Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Плевенската група. Обединението прави силата

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Браво Лъчо . Давай снимките , че след малко трябва да тръгвам за работа .
    Въпреки, че сте си потрошили малко техниката, така трябва да бъде. Трябва да е трудно и да има несгоди. Винаги съм казвал : Ако всичко е хубаво и мине като по ноти, няма с какво да се запомни излетът, а дори и да е гадно, след време споменът е хубав.

    Първоначално публикуван от rendi_mamola Преглед на мнение

    Ама Витлиемов е много по добър от мен и за тия приказки дето е написал много ще го черпя, ама МНОООООООГО. Каквото и където пожелае.
    Еееееее Шефче, прави ми впечатление, че от скоро все се натискаш да черпиш . На какво се дължи това Да не си участвал в пълна промяна

    Коментар


    • До: Плевенската група. Обединението прави силата

      Първоначално публикуван от Чичко Фър Преглед на мнение
      Не можах да изтрая и се разровичках за да видя повече за Ванката,След видяното стигнах до извода, че освен музиката има и голяма любов към моторите,щом на сцената му дадоха стол, а за да присъства на хилклаиминга е извървял близо два километра по каманаците подпираики се на колелото без педали!!!!!! Благодаря Ванка ,за уважението ти към нас!!
      Аз също порових . Ванката е невероятен. Жертвата която е направил за да присъства на състезанието е огромна. Човекът е страшен фен на ендурото, ето защо смятам, че ако се стигне до операция трябва да се опитаме да ударим едно рамо. Чичко Фър ти като най близо до събитието може да ни информираш. За сега се сещам за няколко човека които ще ме подкрепят , а бас ловя че има и други които ще се включат.

      ето видеото заслужава си да се изгледа цялото. а като се сетя колко път е изминал и колко време седя на състезанието .

      Коментар


      • До: Плевенската група. Обединението прави силата

        Снимки НЕЕЕМА, но за сметка на снимките покарахме много добре със Келеметороа в Казанлъшко по трасето на експертите в събота и неделя. Чудесен уикенд.
        За предпочитане е да паднеш на тревата или в калта, отколкото на асфалта!

        Коментар


        • До: Плевенската група. Обединението прави силата

          Първоначално публикуван от Krasimir Djantov Преглед на мнение
          Снимки НЕЕЕМА, но за сметка на снимките покарахме много добре със Келеметороа в Казанлъшко по трасето на експертите в събота и неделя. Чудесен уикенд.
          Браво Джани само така.Важното да ни е хубаво.И ние така направих ме,покарах ме доста добре и беше готино.
          Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

          Коментар


          • До: Плевенската група. Обединението прави силата




            Ски пистата ако някой не я е виждал


            Филип ако не беше слязъл по баира зад него да осигурява, щях да направя търкал надолу. Малко остана









            Колегите от Шипково



            Представител на Троянската група




            Светльо


            Ники грижливо си изтупа дрехите , че май скоро няма да ги види



            Пооооооляхме прехода





            Коментар


            • До: Плевенската група. Обединението прави силата

              Много добре бе мом4ета пак без мен но следващият път ще съм на линия!!!
              [URL="http://img696.imageshack.us/img696/1013/logoavataro.jpg"][SIGPIC][/SIGPIC] [/URL]

              Коментар


              • До: Плевенската група. Обединението прави силата

                Не нормална работа. Това са думите определящи деянията ни в неделя. Валеше като из ведро, но ние двамата с шефа като едни сериозни ендураджии тръгнахме към Етрополе.
                Станах в 5:15 . Навън валеше. Пих кафе и рових из форума. Чаках да стане 6:30 за да събудя шефа. Надявах се валежите да спрат.

                6:30
                - Шефе, навън вали какво ще правим ? - Аз

                - Незнам решавай, на мен ми е все едно - шефът

                - Отивам да товаря и съм пред вас - Аз.

                Е това рунтавото на терасата е шефа.




                Бързо се стягаме и поемаме на път . Шефа спи.



                Събужда се малко преди Етрополе. Кисел е . Навън вали ненормално.





                Спокойно Шефе. Има светлина в тунела.


                Стигаме в Етрополе. Там ни чакат Тошко, Нарцис и Blahc Hole.
                Пихме кафе свалихме моторите и драснахме по етрополският балкан.
                Дъждът беше спрял ВРЕМЕННО.



                Ето го и водачът ни. Тодор Етрополе.

                Нарцис

                Облаците нямат край. Дъждът също.



                Шефа си прави кръгчета.

                Тошко преглежда заснетото. Нямахме много време за снимки.


                Вече е обяд и шефа гладен. Наоколо няма нищо подходящо за целта. Поради този факт шефа е отчаян.




                Гладът е по силен от тока. Вземат се драстични мерки.


                След ожесточена борба, телето излезе победител. Трябваше да се намери друго за ядене. Това също не стана. Оказа се твърдо.


                Шефа каза: След като веднъж съм се снимал до Ники от сървайвър, значи и аз мога като него.

                после пи една студена вода от потокът и всичко стана мирно и тихо.

                Някъде в етрополският балкан. Едно приказно местенце.

                Някой гладен като шефа е оглозгал този череп и го е закачил тук. Това е череп от камила.


                Тошко си намери трибуна за изява.


                И шефа се опита. Почти беше успял.




                От тук нататък: С Нарцис се качихме до клетката на лъва. Някакво строго секретно подделение на военните. На оградата висеше стряскащта табела " Влизането забранено Стреля се без предупреждение " . Не послмях да отида до оградата.


                Временно раздвижване на облаците.






                Едно от местата в които оставаш без дъх и се чувстваш много малък.


                Тошко каза, че кариерата е по голяма по площ от Етрополе.




                Времето се промени изведнъж. Облаците бяха толкова гъсти, че не виждах човекът който кара пред мен. Загубихме се . Сформираха се две нови групи. Ние с Тошко търсехме пътеката за Кокалското, а другите по късно разбрахме , че са слезнали в Етрополе.
                След като слезнахме от билото, отново пекна слънце. Да, ама беше късно . Бяхме вирвода и в комбинация със студа и вятърът беше неописуемо.







                вече в Етрополе. Нарцис беше нахранил шефа и му беше дал топли дрехи.

                За капак и завършек на деня, Тошко ни заведе в стрелбището си .
                - Избирайте с какво ще стреляте ?

                Шефчето избра пистолет.......

                ...... а на мен като по неуравновесен, ми дадоха лък

                Ето колко изстреля шефа и какъв беше резултата.


                Така мина неделята. Дъжд, студ, ама аз съм доволен.

                Коментар


                • До: Плевенската група. Обединението прави силата

                  Да Жоро, дъжд студ беше ама и аз останах доволен. Кара ли се матора се е хубаво.

                  Коментар


                  • До: Плевенската група. Обединението прави силата

                    Еии шефа нали сие гламанак дали му револверен пистолет Ама нищо той к'во ли разбира,също като моторите!!!
                    Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                    Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                    Коментар


                    • До: Плевенската група. Обединението прави силата

                      Момчета, Джантов ни е рожденник. Поздравите можете да отправите тук

                      Коментар


                      • До: Плевенската група. Обединението прави силата

                        Аз като съм професионалист, какво да се правя .
                        Първо да благодаря на Анатоли Петков, за отделеното време . Отдавна не бях изпитвал такова удоволствие от каране. Имаше от всичко по малко и най вече писта. Нали съм професионален състезател. КАто се замисля, трябва да изобретя моторът ми да вземе да се движи назад, за да може другите от групата и по точно Шефа, да ме настигнат . Имам малко снимки, защото не разполагахме с много време. 2:1 падания. Анатоли повежда класацията .
                        Та, ставам рано товаря моторът и газ към Левски. Там ме чака моят любезен домакин Анатоли.


                        На добрият майстор, му трябва творческа обстановка, за да може да получава видение и да твори.



                        Готови сме и тръгваме, но в този момент ми звъни телефона, ама звъни някак си директорски. Вдигам и ето го Шефа . Бил ми поръчал дъждовно време , от злоба че аз ще карам а той ще работи и в момента когато съм скочел на някой скок на пистата, щяла да ме удари светкавица. Такива неща ми пожелава шефчето .
                        НА пук не ни валя изобщо .

                        НА път за писта Козар белене. КАраме на равно с влака.



                        Ето ни на пистата.

                        Имаше ритуал докато се престраша да изляза да карам. Бях публика.


                        От пистата имам два клипа с отвратително качество, които ще пусна малко по късно. От пистата директно се пренасяме на покривът на един бункер от фашиско.
                        Ей ма на убавец



                        Ауууууууууу страшен порой и гръмотевици. Спирам до тук. Шефеееееее късно идва този дъжд. Вече съм в нас

                        Коментар


                        • До: Плевенската група. Обединението прави силата

                          Дъждът беше временно явление изсипа се и отмина.


                          Ей го и Анатоли. ХА те снимкит свършиха


                          Другите два клипа по късно.

                          Коментар


                          • До: Плевенската група. Обединението прави силата

                            Ето ги девата клипа. Качеството е лошо. Първият : Любимото ми да карам и да снимам. ТАка е като имам много ръце ми е лесно. Пораздрусайте се малко с мен.


                            НА този е Анатоли. От вятърът почти нищо не се чува.

                            Коментар


                            • До: Плевенската група. Обединението прави силата

                              Жоро още някоя снимка от трасето няма ли ?
                              [img]http://img696.imageshack.us/img696/1013/logoavataro.jpg[/img]

                              Коментар


                              • От: Плевенската група. Обединението прави силата

                                Жоре, видях, че си сменил аватара , но все пак да ти предложа идея за тунинговане на безмоторното превозно средство от стария .Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Жоро.jpg
Прегледи:1
Размер:137.9 КБ
ID:5179315
                                С добре премерен риск превръщам мечтите в спомени !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X