Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Плевенската група. Обединението прави силата

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Новосформиралата се плевенска група.

    браво момчета радвам се че карате така и трябважелая ви успех в неделя нали утивате на балкана и изкам хубави клипове със екстрим дано нямате повреди и дасе върнете здрави о забравих да вземе да утидете да питате на Асенчо жена му дали штего пусне със ваз
    За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

    Коментар


    • До: Новосформиралата се плевенска група.

      Момчета и МОМИЧЕТА. Вчера поради така стеклата се ситуация карах САМ.
      Тръгнах по описанието на Келеметора и намерих страхотен екстрим, особено когато нямаш гума. Като първооткривател или човек пръв го качил от НАЙСТИЯТ път го къщавам ТЪРКУЛНИ Г*З.
      Нямало Екстрими по Плевен ДА БЕ ДА, има склонове на който може да си се търкаляш цял ден СЪРЦЕ и ДУША да имаш само, е не са дълги като пътеката на здравето но пък може да се икачват и спускат по няколко пъти без да спираш и пак се получава дължина.

      Успех на колегите които карат днес, в понеделник ще се видим да разказвате.
      За предпочитане е да паднеш на тревата или в калта, отколкото на асфалта!

      Коментар


      • До: Новосформиралата се плевенска група.

        С няколко думи - така започна нашата разходка за Великден
        Прикачени файлове

        Коментар


        • До: Новосформиралата се плевенска група.

          А как свърши ще разберате утре в голям формат на снимките плус някое и друго клипче, че нещо не мога и мисля да предам щафетата

          Коментар


          • До: Новосформиралата се плевенска група.



            тук разтоварваме на Бели Осъм



            Светльо още незнаеше какво му предстои и нервно си гризеше пръстите
















            Данчо след употреба на енергиина напитка направо летеше













            Почивка преди Чифлик



            И както си карахме заваля сняг и след няколко неуспешни опита променихме маршрута посока Беклемето













            Ники се чуди "Абе тоя Филип акъл има ли да ни прекара от тук"






















            качихме беклемето и седнахме на по бира при Иваничка







            Ники толкова вода изпи, че му се поду меха




            Снимка за спомен








            Бреииии тея кюфтета много добри












            И само хеви метъл!!!
            Клиповете после

            Последно редактирано от intruderzzz; 05-04-10, 16:05.

            Коментар


            • До: Новосформиралата се плевенска група.

              Едно голямо браво от мен.Добре сте се поокаляли,но си е струвало.
              Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
              0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

              Коментар


              • До: Новосформиралата се плевенска група.

                Да определено си струваше.Аз,като за първи път видях малко зор,ама ми хареса и,както каза Лъчо,че щте ми мине ядът и пак щте ми се ходи на балкана беше прав.
                Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

                Коментар


                • До: Новосформиралата се плевенска група.

                  Първоначално публикуван от intruderzzz
                  Можеше да дойдеш с нас имаше място в камиона за твоя мотор. Нищо другия път.
                  Не можеше Колега, разминаваме се в дните събота и неделя. Благодора все пак, другият път.
                  За предпочитане е да паднеш на тревата или в калта, отколкото на асфалта!

                  Коментар


                  • До: Нещото наречено плевенска " Група "

                    Дори и в намален състав, групата на " Шефа " се отчете за празниците. Нещата станаха толкова бързо, че нямах време да се екипирам. Всъщност време имаше , но предостъпих екипа си на Вип госта ми. И atv-то му предостъпих, абе всичко му предостъпих. Все пак ми е брат, пък и като се върне в Пловдив ще разнася на дълго и на широко за легендарната група на "Шефа" . Шефа го нямаше, но той ще си понесе наказанието.
                    Оказа се, че музикантите се справят добре както със свиренето така и с карането на атv.

                    А ето и първият ден на кавалджията като атевист. Незнайно защо това е единствената негова снимка, която ми прати. Останалите са само мои .

                    Обиколката на града включва и преминаване през мината.

                    Река Вит.

                    В стремежа си да се снимам възможно най близо до реката, за малко да скоча вътре.



                    В момент на качване на снимките, ми звъннаха да ми докладват, че "Шефа" е отишъл на сбирка на другата група .

                    Шефееее, ти си продажник. Спирам със снимките до тук. Няма да ти правя известна групата и името, а ти да си фурнаджия

                    Коментар


                    • До: Новосформиралата се плевенска група.









































                      моля за специално внимание на следващия клип Филип с голямо усилие пропусна краката ми а след това показа и усърдие да отсече един бор








                      Последно редактирано от Жоро Витлиемоф; 07-04-10, 19:35.

                      Коментар


                      • До: Новосформиралата се плевенска група.

                        ето и клип от на Данчо апарата

                        Коментар


                        • До: Новосформиралата се плевенска група.

                          Първоначално публикуван от intruderzzz Преглед на мнение
                          ето и клип от на Данчо апарата
                          Отново ще НАПИША, браво момчета. Ваш съм!!!
                          [URL]http://www.youtube.com/watch?v=sfPM77TsGaA[/URL]

                          Коментар


                          • До: Новосформиралата се плевенска група.

                            Момчета след като се накарахме вече с Петърмотос и изяснихме кой за какво се бори, прочистих темата от постовете които не са свързани пряко с нея. От тук нататък продължавайте с изявите на групата.

                            Коментар


                            • До: Новосформиралата се плевенска група.

                              Еи тука два клипа дето не съм ги качвал, не е кой знае какво ама за навалица става




                              Коментар


                              • До: Новосформиралата се плевенска група.

                                И така другари. Стига сте гледали само саир. Днес беше велик ден за плевенчани.
                                Събрахме се и като стари и мъдри индианци изпушихме лулата на мира. Невероятно, но факт плевенската група е едно цяло. В резултат на всичко моторът ми се сдоби с нови лепенки. Ха да ни е честито обединението.




                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X