Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

    Пускам този пост с две цели:

    първо: Обявявам на всеслушание, че ще съм сулидарен с Ренди и докато той не си направи мотора няма да изляза да карам в балкана, но му давам срок 31 май.

    второ: Искам да се извиня на родителите на Филип, защото се оказа че и те четат форума. Това че съм написал в постът със снимките, че синът ви е мъртво пиян, е долна лъжа. Не е мъртво, а само пиян или да съм по ясен- много неизтрезнял .

    Коментар


    • До: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

      Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
      Пускам този пост с две цели:

      първо: Обявявам на всеслушание, че ще съм сулидарен с Ренди и докато той не си направи мотора няма да изляза да карам в балкана, но му давам срок 31 май.

      второ: Искам да се извиня на родителите на Филип, защото се оказа че и те четат форума. Това че съм написал в постът със снимките, че синът ви е мъртво пиян, е долна лъжа. Не е мъртво, а само пиян или да съм по ясен- много неизтрезнял .
      А че ние си го знаем то си нестава, ама шом се извинявате може да се е поправилке стане човек и от него. Може би

      Коментар


      • До: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

        за неделя ще трябва да си намерим репортер ,конкурса е отворен набираме кандидати. P.s много ще падаме

        Коментар


        • До: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

          Първоначално публикуван от filip mx Преглед на мнение
          за неделя ще трябва да си намерим репортер ,конкурса е отворен набираме кандидати. P.s много ще падаме
          Ето - точно "работа" като за мен, ама покрай ангажиментите с Маги, още не съм "на линия" за разходки.
          proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
          NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
          Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

          Коментар


          • До: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

            Първоначално публикуван от filip mx Преглед на мнение
            за неделя ще трябва да си намерим репортер ,конкурса е отворен набираме кандидати. P.s много ще падаме
            Я ме просветлете и мен, че не го разбрах това за неделя. Къде ще се ходи
            С частите на Ренди има проблем, в Италия не ни броят за хора никой не отговаря на имейлите дето им писах. Ако някой има познати там ще им кажа къде да се обадят и да ги вземат. От мен толкова!
            Последно редактирано от intruderzzz; 16-03-10, 07:45. Причина: допълнение

            Коментар


            • До: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

              Първоначално публикуван от filip mx Преглед на мнение
              за неделя ще трябва да си намерим репортер ,
              Аз мога ли да се класирам за репортерското място. Обещавам, че дори и да има пияни, ще си мълча, ааааа и също така обещавам да не псувам като коментирам клипа .

              Коментар


              • До: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

                Първоначално публикуван от intruderzzz Преглед на мнение
                ...
                С частите на Ренди има проблем, в Италия не ни броят за хора никой не отговаря на имейлите дето им писах. Ако някой има познати там ще им кажа къде да се обадят и да ги вземат. От мен толкова!
                Колегата baideni има роднина, който се занимава с внос на автомобили и авточасти от Италия и ходи там - на място. Ако трябва, да го питаме, дали може да помогне нещо?
                proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                Коментар


                • До: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

                  Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
                  Колегата baideni има роднина, който се занимава с внос на автомобили и авточасти от Италия и ходи там - на място. Ако трябва, да го питаме, дали може да помогне нещо?
                  ето сайтовете в които намерих и писах но без отговор

                  http://www.motogpworld.com/index.php...8a209eb78861f8

                  http://www.vorclub.com/Enduro/ENhome.htm
                  има и още един но ще го кача утре , че е в офиса в компютъра.

                  Коментар


                  • До: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

                    [QUOTE=intruderzzz;1086638]Я ме просветлете и мен, че не го разбрах това за неделя. Къде ще се ходи
                    В неделя го дават 20 градуса, отиваме на балкана или по точно стартираме от Чифлика и до където стигнем. Надявам се да има и други ентусиасти, та да стане по интересно. И да има сняг няма да е много ще си помагане нали за това сме група.

                    Коментар


                    • До: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

                      Първоначално публикуван от filip mx Преглед на мнение
                      И да има сняг няма да е много ще си помагане нали за това сме група.
                      Абе с Ники говорехме вчера да ходим на Тетевен, че снега ще е по малко

                      Коментар


                      • До: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

                        Първоначално публикуван от filip mx Преглед на мнение
                        Надявам се да има и други ентусиасти, .
                        Да има, ама ако има не си носете фотоапарати , а ако си носите Филип няма да го снимате. И ако пишете нещо във форума да е само хубаво или нищо, защото ако е лошо Филип се сърди.

                        Ние с плевенският бат Дак излизаме днес, а на вас за неделя пожелавам попътен вятър .

                        Коментар


                        • До: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

                          [QUOTE=filip mx;1089222]
                          Първоначално публикуван от intruderzzz Преглед на мнение
                          Я ме просветлете и мен, че не го разбрах това за неделя. Къде ще се ходи
                          В неделя го дават 20 градуса, отиваме на балкана или по точно стартираме от Чифлика и до където стигнем. Надявам се да има и други ентусиасти, та да стане по интересно. И да има сняг няма да е много ще си помагане нали за това сме група.

                          На Чифлика ша ходим бе па кот стане ,сега и с Лъчката говорих - товарим и тръгваме.
                          Последно редактирано от boiko73; 18-03-10, 09:07.

                          Коментар


                          • До: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

                            Абе ние по Средна гора не сме подкарали още, вие Балкана от север ще борите. Я вижте за какво става въпрос тук.
                            Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                            0894328706

                            Коментар


                            • До: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

                              Първоначално публикуван от intruderzzz Преглед на мнение
                              Абе с Ники говорехме вчера да ходим на Тетевен, че снега ще е по малко
                              Ако решите нещо за Тетевен се обадете,ние тръгваме от там няколко човека.Не сме решили накъде ще ходим,но най вероятната посока е Чифлик.0897898130-Симеон

                              Коментар


                              • До: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

                                Първоначално публикуван от simeon-70 Преглед на мнение
                                Ако решите нещо за Тетевен се обадете,ние тръгваме от там няколко човека.Не сме решили накъде ще ходим,но най вероятната посока е Чифлик.0897898130-Симеон
                                За съжаление нама да тръгваме от там, организацията се промени. Но някой път ще се засечем да покараме с вас

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X