Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

    Имате ли нещо против карането тази седмица да е в събота защото ако ще ходите в неделя няма да успея да дойда.Ако не здраве да е .

    Коментар


    • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

      Най атрактивното преминаване на препятствията. Да не се чудим - учител е ШЕФА

      Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

      Коментар


      • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

        Първоначално публикуван от ДАКАТА - crf 250x Преглед на мнение
        Най атрактивното преминаване на препятствията. Да не се чудим - учител е ШЕФА

        Вярно казваш АЗ съм му учителя но тои успя да премине през целия маршрут макар и да ги заобиколи тези три препиатствиа ми я кажи на теб кои ти е учителя като толкова години не те е научил от коя страна да се качваш на мотора та камо ли да караш.Аааааааааа ма много правилно си написал на аватара си ЕДНО Е ДА ИЗКАШ ДРУГО ДА МОЖЕШ И ТРЕТО ДА ГО НАПРАВИШ но ти ПИЯТЕЛЮ НЕМОЖЕШ НИ ЕДНО ОТ ТЯХ така че се замисли или идваи да караш със наз за да те уча как се държи кормилото или продължаваи да ходиш по поляните и да викаш че караш или в наи добрия случаи идваи да ни снимаш когато ние караме па може и да се научиш но трябва да пускаш записа на бавен кадър че ние много бързо работим със лостовете
        За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

        Коментар


        • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

          Първоначално публикуван от rendi_mamola Преглед на мнение
          Вярно казваш АЗ съм му учителя но тои успя да премине през целия маршрут макар и да ги заобиколи тези три препиатствиа ми я кажи на теб кои ти е учителя като толкова години не те е научил от коя страна да се качваш на мотора та камо ли да караш.Аааааааааа ма много правилно си написал на аватара си ЕДНО Е ДА ИЗКАШ ДРУГО ДА МОЖЕШ И ТРЕТО ДА ГО НАПРАВИШ но ти ПИЯТЕЛЮ НЕМОЖЕШ НИ ЕДНО ОТ ТЯХ така че се замисли или идваи да караш със наз за да те уча как се държи кормилото или продължаваи да ходиш по поляните и да викаш че караш или в наи добрия случаи идваи да ни снимаш когато ние караме па може и да се научиш но трябва да пускаш записа на бавен кадър че ние много бързо работим със лостовете
          Днес се размислих но сега ще напиша - няма нищо смешно в това че не смее колегата да мине препядствията по добре така отколкото да падне и да бере по голям срам, недай боже травма.Позрави
          Не е важно какво караш, а как го караш !

          Коментар


          • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

            Първоначално публикуван от tangi1 Преглед на мнение
            Днес се размислих но сега ще напиша - няма нищо смешно в това че не смее колегата да мине препядствията по добре така отколкото да падне и да бере по голям срам, недай боже травма.Позрави
            И аз мисля така Но защо ли когато има публика нещо се самозабравяме и се мислим за велики МОЖЕ БИ ЗАЩОТО СМЕ ТАКИВА
            За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

            Коментар


            • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

              Първоначално публикуван от tangi1 Преглед на мнение
              Днес се размислих но сега ще напиша - няма нищо смешно в това че не смее колегата да мине препядствията по добре така отколкото да падне и да бере по голям срам, недай боже травма.Позрави
              Колега, след като заобиколи тези препятствия, може да е заобиколил и други и ако беше излязъл на І място как щяха да се чувстват тези, които са минали всички препятствия, но са след него. Който се притеснява като мене, че не са ми по силите всички препятствия, да бъде зрител, а не участник или може би репортер?
              Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

              Коментар


              • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                Първоначално публикуван от rendi_mamola Преглед на мнение
                И аз мисля така Но защо ли когато има публика нещо се самозабравяме и се мислим за велики МОЖЕ БИ ЗАЩОТО СМЕ ТАКИВА
                Едва ли сме такива....по скоро гледайки човека пред нас просто забравяме за страха, и така до следващия път когато се позамисли човек че вече не е на 20 и е подобре да спре и да се "посмее" на 20 годишните отколкото те на него.
                Не е важно какво караш, а как го караш !

                Коментар


                • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                  Първоначално публикуван от ДАКАТА - crf 250x Преглед на мнение
                  Колега, след като заобиколи тези препятствия, може да е заобиколил и други и ако беше излязъл на І място как щяха да се чувстват тези, които са минали всички препятствия, но са след него. Който се притеснява като мене, че не са ми по силите всички препятствия, да бъде зрител, а не участник или може би репортер?
                  За тая работа не трябва ли да има съдии които да го дисквалифицират.....
                  Не е важно какво караш, а как го караш !

                  Коментар


                  • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                    Абе вие ша кажите че се решава шампионата или какво.Минал и толкова нали сътезанието е за шоу не за точки я вижте какви хубъви агънца са дали на победителите.
                    Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                    0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                    Коментар


                    • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                      Първоначално публикуван от tangi1 Преглед на мнение
                      За тая работа не трябва ли да има съдии които да го дисквалифицират.....
                      НЕ, не трябва да го дисквалифицират.!!!
                      По правилник за не преминато препятствие, състезателят се наказва с определени минути, които се вадят от общото му време.
                      Организаторът е длъжен да осигури и алтернативен маршрут за колеги които не могат да преминават препятствията.

                      Всичко това беше така до 2009г вкл. Сега с тестовете вече май не е така, но Гранд буркана беше проведен по старите правила, ако изобщо имаше такива.
                      Това че даден колега се е престрашил да участва в това състезание, без да може да премине ендурокрос частта, за мен е много похвално.

                      Ако трябва тази част да е решаваща, то тогава трябва да ходят само 4-5 състезателя, другите като мен, с фотоапарати и готово.

                      Коментар


                      • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                        Нека да повикаме Ренди да покаже как стават нещата!
                        Той Пурко показа,защо да не покаже и можещия!
                        Последно редактирано от Петьо Джартов; 21-02-11, 08:21. Причина: допълнение

                        Коментар


                        • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                          Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                          НЕ, не трябва да го дисквалифицират.!!!
                          По правилник за не преминато препятствие, състезателят се наказва с определени минути, които се вадят от общото му време.
                          Организаторът е длъжен да осигури и алтернативен маршрут за колеги които не могат да преминават препятствията.

                          Всичко това беше така до 2009г вкл. Сега с тестовете вече май не е така, но Гранд буркана беше проведен по старите правила, ако изобщо имаше такива.
                          Това че даден колега се е престрашил да участва в това състезание, без да може да премине ендурокрос частта, за мен е много похвално.

                          Ако трябва тази част да е решаваща, то тогава трябва да ходят само 4-5 състезателя, другите като мен, с фотоапарати и готово.
                          Напълно те поткрепям - неможе всички да са номер1.Просто и аз това се опитах да кажа на колегата Даката-
                          и че някой ако е сгрешил си има ред и правилник......не съм ходил на такова състезание - незнам реда какъв е точно и се извинявам "за дисквалифицирането де"
                          Не е важно какво караш, а как го караш !

                          Коментар


                          • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                            Дака,този дето толкова те е притеснил с това минаване го виждаш всяка сряда.Личи си че сте от една група,и ти държиш на групата.Смееше се на един, а ставаш като него.ч-
                            Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                            0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                            Коментар


                            • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                              Колеги, вие май забравяте, че това е темата за шеги и закачки. С клипчето и коментара към него нямах никакви намерения да обсъждам регламента и кой колко може да кара. Само Джартов и Ренди разбраха смисъла на това публикуване и отговориха в същия дух
                              Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

                              Коментар


                              • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                                Първоначално публикуван от ДАКАТА - crf 250x Преглед на мнение
                                Колега, след като заобиколи тези препятствия, може да е заобиколил и други и ако беше излязъл на І място как щяха да се чувстват тези, които са минали всички препятствия, но са след него. Който се притеснява като мене, че не са ми по силите всички препятствия, да бъде зрител, а не участник или може би репортер?
                                От шега до шега и от закачка до закачка има разлика в случая ми се се струва,че е неуместна от страна на репортер,а не участник в състезанието.
                                Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X