Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

    Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
    Там е разликата - те охраняват..... Вие нарушавате.

    Па и като точно си забелязал - Балкана е за всички - не само за мотористи, ама и за пешаци, гъбари, че и диви животни има..... А на бас, че са глобявали в границите на природен парк и резерват?
    Няма смисъл да спорим тука. Тази тема е обсъждана многократно. Работата е там, че за кучета и котки може за прасета НЕ.........
    Последно редактирано от viki terzieva; 29-06-10, 17:21.
    МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

    Коментар


    • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

      Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
      Там е разликата - те охраняват..... Вие нарушавате.

      Па и като точно си забелязал - Балкана е за всички - не само за мотористи, ама и за пешаци, гъбари, че и диви животни има..... А на бас, че са глобявали в границите на природен парк и резерват?
      Какво значи НИЕ и ВИЕ ??? Кои сме НИЕ и кои сте ВИЕ ???
      За предпочитане е да паднеш на тревата или в калта, отколкото на асфалта!

      Коментар


      • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

        Къде си видял в моя пост НИЕ? А ВИЕ сте ясни.....


        ПП. Всяка втора тема свързана с карането в Централен Балкан стига до тази фаза: те не ни дават, ама пък НИЕ ПЪК ЖА КАРАМЕ......

        Чичко ти Фър, Жорка Витлиемов поне са присътствали на срещата на хижа Тъжа. ТИ как успя да я пропуснеш?
        Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
        Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

        Коментар


        • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

          Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
          Къде си видял в моя пост НИЕ? А ВИЕ сте ясни.....


          ПП. Всяка втора тема свързана с карането в Централен Балкан стига до тази фаза: те не ни дават, ама пък НИЕ ПЪК ЖА КАРАМЕ......

          Чичко ти Фър, Жорка Витлиемов поне са присътствали на срещата на хижа Тъжа. ТИ как успя да я пропуснеш?
          За съжаление бях в Швейцария. Знам как стоят нещата, гледах репортажа. Но знаеш темата е болна и дразни страхотно много. КОНСЕНУСЪТ И МИРАЖ.
          За предпочитане е да паднеш на тревата или в калта, отколкото на асфалта!

          Коментар


          • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

            Верно - темата е болна. Като стигна до Плевен, ще ти кажа и как точно се стигнало до това положение.....
            Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
            Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

            Коментар


            • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

              Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
              Верно - темата е болна. Като стигна до Плевен, ще ти кажа и как точно се стигнало до това положение.....
              Ок. Ще чакам да се обадиш.
              За предпочитане е да паднеш на тревата или в калта, отколкото на асфалта!

              Коментар


              • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                Eй мъдурк*вци ( пиууууу ) , пак събрахме половината форум в наща тема. Забранено - разрешено. Забранено е ако те хванат.
                И преди и след срещата се знаеше, че се е карало и ще продължава да се кара извън и в парковете. Въпросът е да не се тръби къде и как се е карало. Ми аз като не се похваля за какво съм отишъл. Тази тема ми е толкова отвратителна, че това е последното което ще напиша по нея, пък вие ако щете се избийте.

                Коментар


                • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                  Жорка, аз си мислих че се кефиш от карането, па то каква била работата. Хвалене...... Жалка картинка.
                  Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                  Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                  Коментар


                  • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                    Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
                    Жорка, аз си мислих че се кефиш от карането, па то каква била работата. Хвалене...... Жалка картинка.
                    Жалкото е когато някой няма чувство за хумор!
                    Интересно, ако ги няма самохвалковците, които всяка седмица пускат снимки, как щеше да изглежда форума?
                    Последно редактирано от viki terzieva; 29-06-10, 17:22. Причина: интересно
                    Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                    0894328706

                    Коментар


                    • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                      Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                      .... Забранено - разрешено. Забранено е ако те хванат...
                      Всъщност, забранено е винаги. Наказуемо е, ако те хванат.

                      Предлагам, повече да не "зачекваме" тази тема, защото до никъде няма да я докараме дискусията.
                      Първоначално публикуван от Жоро Йорданов Преглед на мнение
                      Жалкото е когато някой няма чувство за хумор!
                      Интерестно ако ги няма самохвалковците които всяка седмица пускат снимки, как щеше да изглежда форума?
                      Хуморът не обхваща случаите, когато се прави прикрито или не, подстрекаване и хвалба, как да се нарушават нормативно-определените правила.
                      Все още на територията на страната има огромни пространства, където не е забранено да се кара по какъвто и да било начин, за да може всеки да се докаже - колко добър е с машината, която управлява - било то мотоциклет, АТВ или "джип". И снимките при тези "съревнования" няма да са по-лоши от тези, правени крадешком, под евентуалната угроза от административна санкция. В противен случай, самоцелното правене на такива "набези", наистина не го разбирам.
                      Последно редактирано от nickbochev; 28-06-10, 22:04. Причина: отговор на второ мнение
                      proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                      NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                      Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                      Коментар


                      • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                        Колеги, пазете това, което имате или поне не разгласявайте това, което правите публично, че забраните са въпрос на време в Бг. Знаете, че това е като с малките деца ,първо научават лошите неща и после добрите. Така и умниците в държавата първо измислят забраните и после другите неща. Аз много добре знам какво е забрана, тук е отврат и хората пак карат ендуро, но по съвсем друг начин. Тук наистина трябва да се криеш, като караш - е това не го пожелавам на никой. А снимките, които се качват, не вярвам някой да познае по боровете или тревите къде се е карало. Но най-важното според мен е да има респект към всички.
                        Последно редактирано от viki terzieva; 29-06-10, 17:25.
                        Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                        0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                        Коментар


                        • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                          Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
                          Всъщност, забранено е винаги. Наказуемо е, ако те хванат.

                          Предлагам, повече да не "зачекваме" тази тема, защото до никъде няма да я докараме дискусията.

                          Хуморът не обхваща случаите, когато се прави прикрито или не, подстрекаване и хвалба, как да се нарушават нормативно-определените правила.
                          Все още на територията на страната има огромни пространства, където не е забранено да се кара по какъвто и да било начин, за да може всеки да се докаже - колко добър е с машината, която управлява - било то мотоциклет, АТВ или "джип". И снимките при тези "съревнования" няма да са по-лоши от тези, правени крадешком, под евентуалната угроза от административна санкция. В противен случай, самоцелното правене на такива "набези", наистина не го разбирам.
                          Не зная дали са набези или не, но в балкана съм пораснал и там ще си карам. И никоЙ не може да ме спре.КРАЙ.
                          Последно редактирано от viki terzieva; 29-06-10, 17:26. Причина: Отрицателната частица "НЕ" се пише ВИНАГИ отделно от глагола - например "не зная"
                          МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                          Коментар


                          • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                            Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                            ...И никои не може да ме спре.КРАЙ.
                            Смело изказано твърдение.
                            Както се казваше в някакъв афоризъм (цитирам по памет): "В хранителната верига, винаги има някой - по-голям и по-гладен от теб".
                            proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                            NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                            Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                            Коментар


                            • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                              Току що ми съобщиха, че Косъма има рожден ден. Все още не мога да повярвам, защото си мисля че такъв индивид, няма как да се е родил, но уви истина е. Честито на Косъмчето

                              Коментар


                              • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                                Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                                Не зная дали са набези или не, но в балкана съм пораснал и там ще си карам. И никоЙ не може да ме спре.КРАЙ.
                                Здравейте мили мои Приятели. Върнах се от успешна операция и смятам да съм на едно колело. Виждам че се е заформило нещо како интрига за карането и аз съм тук. Моето мнение е, че аз съм казвал винаги ЩЕ КАРАМ КЪДЕТО ИСКАМ, КАКТО ИСКАМ, СЪС КОЙТО ИСКАМ и никой не е в състояние да ми дава съвет.
                                Ако има доблест някой да ме спре по балкана и да ми пише АКТ обещавам да ви напиша подробно как е протекла развръзката. Но смятам че ще е печеливша за мен.
                                Последно редактирано от Chinela; 01-07-10, 18:36.
                                За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X