговори...
      Сори Пламене, пак се разминаваме. от 01.08. след състезанието на Долна тръгваме с пистарките за морето до 07/10. 08. Връща ме се и веднага заминаваме силна група със селските мотори на Широка поляна/ това е язовир в Родопите до Батак./. После като се върнем от там ако са останали сили на момчетата отиваме на гости на Чинела, освен ако не му гостуваме още този месец. Това е, прави сметка и се вмествай в графика.
      За предпочитане е да паднеш на тревата или в калта, отколкото на асфалта!

      Коментар


      • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

        Първоначално публикуван от 121 Преглед на мнение
        Интересува ме какъв е формата, искат ли лицензи, и "nulla osta" освен лизенз, застраховки, такси?... Каква е програмата, ще има ли паддок, ще се охранява ли? Къде ще спят... дали в паддока или в хотели. Пичовете тук нямат състезателни лицензи а само лицензи "sport"
        Няма никакъв проблем за лицензи и застраховки,знам го когато ходих на Източноевропейското.Всичко е лесно плащаш си и става бързо.Има паддок и всичко е доста сериозно така поне беше във Севлиево.И на мен миналата година ми надуха главата Испанчета да идват да карат в БГ но неможех да докарам 5 мотора на веднъж.
        Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
        0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

        Коментар


        • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

          Доста силна група се очертаваме за "Широка поляна" ще е идеално ......: )))))))
          Живей така,че като умреш и дявола да ти запали свещ ......: )))))))))))

          Коментар


          • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

            Аko е достатъчно ШИРОКА тая широка поляна ке додем и язе. Белким я напълним.
            -------------------------
            Днеска с колегата Луйджи отидооме да караме на една нова писта, на 100 и кусур км от дома. Та разтвариф си язе салтанатите, навлекоо си екипо, напъаф си краците у опинците, запалиф ямашката, напраиф си подгреващата гимнастика, налузиф каската и ръкавиците метнаф се връз мотря включий на пРЪва и гаааааа-аааааааааааааааааааааааааааааа... некуму дедовеца що оно га додоф газ ми са скъса жилото на съединительо. Ама по-харно тъй, щото подир 5 минути на Луйджи на моторя па му са скъса жилото на газтя у най-ниското на пистата. Та с голем кеф избутааме мотретката по баиро, натварииме си бакиите у баничаркята и у дома. Мооого съм доволен, щото от некое време насам се ми са улабва съединительо и я си го натегам и си мислим, че сай износил и че требе да го сменям. То па сега некой си мисли, че съм умен кът игумен ма, както посочих по-горе... по-харно тъй.

            Коментар


            • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

              Екстрийма "Търколни гъз" край Плевен
              Живей така,че като умреш и дявола да ти запали свещ ......: )))))))))))

              Коментар


              • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                Бухово пропадна. Всички се отказаха, сам няма да пътувам. Моторът ми е натоварен, чакам ОФЕРТИ от други места да караме.
                За предпочитане е да паднеш на тревата или в калта, отколкото на асфалта!

                Коментар


                • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                  Плъзни гъз се нарича, бате дяволе, ПЛЪЗНИ, не търкулни.

                  Коментар


                  • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                    Първоначално публикуван от 121 Преглед на мнение
                    Плъзни гъз се нарича, бате дяволе, ПЛЪЗНИ, не търкулни.
                    Дяволчето си е право за екстрима.''Търкулни е не Плъзни'',ама ти не си го виждал колко по зловещ е от другия.
                    Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

                    Коментар


                    • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                      Айде бе карахте по балкана една снимка не качихте ,ебати хората много сте дискретни.Дйте да видим нещо и ние зрителите.Като не караме поне да гледаме.
                      Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                      0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                      Коментар


                      • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                        ей той пък другия - една зловещина...

                        Коментар


                        • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                          Днес няма никой в тази група. Явно всички са на сбирка или на тест драйв на новата Хонда.
                          Честито Данчо!(очакваме снимки)

                          Коментар


                          • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                            За утре които не е разбрал в 8:00 на бензиностанция ЕКО за да няма закаснели.

                            Коментар


                            • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                              Първоначално публикуван от filip mx Преглед на мнение
                              За утре които не е разбрал в 8:00 на бензиностанция ЕКО за да няма закаснели.
                              Гледай да си точен
                              Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

                              Коментар


                              • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                                Последно редактирано от Chinela; 22-08-11, 06:08.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X