Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Плевенската група. Обединението прави силата

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Нещото наречено плевенска " Група "

    Няколко клипа от фотоапарата на Данчо.
    ДАка за този клип печелиш бира с картофи .



    Ето и качвнията на Данчо, но от друг ъгъл.

    Коментар


    • До: Нещото наречено плевенска " Група "

      Данчо, Данчо. Много има още да се учиш , но няма страшно. Аз съм ти фен и те боготворя, пък и ти вече май си доста по добър от мен
      Последно редактирано от Жоро Витлиемоф; 09-03-10, 05:37.
      За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

      Коментар


      • До: Нещото наречено плевенска " Група "

        Обратно на всички групи от другите градове, нашите две групи моторджии и джипове, за сега се разбираме много добре. ДАно така е и за напред.
        Няколко снимки от неделя.
        Сборният пункт на газстанцията. В един момент, нито някой можеше да влезе да зареди, нито някой можеше да излезе .




        Започва се с леките ремонти.

        Някой предвидливо спряха навън.

        Други не чак толкова предвидливо, но вътре вече нямаше място

        Аз вдигам малко оборотите и сме готови за подвизи.

        РАди е малък но вече знае.

        Дилян.

        Филип . Пиян още от вечерта не може да разбере какво се е случило, та се е изтърсил с 50 км. на асфалта.



        край на първа част. ех пак закъснях за работа.

        Коментар


        • До: Нещото наречено плевенска " Група "

          Добре стана другия път повече

          Коментар


          • До: Нещото наречено плевенска " Група "

            С интерес ще очакваме и втората част от разходката!

            Коментар


            • До: Нещото наречено плевенска " Група "

              Продължавам със снимките въпреки, че не съм вечерял и умирам от глад.
              Предимства и недостатъци. Първа спирка. Джиповете не можаха да се мушнат под линията.

              Мъртво пияният Филип. Много смелост показа през деня, под въздействието на алкохола.

              Тука Ники вика: Втори път няма да падна

              Джиповете дойдоха . Следваща спирка водо напорната кула.

              Тука някой атевисти пробват що е това мотор.

              Други скучаят.

              Покарахме известно време и намерихме златна мина. Тука е момента да кажа за една група, която събра пари и си построи беседка за да могат да се събират там. Ние си намерихме готова беседка на която сигурно няма да стъпим повече, камо ли да заформим тържество. Все пак сме плевенчани. За тези дето незнаят какво е плевенчани, ще поясня. Същото като габровлии, само че май по стиснати.


              Иначе установих, че щом масата носи моята тежест, значи ще носи много ядене и пиене. За съжаление няма да разберем колко.

              Данчо така ме е снимял, все едно съм без глава.



              МАлко джипове и пилотите им. ДА не забравям и навигаторите.


              Ако сте стигнали до тук, върнете се пак от начало. Аз отивам да ям след това продължавам.

              Коментар


              • До: Нещото наречено плевенска " Група "

                Иде ми да умра. КАчих снимките написах коментара и в момента в който натиснах да пусна поста ми изписа че няма интернет. Няма да ми издържат нервите. Няма повче снимки. Ще ги пусна друг път.

                Коментар


                • До: Нещото наречено плевенска " Група "

                  снег се сипе на парцали, значи вали.
                  пухкав , бел и мек, с една дума, снег.

                  С това хубаво българско стихотворение се опитах да пресъздам обстановката в Плевен и в този отвратителен ден какво друго мога да направя, освен да пусна някоя друга снимчица. И така другари продължението от неделя.

                  Малко снимки от мина Качица.

                  Боби- героят на деня.

                  Данчо.

                  Под въздействието на алкохола, Филип правеше чудеса.

                  Боби рано рано започна с фиестите. ATV на свещ.

                  Малко шмекерии тип Иван Чинела.

                  ТАзи снимка я бях приготвил за онази тема WR мания- дрън дрън, за да се види как заклет фен на ямаха се радва на КТМ като бебе на циц*.

                  ДА не забравя да питам Емо на коя мивка ходи без да го изгонят.

                  Вечерта в кръчмата, скрита между шишетата, дъщеря ми се чудеше, колко много идиоти освен баща и ходят из горите в калта.






                  П.П. Еееееееееее успях......................

                  Коментар


                  • До: Нещото наречено плевенска " Група "

                    колкото и да се сърдите, от тук нататък всеки безмислен пост без снимка или клип отива в кошчето. в другата тема си публикувайте плявата.

                    Коментар


                    • До: Нещото наречено плевенска " Група "

                      И хоп един клип ми се е изплъзнал, но го открих.

                      Коментар


                      • До: Нещото наречено плевенска " Група "

                        Като гледам как се събирате и си карате, иде ми да се преместя в Плевен...
                        Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                        Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                        Коментар


                        • До: Нещото наречено плевенска " Група "

                          Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                          Като гледам как се събирате и си карате, иде ми да се преместя в Плевен...
                          Знаеш, че си винаги добре дошъл. Дори и само за кратко. Кеф ти с "хулиганката", кеф ти - със Сузуки-то.

                          Тъкмо ще имаш повод да се видиш със стари познати.
                          Прикачени файлове
                          proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                          NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                          Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                          Коментар


                          • До: Нещото наречено плевенска " Група "

                            Като ви говоря, че като изсъхне мината няма да има качване, значи е така. Даката видя, а малкия даже и усети .
                            Първи клип:
                            Данчо и неговото родео. Аз останах доволен, незнам за него.Препоръчително е клипът да се гледа през кадър, за да видите на колко пъти моторът иска да излезне из под Данчо.



                            Героят на деня. Малкият си отпада. Май това ще му е последното каране с батковците, да не кажа чичковците



                            Ето и едно мое изпълнение.



                            След малко още.
                            Последно редактирано от Жоро Витлиемоф; 18-03-10, 20:07.

                            Коментар


                            • До: Нещото наречено плевенска " Група "

                              Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                              Като ви говоря, че като изсъхне мината няма да има качване, значи е така. Даката видя, а малкия даже и усети .
                              Ето и едно мое изпълнение.
                              Жоро, направи ми една оферта и току виж за Великден съм цъфнал с мотора при вас.
                              Не за друго а за да ти докажа, че мога да падам повече от малкия.
                              Това са терени които ме кефят максимално, как не ви беше срам да пишете, че при вас нямало къде да се кара. Аматьори..

                              Коментар


                              • До: Нещото наречено плевенска " Група "

                                Днес усъществих детската си мечта. Изкачих един баир, който си бях заплюл преди година. Хубаво че успях, преди да дойде кмета и да направи проблем, че се катерим без неговото съгласие. Още по хубаво е , че си замина преди ДАнчо да го чукне по муцунката. Малко му беше останало .



                                отивам да ям. после още.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X