Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

    Първоначално публикуван от Krasimir Djantov Преглед на мнение
    А тук е пълна анархия май, всеки си говори да нещо но само той си знае за какво става на въпрос. Но се стягаите в кръста за утре.
    За каде да се стягат бееееееее все едно утивате на смърт.Пълни аматиори сте и внимаваи със Келеметорчето нали знаеш че е наполвина инвалит ха ха ха ха ха ха ха ха Другата седмица съм готов за приключения
    За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

    Коментар


    • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

      Първоначално публикуван от Krasimir Djantov Преглед на мнение
      А тук е пълна анархия май, всеки си говори да нещо но само той си знае за какво става на въпрос. Но се стягаите в кръста за утре.
      Готови сме.Утре стартираме посока Враца.
      Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

      Коментар


      • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

        Блазе ви, аз днес счупих моторетката. Скъса се единия от коланите и падна в-у ремаркето = спукан радиатор. По първи закон на Мърфи, моторите ми претърпяват най-сериозни щети, падайки от стойката. По 2-ри закон това се случва в събота или неделя, когато майсторите и магазините се забавляват другаде.

        Коментар


        • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

          Смятате ли да ходите на ендуросъстезанието в Енина другата събота? Аз съм дълбоко заинтригуван...

          Коментар


          • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

            Първоначално публикуван от 121 Преглед на мнение
            Смятате ли да ходите на ендуросъстезанието в Енина другата събота? Аз съм дълбоко заинтригуван...
            Пламене, Аз да.
            Последно редактирано от nickbochev; 14-11-10, 23:50. Причина: оформяне на цитат
            За предпочитане е да паднеш на тревата или в калта, отколкото на асфалта!

            Коментар


            • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

              Първоначално публикуван от 121 Преглед на мнение
              Блазе ви, аз днес счупих моторетката. Скъса се единия от коланите и падна в-у ремаркето = спукан радиатор. По първи закон на Мърфи, моторите ми претърпяват най-сериозни щети, падайки от стойката. По 2-ри закон това се случва в събота или неделя, когато майсторите и магазините се забавляват другаде.
              Какъв този твоят късмет.
              Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

              Коментар


              • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                Мамка му и временце, удави ни. Смятах този weekend да отида да се понакалям, но без шнорхел не може да се кара. Вчера открих, че имам счупен лагер на задната главина... и открих, че съм страшен механик... и открих, че тука лагерите са по 14 лева а семерините по 6, стига да не ги купуваш от yamaha. Натъпкал съм сега главината с грес - ха да видим колко може да издаяни новият комплект лагери. Смених маслото и филтъра на двигателя и установих, че при смяна на маслото трябва да изпразвам и масления радиатор. Представете си че и сменям маслото за четвърти или пети път и до сега практически никога не съм го сменил както трябва. Умен па умен... като игумен. Ако продължава да вали така ще стана супер майстор механик.

                Коментар


                • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                  Да честитим Рождения ден на Даката.

                  ЧРД на ДАКАТА - crf 250x
                  proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                  NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                  Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                  Коментар


                  • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                    Честит рожден ден и от мен, по много от всичко което сам си пожелаеш.

                    Коментар


                    • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                      Честит рожден ден Дака! Само хубави нешта от тук нататък и много покорени връхчета с червения змей.

                      Коментар


                      • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                        Честит и от мене ,по много от всичко и с най добри пожелания.

                        п.п Внимавай с Керацудата Дака, понякога прави бели.
                        Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                        0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                        Коментар


                        • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                          ай наздраве

                          Коментар


                          • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                            Благодаря на всички! Пожелавам и на вас само добри неща да ви се случват - много безаварийни километри и покоряване на върхове !
                            Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

                            Коментар


                            • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                              Данчо, честито и от мен със закъснение. Дръж печено.
                              За предпочитане е да паднеш на тревата или в калта, отколкото на асфалта!

                              Коментар


                              • От: До: Жоро ВитлиемоФ живот и творчество

                                АматИорииии, днеска толкова кал изядох, че вечерта задръстих банята и пералнята. Кво да правиш... пусти мерак... тук от един месец не беше спирало да вали, прогнозите дават дъжд и през следващите две седмици, така че щом видях малко слънце...и...газзззззззззз. Как е при вас? Разбрах, че бай крик опущил крика, ха ха. Е ви на еди кален мотоциклет
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:27112010893.jpg
Прегледи:1
Размер:189.2 КБ
ID:5230858

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X