Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

    Искаш да се чувстваш ЖИВ - ползвай скайп, кю-то и прочие...... Що се буташ там, дето има строги правила? Тук написаното остава вовеки, щеш или не...... И казаното от теб наслагва отпечатък на доста хора, даже и на такива, коите не познаваш....... Ама ти не мислиш за тях. Нали?
    Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
    Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

    Коментар


    • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

      Добре де, аз станах да хапна няколко залъка и вие разкръстихте братлето.
      Злой ако си признаеш, че се натискаш за връщане към мод' ще те разбера, ама иначе не мога. И върху кой сложихме отпечатък? А кой мисли за нас, че и ние да мислим за него?
      Въпреки, че мразя Гоблин и го ненавиждам даже, ще го послушам и прибирам клавиатурата.
      Момчета, нежелани сте в тази тема. Не ми се нрави някой да ми казва как да живея. Аматьори.
      От мен лека до утре вечер

      П.П. И не се подигравайте на Шефа за писането. " Отличник в училище, двойкаджия в живота " Ренди беше двойкаджия в училище
      Последно редактирано от viki terzieva; 29-06-10, 17:06. Причина: Отрицателната частица "НЕ" се пише ВИНАГИ отделно от глагола - например "не мога"

      Коментар


      • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

        Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
        ..
        Въпреки, че мразя Гоблин и го ненавиждам даже, ще го послушам и прибирам клавиатурата...
        Вземи номерче и не се пререждай.
        Издъних се на Тюринг теста

        Коментар


        • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

          Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
          Вземи номерче и не се пререждай.
          Добре де, как да не продължа .
          Човек, това че те мразя, не означава че имам мераци към теб от каквото и да е естество. Омразата е само чувство.

          Коментар


          • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

            Ебати цирка!!!
            Чудя се обаче, къде се загуби най-големия клоун.
            Последно редактирано от viki terzieva; 29-06-10, 17:07. Причина: "най-големия"

            Коментар


            • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

              Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
              ...
              Момчета, нежелани сте в тази тема. Не ми се нрави някой да ми казва как да живея. Аматьори.
              ...
              Жоро, вярвам - помниш какво бях казвал/ писал някъде: В "плевенската група" поне аз не знам да има някой, който да не е аматьор. Посочи ми човека, който издържа себе си и семейството си чрез каране на мотор (състезания, спонсори и т.н.), за да го наречем професионалист, а останалите да бъдат аматьори.
              proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
              NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
              Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

              Коментар


              • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
                Жоро, вярвам - помниш какво бях казвал/ писал някъде: В "плевенската група" поне аз не знам да има някой, който да не е аматьор. Посочи ми човека, който издържа себе си и семейството си чрез каране на мотор (състезания, спонсори и т.н.), за да го наречем професионалист, а останалите да бъдат аматьори.
                Aматьор е дума олицетворяваща плевенските ендураджии. Аматьор - аз съм горд да се нареча така и да се кача там където професионалистите се мъчат. С две думи аматИОр е похвала . Тази дума е разработена от Ренди, след прословутият цитат " Кози пикоч ". Знаеш ли колко мъки е хвърлил шефа за разработването

                Айде лека нощ. И не се обиждайте . Животът е такъв. Настанали са години да се еб*т роднини. Може и " един умира друг му го завира " и така нататък.

                Коментар


                • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                  Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                  Злой ако си признаеш, че се натискаш за връщане към мод' ще те разбера, ама иначе немога. И върху кой сложихме отпечатък ?
                  Жоре, отдавна се натискам само за едно - да бъда човек.

                  ПП. Емоциите са много лош съветник - карат ни да правиме неща, за коите впоследствие се или срамуваме, или съжаляваме......
                  Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                  Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                  Коментар


                  • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                    Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                    Aматьор е дума олицетворяваща плевенските ендураджии. Аматьор - аз съм горд да се нареча така и да се кача там където професионалистите се мъчат. С две думи аматИОр е похвала . Тази дума е разработена от Ренди, след прословутият цитат " Кози пикоч ". Знаеш ли колко мъки е хвърлил шефа за разработването

                    Айде лека нощ. И не се обиждайте . Животът е такъв. Настанали са години да се еб*т роднини. Може и " един умира друг му го завира " и така нататък.
                    Споредмен има само трима аматиори в групата.





                    И един кандидат АМАТИОР.
                    МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                    Коментар


                    • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                      Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                      Споредмен има само трима аматиори в групата.





                      И един кандидат АМАТИОР.
                      Е все ще дойде време когато и аз ще стана АМАТИОР и тогава ще трябва да се учим от ПРОФЕСИОНАЛИСТ като теб.
                      Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

                      Коментар


                      • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                        Здравейте колеги, днеска съм в траур.
                        Изведох кучето си на разходка, на връщане то скочи през прозореца на джипа ми и го сгазих.
                        Няма да ми издържат нервите, беше добро.
                        Последно редактирано от Chinela; 19-06-10, 20:49.
                        За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

                        Коментар


                        • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                          Първоначално публикуван от rendi_mamola Преглед на мнение
                          Здравеите колеги днезка съм във траур.Изведох кучето си на разходка и на връщане то скочи през прозореца на джипа ми и го згазих.Няма да ми издържат нервите беше добро
                          Ренди, този сладур ли?



                          Жалко за животинката. Не е добре, когато по този начин си отива един живот (пък бил той и на домашен любимец). Съчувствам ти.
                          proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                          NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                          Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                          Коментар


                          • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                            Ееееех, Шефееееее

                            Коментар


                            • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                              Еб@ти гадното

                              Коментар


                              • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                                Първоначално публикуван от rendi_mamola Преглед на мнение
                                Здравеите колеги днезка съм във траур.Изведох кучето си на разходка и на връщане то скочи през прозореца на джипа ми и го згазих.Няма да ми издържат нервите беше добро
                                Тъпо стечение, съболезнования за животинката...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X