Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

    Първоначално публикуван от d.6orca Преглед на мнение
    Нищо бе то отедин път не са ставало мъжка к--ва пък може и да му хареса на тоз АМАТИОР.
    Бат Шор, а организирайте се за едно троянско каране

    Коментар


    • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

      Еииии, блазе ви, аз ще си цъкам телевизия пък

      Коментар


      • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

        Шефът е отложен за утре.

        До днес се радвах на клипа на Жоро Хаджиев само на звукът и картинките, понеже съм неук и не владея английски, но след като му намерих превода, удоволствието да го слушам е стократно.

        Коментар


        • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

          Здравейте, Аматьорииии!! Днес, връщайки се от Севлиево, реших да лапна някоя и друга пърленка в Сититооо! Отивайки там, що да видя???Ваш Ренди решил като му изпраят ока да става ПрофисиуналисТа извикал Шипката да му води лекциите някой друг ден! Иии започнали с пърленки!!! Не става само с яденеееее Шефеее!!



          Пак ша си останеш АМАТИьор
          Последно редактирано от viki terzieva; 29-06-10, 17:15.
          Най-добре е да имаш богати приятели!!!
          Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

          Коментар


          • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

            Първоначално публикуван от Чичко Фър Преглед на мнение
            Здравеите Аматоьорииии!! Днес връщаики се от Севлиево реших да лапна някои друга пърленка в Сититооо! Отиваики там що да видя???Ваш Ренди решил като му испраят ока да става ПрофисиуналисТа извикал Шипката да му води лекциите някой друг ден! Иии започнали с пърленки!!! Нестава само с яденеееее Шефеее!!





            Пак ша си устаниш АМАТИьор
            Та в този контекст на разговор, днес операцията на НАЙ-ГОЛЕМИЯ АМАТЬОР е била успешна. Сгънали са кракът с още 10/15 градуса, за повече трябва да се реже мускулът, за да се разтяга, от тук нататък остава раздвижване и рехабилитация.
            Последно редактирано от viki terzieva; 29-06-10, 17:16.
            За предпочитане е да паднеш на тревата или в калта, отколкото на асфалта!

            Коментар


            • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

              Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
              Бат Шор, а организирайте се за едно троянско каране
              Жоре, водачът ни предаде и стана ЕДИНАК. Все по перваза взе да я кара, а пък и много блокаЖ двигатели вчера и днеска, половината отбор е в бокса.
              Последно редактирано от viki terzieva; 29-06-10, 17:17.

              Коментар


              • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                Ъъъъ ортъ ви криви!! Умря Петър и затвориа упщинътъ- няма кой да пиши умрелти!!!
                Последно редактирано от Чичко Фър; 28-06-10, 10:27.
                Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                Коментар


                • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                  Трети път започвам да пускам снимки от неделя и тряти път не успявам. Няма да се мъча повече. Просто ми избиха балансите. Три пъти по два часа качвам снимки, пиша пътепис , натискам копчето за публикация и ми изписва Ами сега тази връзка изглежда повредена интернет не може да се свърже и други такива. На майка му дъното.
                  Последно редактирано от viki terzieva; 29-06-10, 17:18. Причина: "не може"

                  Коментар


                  • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                    Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                    Трети път започвам да пускам снимки от неделя и тряти път не успявам. Няма да се мъча повече. Просто ми избиха балансите. Три пъти по два часа качвам снимки, пиша пътепис , натискам копчето за публикация и ми изписва Ами сега тази връзка изглежда повредена интернет неможе да се свърже и други такива. На майка му дъното.
                    Къде карахте?

                    Коментар


                    • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                      Първоначално публикуван от intruderzzz Преглед на мнение
                      Къде карахте?
                      Обърнахме балкана наопаки. Каране е силна дума, повече беше бутане и носене Довечера или утре ще пусна снимки , ама малко да ми минат нервите.

                      Предупреждавам: В раЙона на Дерменка , петък и събота са написани доста актове. Подробности няма да казвам, само ще подчертая . Не спирайте на никой под какъвто и да е предлог.
                      Последно редактирано от viki terzieva; 29-06-10, 17:19. Причина: наопаки

                      Коментар


                      • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                        Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                        Предупреждавам: В раьона на Дерменка , петък и събота са написани доста актове. Подробности няма да казвам, само ще подчертая . Не спирайте на никой под какъвто и да е предлог.
                        Ръкавицата е хвърлена, взимаме БАТИТЕ и тръгваме на РЕВОЛЮЦИЯ

                        Коментар


                        • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                          Аматиор глобяват.Ако моторите са от евро 4 нагоре и катализатор няма проблем. И на мен ми викат кажи си името и номера. Име Киро ВЯТАРА пък НОМЕРА е ЯСЕН.
                          МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                          Коментар


                          • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                            Първоначално публикуван от intruderzzz Преглед на мнение
                            Ръкавицата е хвърлена, взимаме БАТИТЕ и тръгваме на РЕВОЛЮЦИЯ
                            Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                            Аматиор глобяват.Ако моторите са от евро 4 нагоре и катализатор няма проблем. И на мен ми викат кажи си името и номера. Име Киро ВЯТАРА пък НОМЕРА е ЯСЕН.
                            А, браво, бре.
                            Идеално се представяте. После, защо ще гледат "на криво" офроуд обществото...
                            proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                            NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                            Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                            Коментар


                            • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                              Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
                              А, браво, бре.
                              Идеално се представяте. После, защо ще гледат "на криво" офроуд обществото...
                              Криво, право, балканът е за всички. Те могат да охраняват с мотори, а ние - нееее.Как така, аааа.
                              Последно редактирано от viki terzieva; 29-06-10, 17:20.
                              МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                              Коментар


                              • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                                Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                                Те могат да охраняват с мотори а ние нееее.Как така аааа.
                                Там е разликата - те охраняват..... Вие нарушавате.

                                Па и като точно си забелязал - Балкана е за всички - не само за мотористи, ама и за пешаци, гъбари, че и диви животни има..... А на бас, че са глобявали в границите на природен парк и резерват?
                                Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                                Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X