Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

    Шефееееееее направи ги аматИОри да не се карат брееее.
    МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

    Коментар


    • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

      Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
      Шефееееееее направи ги аматИОри да не се карат брееее.
      Ние не се караме бре момче,просто всеки си казва мнението
      Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

      Коментар


      • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

        Първоначално публикуван от krik4e Преглед на мнение
        Ние не се караме бре момче,просто всеки си казва мнението
        Еййй ще го взема Данчо за 1 месец при мен де му дам титла АМАТиоР и след това ще ви затрупа с камани всичките.
        МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

        Коментар


        • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

          Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
          Еййй ще го взема Данчо за 1 месец при мен де му дам титла АМАТиоР и след това ще ви затрупа с камани всичките.
          Дай Боже.
          Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

          Коментар


          • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

            Дака ,докато ние абичите(аз и джантов) и другите аматиорите вратнахме по една обиколка парвите бяха финиширали . 5-те секунди дето колегата ги спестява по никакъв начин немогат да обаркат класирането , пак и той не е отишал да става първи, няма комплекси да избива . Както всички от Плевен които бяхме там , е да уважим домакините за труда им и за собствено удоволствие.

            Коментар


            • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

              Първоначално публикуван от pepimotos Преглед на мнение
              .Смееше се на един, а ставаш като него.ч-
              Гледай сега Спиди Гонзалес. Защо се месиш постоянно и даваш акъл, като си на толкова километри и единственото ти виждане към групата е от разказите на няколко от големите двуличници в нея ? Ще мине време и ще се разбере кой какъв е и колко струва. Най радващото при мен е, че наблюдавам от страни нещата и нямам нищо общо

              Коментар


              • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                Честито на Цецо Кошериков за новата придобивка Хонда ЦРФ 250. В сряда да дойдеш да почерпиш ха ха ха.
                За предпочитане е да паднеш на тревата или в калта, отколкото на асфалта!

                Коментар


                • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                  Ей КАРАЧИТЕ изкам да ви кажа за пореден път едно за да нестанат грешки.Обичам интригите но в тези които аз сътворявам няма никакъв злопаметен умисъл просто ние всички се познаваме казали сме си всичко и се знаем що за чешити сме.Умолявам ви всичко което си пишем и се базикаме да не го приемате толкова лично ми да го гледате малко по приятелски няма кво да делим а относно карането всеки може да кара със които си изка а кои колко може мисля че всички сме на едно ниво или поне на едно.Аааааааа забравих аз съм по добър от ваз и винаги съм бил ха ха ха ха
                  За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

                  Коментар


                  • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                    Първоначално публикуван от rendi_mamola Преглед на мнение
                    Ей КАРАЧИТЕ изкам да ви кажа за пореден път едно за да нестанат грешки.Обичам интригите но в тези които аз сътворявам няма никакъв злопаметен умисъл просто ние всички се познаваме казали сме си всичко и се знаем що за чешити сме.Умолявам ви всичко което си пишем и се базикаме да не го приемате толкова лично ми да го гледате малко по приятелски няма кво да делим а относно карането всеки може да кара със които си изка а кои колко може мисля че всички сме на едно ниво или поне на едно.Аааааааа забравих аз съм по добър от ваз и винаги съм бил ха ха ха ха
                    Да живеееее Маклауд.
                    Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

                    Коментар


                    • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                      Първоначално публикуван от krik4e Преглед на мнение
                      Да живеееее Маклауд.

                      Грешиш да го Д............Ааааааа.
                      МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                      Коментар


                      • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                        Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                        Гледай сега Спиди Гонзалес. Защо се месиш постоянно и даваш акъл, като си на толкова километри и единственото ти виждане към групата е от разказите на няколко от големите двуличници в нея ? Ще мине време и ще се разбере кой какъв е и колко струва. Най радващото при мен е, че наблюдавам от страни нещата и нямам нищо общо
                        Преди да напишеш нещо във форума си пий хапчетата че май си ги позапуснал в последно време.Бъди поне малко по сдържан и това ще ти помогне много.

                        п.п Това за Спиди Гонзалес ми хареса Данчо има Катерица аз пък с Патенце
                        Последно редактирано от nickbochev; 22-02-11, 22:46. Причина: уточнение
                        Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                        0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                        Коментар


                        • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                          Първоначално публикуван от pepimotos Преглед на мнение
                          Преди да напишеш нещо във форума си пий хапчетата че май си ги позапуснал в последно време.Бъди поне малко по сдържан и това ще ти помогне много.

                          п.п Това за Спиди Гонзалес ми хареса Данчо има катерица аз пък с Патенце
                          Как да ги пие като му свършиха.Изпратиму от там други че тук ги няма.
                          Последно редактирано от nickbochev; 22-02-11, 22:46. Причина: корекция на цитат
                          МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                          Коментар


                          • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                            А бееее, големи сте кенефи. Що разваляте флирта на Даката и Мамуля? Когат хората се обичат не им потъпквайте чувствата. Маскари с маскарите...

                            Коментар


                            • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                              Да са ... в кратуната куха. Защо си купих колесар като във фургона се товари 100 пъти по лесно. Гледай какво прави тоз юнак.







                              Коментар


                              • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                                Това видео го има във форума от поне 4 години.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X