Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Плевенска група Д`ге-Общи приказки

    Браво на всички.Виждам че сте си прекарали чудесно на мини ''ЕРЗБЕРГ''.Ние с батко Ренди неможах ме да дйдем поради технически причини,ама няма нищо следващият път.
    Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

    Коментар


    • До: Плевенска група Д`ге-Общи приказки

      Пооооздрави от Енина

      Коментар


      • До: Плевенска група Д`ге-Общи приказки

        Добро каране определено се поизпотихме, krik4e до кога да те чакаме Вече не останаха медали за теб ,аз се метнах като шаран на асфалта така че съм си олимпиец по падания. Даката по изкачвания.даваи че вече нема медали.А и Гецата го пенсионираме ке го правим репортер!!!

        Коментар


        • До: Плевенска група Д`ге-Общи приказки

          Аз съм малко като бомба със закъснител.Лошото,че е избухването ми зависи от майсторчето.Добре,че заваля сняг да ми охлади малко страстите.
          Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

          Коментар


          • До: Плевенска група Д`ге-Общи приказки

            Ей сега се окапах с луканка и докато ми съхне пуловера на парното се сетих да ви попитам нещо:

            - Защо аджеба миналата година Джартата и Гецата ходеха и днеска и нощеска при Фъра, а сега когато се строй там,
            всеки си се е кротнал в родното място.????
            Да не би виното на Фъра и енинци да се е вкиснало нещо ли ....
            Изведнъж едни баири се оказаха по-стръмни от енинските пътеки...

            Геца, Геца...казвах ти аз да не си играеш с Джартони, ти не та не...е сега и ти стана Габровец..

            Коментар


            • До: Плевенска група Д`ге-Общи приказки

              Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
              Ей сега се окапах с луканка и докато ми съхне пуловера на парното се сетих да ви попитам нещо:

              - Защо аджеба миналата година Джартата и Гецата ходеха и днеска и нощеска при Фъра, а сега когато се строй там,
              всеки си се е кротнал в родното място.????
              Да не би виното на Фъра и енинци да се е вкиснало нещо ли ....
              Изведнъж едни баири се оказаха по-стръмни от енинските пътеки...

              Геца, Геца...казвах ти аз да не си играеш с Джартони, ти не та не...е сега и ти стана Габровец..
              Не са притисняваи БАТ ВАНЬО гледаи на първия курбан за годината колко ша са а пък за следващите незнам че се очаква баш бая кои за матор,кои за здраве друг за сефте за освещаване на ОБЕКТА само гледаите

              Коментар


              • До: Плевенска група Д`ге-Общи приказки

                Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                Ей сега се окапах с луканка и докато ми съхне пуловера на парното се сетих да ви попитам нещо:

                - Защо аджеба миналата година Джартата и Гецата ходеха и днеска и нощеска при Фъра, а сега когато се строй там,
                всеки си се е кротнал в родното място.????
                Да не би виното на Фъра и енинци да се е вкиснало нещо ли ....
                Изведнъж едни баири се оказаха по-стръмни от енинските пътеки...

                Геца, Геца...казвах ти аз да не си играеш с Джартони, ти не та не...е сега и ти стана Габровец..
                Не. Не съм габровец. Има ме в списъка с дарителите за беседката . Сега на нашите баири. Стопи ли се пусти сняг, пак при чичко Фър и дружина. Или по друг начин казано дето е текло пак ще тече. А на чичко Фър виното не ме интересува. Не съм пил от двете бири които изпих в кръчмата когато бяхме с тебе Ванка. На "Коча"

                Коментар


                • До: Плевенска група Д`ге-Общи приказки

                  Aз съжалявам, че не съм в списъка с дарителите, но обещавам да ида да похапна с енинската вихрушка, защото съм и голям фен. Дано има агнешко.

                  Модератор: Eй аматьор, ще те запиша в първи клас да се учиш да пишеш. Козина с козина.
                  Последно редактирано от Жоро Витлиемоф; 09-03-10, 20:31.
                  За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

                  Коментар


                  • http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=80489

                    Аматьор си ти господин Витлиемоф, А м а т ь о р.!!!
                    Последно редактирано от Chinela; 10-03-10, 13:44.
                    За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

                    Коментар


                    • До: Нещото наречено плевенска " Група "

                      оф-топик:
                      Първоначално публикуван от rendi_mamola Преглед на мнение
                      аматиор си ти господин витлемов а м а т и о р
                      Ренди, ето темата, която публикувах - да търсим раздатка за "линейката": Търси се раздатка за V8 ЛР Дифендър 110.
                      Ако мислиш, че трябва още нещо да се добави, пиши в нея.
                      proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                      NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                      Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                      Коментар


                      • До: Нещото наречено плевенска " Група "

                        Първоначално публикуван от rendi_mamola Преглед на мнение
                        Аматьор си ти господин Витлемов, А м а т ь о р.!!!
                        Зашто обиждаш човека пък ти, незнаеш ли че той е най добрия.Нали ако не е тои няма да съществуваме. Пък и няма кои да дава определения за всички, кои колко неможел плюс някое и друго украшение.

                        Коментар


                        • До: Нещото наречено плевенска " Група "

                          Първоначално публикуван от filip mx Преглед на мнение
                          Зашто обиждаш човека пък ти, незнаеш ли че той е най добрия.Нали ако не е тои няма да съществуваме. Пък и няма кои да дава определения за всички, кои колко неможел плюс някое и друго украшение.
                          Филипе ти си най големия негодник след Ренди, пък за него няма какво да кажа. Достатъчно е да се види, че във всеки негов пост пише: Последно редактиран от ....... Аматьори. Я вместо да знаете много се научете да качвате снимки и клипове и си купете по един фотоапарат, че ми писна да ми звъни телефона и да чувам само: айде какво стана със снимките.

                          Коментар


                          • До: Нещото наречено плевенска " Група "

                            Адаш, гледам ти аватара... от две колела си се ориентирал към четири копита, но пък супер проходимо...
                            Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                            Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                            Коментар


                            • До: Плевенска група Д`ге-Общи приказки

                              Първоначално публикуван от rendi_mamola Преглед на мнение
                              Aз съжалявам, че не съм в списъка с дарителите, но обещавам да ида да похапна с енинската вихрушка, защото съм и голям фен. Дано има агнешко.

                              Модератор: Eй аматьор, ще те запиша в първи клас да се учиш да пишеш. Козина с козина.
                              Браво,,,Модераторе!!!

                              Ах тии Кози пикоч!! Несе и съмнявам че ще похапнеш,,, сякаш неси го и правил???

                              Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                              Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                              Коментар


                              • До: Нещото наречено плевенска " Група "

                                Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                                Адаш, гледам ти аватара... от две колела си се ориентирал към четири копита, но пък супер проходимо...
                                Еееее адашче , радвам се че влезна да поразкрасиш малко темата, че с тези грозници само ядове. За возилото незнам, малко кубици ли бешеееее, мойте ли кила са в повече, ама след едно кръгче от километър-два си подритваше езикът .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X