Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Плевенската група. Обединението прави силата

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Нещото наречено плевенска " Група "

    Ее Гоше, ти поне като ша на правиш съпричастни на погребението що не влезе в моргата да ни покажеш аутопсията да видим поне и пръснатото сърце, дали от много любов или от мъка по любящия
    Айде поправи си грешката моля те. И ако наистина трябва да изкажем съболезнования, кажи кога е опелото да мина да взема Пачарозата
    Най-добре е да имаш богати приятели!!!
    Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

    Коментар


    • До: Нещото наречено плевенска " Група "

      За първи път го виждам Ренди толкова мълчелив и умислен.Почти не говореше на сбирката.
      Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

      Коментар


      • До: Нещото наречено плевенска " Група "

        Само чакам датата.Расото чемшира и бурканя са готови.
        Прикачени файлове
        МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

        Коментар


        • До: Нещото наречено плевенска " Група "

          Когато котките ги, няма мишките пируват. Ха сега да ви видя като съм тука как ще пишете . Това е първият ми пост в този форум, надявам се да не е последният. Един плевенски модератор ме посъветва да не пиша глупости, че ще бъда изгонен. Не знам как ще се справя, защото без глупости човек не може да изрази емоциите си, ама ще слагам повече звездички и това е.
          Добре заварил, на всички
          Последно редактирано от viki terzieva; 19-02-10, 20:25. Причина: правопис
          За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

          Коментар


          • До: Нещото наречено плевенска " Група "

            Първоначално публикуван от rendi_mamola Преглед на мнение
            Когато котките ги, няма мишките пируват. Ха сега да ви видя като съм тука как ще пишете . Това е първият ми пост в този форум, надявам се да не е последният. Един плевенски модератор ме посъветва да не пиша глупости, че ще бъда изгонен. Не знам как ще се справя, защото без глупости човек не може да изрази емоциите си, ама ще слагам повече звездички и това е.
            Добре заварил, на всички
            Добре дошъл г-н Мамола, за нас е чест да Ви видим и тук.

            Коментар


            • До: Нещото наречено плевенска " Група "

              Браво Ренди,добре дошъл и от менСамо ми кажи кои ти писа първия постДа вземеш да я махнеш тая снимка,имаш си къде къде по хубава!!!!!
              Най-добре е да имаш богати приятели!!!
              Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

              Коментар


              • До: Нещото наречено плевенска " Група "

                Добре дошъл Мишко .


                Днес двигателят ми стана ето така. Незнайно защо


                Ето какво намерих вътре . Освен нов цилиндър и бутало, утре ще сее наложи да сменя и всички лагери

                Коментар


                • До: Нещото наречено плевенска " Група "

                  Здравей батко Ренди и от мен.Добре дошъл при нас.
                  Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

                  Коментар


                  • До: Нещото наречено плевенска " Група "

                    Първоначално публикуван от rendi_mamola Преглед на мнение
                    Когато котките ги, няма мишките пируват. Ха сега да ви видя като съм тука как ще пишете . Това е първият ми пост в този форум, надявам се да не е последният. Един плевенски модератор ме посъветва да не пиша глупости, че ще бъда изгонен. Не знам как ще се справя, защото без глупости човек не може да изрази емоциите си, ама ще слагам повече звездички и това е.
                    Добре заварил, на всички
                    А-а-а, не можело, значи?
                    Ето, виждаш ли, че при наличие на желание - става.
                    Добре си ни дошъл, Ренди и успешно пребиваване тук. Ако имаш нужда, ще ти оказваме "логистична" подкрепа за оправяне с форумните инструменти.

                    ПП. И да не забравиш да пускаш снимки в темите за разходките - и с мотори и с джипки.
                    proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                    NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                    Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                    Коментар


                    • ето една снимка на неволите на един атевист

                      а това е самото начало на днешната разходка

                      това е всичко от снимките има и клипчета, но ми дава някаква грешка и немога да ги прикача като за първо качване толкова. Чао и до утре в" Приятели"















                      Прикачени файлове
                      Последно редактирано от Жоро Витлиемоф; 22-02-10, 09:00.

                      Коментар


                      • До: Нещото наречено плевенска " Група "

                        Днес е първата съвместна разходка на представители от цялата плевенска група.

                        Организираните разходки на плевенчани

                        Ще очакваме отзиви.
                        proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                        NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                        Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                        Коментар


                        • До: Нещото наречено плевенска " Група "

                          Такаааааа. Днес стана една доста прилична разходка, от която аз намазах най много. Имам доста клипове и снимки, но не знам колко ще кача тази вечер.
                          Ето какъв бартер заформих. Много се кефя и съм на страшна далавера.


                          Имаше опознавателна обиколка, за свикване с новата придобивка:


                          Айде след малко пак.

                          Коментар


                          • До: Нещото наречено плевенска " Група "

                            Браво Жоре честито.Тази краста по ти мяза от АТВ.Пък ако искаш да си врътнем нещо ще ти уважа кобилката.Имам нещо за теб.
                            Прикачени файлове
                            МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                            Коментар


                            • До: Нещото наречено плевенска " Група "

                              И да си дойдем на приказката. Първото интересно нещо за деня. Андрейчо направи хубаво завъртане на атv-то .

                              Коментар


                              • До: Нещото наречено плевенска " Група "

                                Не си лягайте. Следва един клип нарязан на четири парчета. Четвъртото е ненормално падане с atv . Ники в кой цирк играеш бе човек само там има такива акробати . Е сега се зареждат и идват. Още са топли. Вземете си по един голям плик пуканки и тръпнете в очакване.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X