Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

    A другите що бре,да нете познаят Априлските заптии ли??
    Най-добре е да имаш богати приятели!!!
    Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

    Коментар


    • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

      Eййй Плевенчанин да си да му е@а маиката!!! Нестига че имата най-убаите жени ами и колите ви за завиждане!!Що ли?? Ами как що? Звъни ми мой братовчед от КАТ Пловдив и дума :Абе брат'чет ,гледам днес оня бракувания модератор дет сал по балканите аиманосва ,наредил се на едно гише кола регистрира!!! Тъйли? Я да му звънна аз да чуя тоя братчет бъзикалима или несие доспал? Де си бре пиргишино?? Амиии на брат ми на гости!Данеси нещо сгазил суганя ,че та видяли в кат? Ааа не бе,колца реках една даси купя по височка,щот оня ден ми ареса по балкана с кола!!!

      Еиии се са чудех що аиманосва сам по горите,сигурно ша даи урама някаква направил да прокуди оня рошавия.Ииии ъиго деии излезе на яве???Тоз връх,онуи дере сигур намери някои алтън и оп ОРЕЛ ЗАФИРА!!! Че и убааа!! ДА му е честита !!!!

      И дане забраиш да почерпиш Ренди,ади тоя път газирана вода +тиквено!!!

      Еиии убоу е даимаш богати приятели.........
      Най-добре е да имаш богати приятели!!!
      Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

      Коментар


      • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

        Първоначално публикуван от Чичко Фър Преглед на мнение
        ...Тоз връх,онуи дере сигур намери някои алтън и оп ОРЕЛ ЗАФИРА!!! Че и убааа!! ДА му е честита !!!!
        ....
        Хъм, да му е честита придобивката. Много да го слуша и да не му се налага да я води на сервизи.
        proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
        NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
        Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

        Коментар


        • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

          Първоначално публикуван от Чичко Фър Преглед на мнение
          Eййй Плевенчанин да си да му е@а маиката!!! Нестига че имата най-убаите жени ами и колите ви за завиждане!!Що ли?? Ами как що? Звъни ми мой братовчед от КАТ Пловдив и дума :Абе брат'чет ,гледам днес оня бракувания модератор дет сал по балканите аиманосва ,наредил се на едно гише кола регистрира!!! Тъйли? Я да му звънна аз да чуя тоя братчет бъзикалима или несие доспал? Де си бре пиргишино?? Амиии на брат ми на гости!Данеси нещо сгазил суганя ,че та видяли в кат? Ааа не бе,колца реках една даси купя по височка,щот оня ден ми ареса по балкана с кола!!!

          Еиии се са чудех що аиманосва сам по горите,сигурно ша даи урама някаква направил да прокуди оня рошавия.Ииии ъиго деии излезе на яве???Тоз връх,онуи дере сигур намери някои алтън и оп ОРЕЛ ЗАФИРА!!! Че и убааа!! ДА му е честита !!!!

          И дане забраиш да почерпиш Ренди,ади тоя път газирана вода +тиквено!!!

          Еиии убоу е даимаш богати приятели.........

          Убава я.
          МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

          Коментар


          • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

            Малко остана да я взема.Ама трябваше да доплаща и го изпратих да продава аудито.


            МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

            Коментар


            • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

              Тия верно още малко да направят трампата дока си пия джина дето ме почерпа адаша. Абе Хондата си я хонда. И Опела де.... Със здраве да си дърпаш ремаркето с мотора Адаш. Ако не можеш да намериш теглич се обади
              Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
              0894328706

              Коментар


              • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                EEEEE Жоро, честито много безавариини!

                Коментар


                • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                  Аи ся ЖОРКА едно агънце в багажника и на бесетката да видим за кво става дума иначе нали знаиш кво става аааааааааааааа

                  Коментар


                  • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                    Благодаря за хубавите пожелания. Никой няма да остане не почерпен, но всичко по реда си .


                    Ей Пачароз, кажи кога ти е рожденният ден, да ти подаря един фото апарат.

                    Коментар


                    • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                      Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                      Благодаря за хубавите пожелания. Никой няма да остане не почерпен, но всичко по реда си .


                      Ей Пачароз, кажи кога ти е рожденният ден, да ти подаря един фото апарат.
                      За грозна кола грозни снимки Ха-Ха-Ха.Първо ти трябва да си купиш твоят вече е покойник.
                      МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                      Коментар


                      • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                        Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                        Убава я.
                        Убава ама няма теглич!!!
                        Трябва да си закча ремаркето с моторчето на.............!

                        Коментар


                        • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                          Бе Джарта, той теглича се туря отзад. От де видя че го няма/ аман от издайници в тоя форум/
                          Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                          0894328706

                          Коментар


                          • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                            Звъни ми Шефа тази вечер и ми вика:
                            - Хайде да ходим да се черпим взаимно, аз също имам повод .
                            - Какъв е бе Шефе ????????
                            - Като дойда да те взема, ще видиш. Изненада е.



                            Тази криза май лошо ни се отразява.
                            Честито Шефеееееееееееее
                            Много лошо. И БМВ- то няма теглич.
                            Най хубавото е че си пазя високо проходимото АУДИ

                            Коментар


                            • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                              А стига ве
                              [LEFT][URL="http://ftp.domainbg.com/FreestyleR/"][COLOR=#0000ff]http://ftp.domainbg.com/FreestyleR/[/COLOR][/URL] :arrow:[/LEFT]
                              [LEFT][URL]http://forum.mobile.bg/member/FreestyleR/[/URL] :arrow:[/LEFT]

                              Коментар


                              • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                                Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                                Звъни ми Шефа тази вечер и ми вика:
                                - Хайде да ходим да се черпим взаимно, аз също имам повод .
                                - Какъв е бе Шефе ????????
                                - Като дойда да те взема, ще видиш. Изненада е.



                                Тази криза май лошо ни се отразява.
                                Честито Шефеееееееееееее
                                Много лошо. И БМВ- то няма теглич.
                                Най хубавото е че си пазя високо проходимото АУДИ
                                Еи туи да не онзи за които аз си мисля дет не мои да кара мотор и ся са издепосал на някои чичко паричко в таратаиката.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X