Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Плевенска група Д`ге

    Първоначално публикуван от eddiesoft Преглед на мнение
    Те хубавите работи бавно стават
    Яни то го знаеш най-добре, а колкото до мястото всички говорят за това кафене на рокерите я някой да ме просветли къде се намира. И предлагам да се каже ден и час за първа сбирка примерно вторник в 18:00 едикъде си да видим колко хора ще дойдат. После ще решаваме къде да се провежда сбирката. Може да не е всяка седмица все пак ангажименти много. Всяка сбирка да се оповестява тук и ще има по-голям успех, сигурен съм.

    Коментар


    • До: Плевенска група Д`ге-Общи приказки

      Аз съм за понеделник към 18ч.00.Не е лош ден за раздумки след съботно и неделно каране.Аз съм за предложението на ''Navitaka74''.Лъче ,а това заведение, ако не се лъжа, е точно над чешмата на Балаклия срещу Авторай.
      Последно редактирано от viki terzieva; 12-02-10, 14:03.
      Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

      Коментар


      • До: Плевенска група Д`ге-Общи приказки

        Първоначално публикуван от krik4e Преглед на мнение
        Аз съм за понеделник към 18ч.00.Не е лош ден за раздумки след съботно и неделно каране.Аз съм за предложението на ''Navitaka74''.Лъче ,а това заведение, ако не се лъжа, е точно над чешмата на Балаклия срещу Авторай.
        Днес говорих с Ники предлагат да се съберем в ЛВД в понеделник в 18:00 както иска Светльо. Който е ЗА да слага по един "палец"

        Коментар


        • До: Плевенска група Д`ге-Общи приказки

          Привет на всички, я помислете за кафе Централ, на центъра е удобно е за спиране, пък и с Джантов всяка вечер тук пием кафе и ще участваме, ако ни искате да се полъжем.
          Пък и шефа е готин и няма да се сърди.
          Последно редактирано от viki terzieva; 12-02-10, 16:07.

          Коментар


          • До: Плевенска група Д`ге

            Първоначално публикуван от niki_ltz Преглед на мнение
            Аз съм за, но мераклиите май са малко.
            Абе момче младо,на тоя свят наи много са мераклиите!!!!След това--- китаиците
            Най-добре е да имаш богати приятели!!!
            Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

            Коментар


            • До: Плевенска група Д`ге-Общи приказки

              Момчета само да кажa, до сега бях в lvd и там си не става,чалга до дупка и не можеш да се чуеш. Казвам това, защото аз го предложих,а и си няма места достатъчно ако се съберем повече хора. Затова ако искате като за начало и първо събиране да идем в central. Аз ще бъда там и сте ви чакам.Понеделник в 7 часа вечерта

              Коментар


              • До: Плевенска група Д`ге-Общи приказки

                Кафе Централ е добра идея Можем да пробваме всеки понеделник през следващите седмици да се срещаме към 19 часа всички офроуд участници Не ни ли хареса, ще правим предложения за други заведения
                Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

                Коментар


                • До: Плевенска група Д`ге-Общи приказки

                  Първоначално публикуван от Dancho-crf250x Преглед на мнение
                  Кафе Централ е добра идея Можем да пробваме всеки понеделник през следващите седмици да се срещаме към 19 часа всички офроуд участници Не ни ли хареса, ще правим предложения за други заведения
                  Съгласен!!! И в 20.00 ч. да приключваме, че да не УпУсна "Листопад"/БТВ/.
                  P.S. Ха.....Килимитора и Джантата шъ са там??? Значи дойде ли и Ренди и ша ни изгонат!
                  [URL]http://www.youtube.com/watch?v=sfPM77TsGaA[/URL]

                  Коментар


                  • До: Плевенска група Д`ге-Общи приказки

                    И аз съм с вас то е ясно.Важното е да има единство.
                    Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

                    Коментар


                    • До: Плевенска група Д`ге-Общи приказки

                      Първоначално публикуван от filip mx Преглед на мнение
                      . Аз ще бъда там и сте ви чакам.Понеделник в 7 часа вечерта
                      Направо викай две бири ,че ида и аз

                      Коментар


                      • До: Плевенска група Д`ге-Общи приказки

                        Всички на опъки, аз на терсене. Мисля че понеделник е най кофтият ден са сбирка, по простата причина, хубаво ще си разкажем кой как е паднал, а в краят на седмицата Витлиемов пак ще върти телефони, за да се чуди как да събира хората да излязат да карат. В последствие, ще има хора, които пак ще викат ама на мен никой не ми се обади. НЕмислимо е да се разбираме за каране от понеделник за събота или неделя. Не напразно рокерската сбирка е направена в четвъртък. Явно сбирките трябва да са две. В понеделник ден за " Размисли и страсти " всеки да търси кусурите на другия, а четвъртък " Ден за организиране на Пътешествия и разходки с ендуро, по изключение и ATV " За централ гласувам с двете ръце и двата крака ама си мисля, че шефът е длъжен да махне едната маса за билярд и да вкара един мотор, като тренажор. ТАка сбирката в понеделник ще добие по голяма сила като нагледно ще се показва как стана така че даденият водач е паднал. Шефе какво ще кажеш .

                        Коментар


                        • До: Плевенска група Д`ге-Общи приказки

                          Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                          шефът е длъжен да махне едната маса за билярд и да вкара един мотор, като тренажор. ТАка сбирката в понеделник ще добие по голяма сила като нагледно ще се показва как стана така че даденият водач е паднал. Шефе какво ще кажеш .
                          Да сложи и един кош на мотора да можем и ние да показваме

                          Коментар


                          • До: Плевенска група Д`ге-Общи приказки

                            Абе вие луди ли сте да вкарате келеметора и Ренди заедно в Централ бе хора А и няма ли някъде където няма стъпала, че може да пожелаем и ниакои потрошени да дойдем...

                            Коментар


                            • До: Плевенска група Д`ге-Общи приказки

                              Айде и аз съм с вас, до понеделник.

                              Коментар


                              • До: Плевенска група Д`ге-Общи приказки

                                Eddiesoft, не се познаваме Ще се радвам да се запознаем Ела в понеделник, за другото не мисли
                                Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X