Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Плевенска група Д`ге

    Ехеее ти до март месец можеш да го разглабяш и зглабяш доста пъти а относно рамото почивай че мен още ме наболяват ребрата от падането ми преди месец и половина.
    Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

    Коментар


    • До: Плевенска група Д`ге

      Крайно време е да се определи ден от седмицата в който да се провежда ендуро сбирка. ДАвайте предложение за кафе, ресторант или каквото и да е било. Денят не трябва да е четвъртък, по простата причина, че тогава е рокерската сбирка. Можем и там да се събираме, но тогава започват споровете между шосейкаджии и ендураджии. За зимните месеци мястото може да е едно а за времето в което се кара друго, за да можем да се извозваме до него с машините. Сбирката ще има за цел да се обсъждат времето и местата за каране, както и лични препоръки към добри ортопеди . ДАвайте предложения.

      Коментар


      • До: Плевенска група Д`ге

        абе Жоро ти да не си ми сърдит нещо , не се обаждаш никакав.

        Коментар


        • До: Плевенска група Д`ге

          Първоначално публикуван от kelemetora Преглед на мнение
          абе Жоро ти да не си ми сърдит нещо , не се обаждаш никакав.
          Ооооо Иване не съм. Ще ти се обадя, ама ще съжаляваш. Кога ще ми отделиш един ден , че по малко няма да ми стигне за да ти се оплаквам

          Коментар


          • Две седмици отсъствах от града и нямах възможност да следя форума Първото ми впечатление е относно мнението , че събирането за закрива на сезон 2009 г . може да е последното толкова многобройно Надявам се , че откриването на сезон 2010 г. ще бъде с не по-малко участие , а дай Боже и повече Ако има желаещи да направим каране около Плевен на 31.01-неделя, сборно място въжената линия в 11.30 ч. Който го прочете,моля да го сподели с други колеги ентусиасти

            Забравих най-важното - да поздравя Жоро Витлиемоф за професионално направения клип Относно предложението за ден и място за събиране, смятам, че четвъртък, в "рокерското" е добро решение, защото голяма част от ендураджиите също посещават "рокерското" в четвъртък. Най важно е желанието за среща между колеги , доброто настроение и обмяната на мнения !
            Последно редактирано от Тануцо; 29-01-10, 23:36.
            Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

            Коментар


            • До: Плевенска група Д`ге

              Да незабравите за онлайн събора от 19ч.много ми е интересно колко ендураджий ще се включат
              Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

              Коментар


              • До: Плевенска група Д`ге

                Дака мен ме нямаше в града днес ама вчера излязох за малко до панорамата само и покарах в един сняг и за 5мин щях да падна 10 пъти.
                Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

                Коментар


                • До: Плевенска група Д`ге

                  Първоначално публикуван от krik4e Преглед на мнение
                  Дака мен ме нямаше в града днес ама вчера излязох за малко до панорамата само и покарах в един сняг и за 5мин щях да падна 10 пъти.
                  Ако искаш ми вярвай, но точно тук се ражда истината тъкмо си попадаш а и в същия момент разбираш къде си сгрешил. Аз лично си го практикувам редовно (падането) и знаеш ли какво осъзнах в Плевен съм падал 3 пъти и няма да ги забравя, а на балкана стотици, но без последствия защото магистрали просто липсват и си падаш, но леко не с 50, 60 или 70 и тогава си направо в ортопедиятатова си е мое мнение и не ангажирам никой с него.

                  Коментар


                  • До: Плевенска група Д`ге

                    Светльо, ако беше карал по - често ,чувството ти за падане щеше да бъде по - малко Да не мислиш , че на мен ми беше лесно
                    Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

                    Коментар


                    • До: Плевенска група Д`ге

                      Еми вземете си по едно АТВ и няма да падате толкова зимата
                      P.S За расовия петел ялови кокошки няма!

                      Коментар


                      • До: Плевенска група Д`ге

                        Първоначално публикуван от intruderzzz Преглед на мнение
                        Еми вземете си по едно АТВ и няма да падате толкова зимата
                        P.S За расовия петел ялови кокошки няма!
                        Аз не мисля така.
                        Прикачени файлове
                        МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                        Коментар


                        • До: Плевенска група Д`ге

                          Изминаха пет дни от предложението на Жоро Витлиемоф за ден и място за ендуро сбирки Няма никакви мнения Призовавам всички колеги да бъдем по - отговорни към нещата, които ни вълнуват Не знам каква е практиката в другите градове, но ако има желаещи да се определят ден и място за събиране само на офроуд участници, нека дадат мнение
                          Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

                          Коментар


                          • До: Плевенска група Д`ге

                            Ще направим само един опит за прикачване на снимка по нови указания

                            Прикачени файлове
                            Последно редактирано от Chinela; 02-02-10, 20:13.
                            Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

                            Коментар


                            • До: Плевенска група Д`ге

                              Помогнах, но този красавец сърце не ми дава да не го пипна малко.

                              Коментар


                              • До: Плевенска група Д`ге



                                Прикачени файлове
                                Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X