Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тежки мотори

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: тежки мотори

    колега явно одавна си се изнесъл от Плевен .Хората които карат ендуро в града наистина не са много но са далеч повече от 2-те хонди които помниш: аз; Ренди; Цецо (сервиз Елмира) Боби архитекта;Веско ШИВАЧА;ЗЛАТИ ;ВАЛЙО КУЧЕТО;РОСЕН РОСАНОВ (КМЕТ НА БУКОВЛЪК) ИВАН КИЛИМЕТОРА и сина му ;Даката;Митко исуса;Асенчо;НикИ зъботехника;Цецо музиката;Бисер и сина му;Иво TNT;И още поне 5-6 човека за които в момента немога да се сетя .А ти коЙ беше ?Другото въроса ми е:МОЖЕ ЛИ ДА СЕ СТИГНЕ ДО х.Ехо не за каране около Плевен .заповядай всеки четвъртък на рокерската збирка .заведението е там където си седи от 20 години ако не го знаеш званни ми 0885844662 Гецата

    Коментар


    • #17
      До: тежки мотори

      Че отдавна съм на вън така е , никога преди несъм бил нито известна личност нито нищо подобно ако искаш кажи си скайпа ще те намеря и ще си пишем.Аз мога да кажа че съм един от първите в Плевен който сериозно са се интересували от ендуро ,не говора за рокерски събирания събори и тем подобни.В Плевен съм имал Едно Гарели,Хускварна,ЧЗ 516 една Каджива и после излезнах на вън в чужбина.За тези дето сиги изредил половината си нямат и идеа от ендуро а са пистаджии,и хора които все им знаеха устите да се пресмиват на другите.
      Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
      0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

      Коментар


      • #18
        До: тежки мотори

        скайпа ми е : georgi vitliemov а в деиствителност има нещо вярно в последното ти писане за тези хора

        Коментар


        • #19
          До: тежки мотори

          Да нахвърлям малко стари снимки докато нащракам нови.Само не ме питайте този доминатор как е влязъл в канала защото и аз не знам .АTV-то е производство на мъжа който седи върху него



          последната снимка е за мursеlin че като гледам и той се интересува от тези неща
          Последно редактирано от Жоро Витлиемоф; 15-01-09, 09:18.

          Коментар


          • #20
            До: тежки мотори

            Първоначално публикуван от vitliemof Преглед на мнение
            имах молба да ми каже някой дали мога да стигна до х.ехо не да ми казвате дали ми е тежък мотора и да ме учите как да го карам

            От коя страна искаш да се качиш-Рибарица или Розино???
            offroad фен
            1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
            TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

            Коментар


            • #21
              До: тежки мотори

              от Рибарица.Гълъбине ако си наясно с местноста кажи ми и някой друг маршрут.Благодаря предварително

              Коментар


              • #22
                До: тежки мотори

                Първоначално публикуван от pepimotos Преглед на мнение
                Колега аз съм от Плевен и ти си първия в този форум който пита за каране около Плевен.Аз ти казвам че има много места на близко около града само тръгни посока Къртожабене и после тръгни към хижата .След това карайте докато стигните Беглеж Бежаново ,или пък иди до николаево но през гората на Беглеж.Много места има за каране аз например си права хронометрирана отсечка от Къртожабене до Горталово и обратно и т.н
                Колега извини ме за включването,но ако караш или може би си карал от Къртожабене до Горталово през каньона,а не отгоре покрай профилакториума,само ще ти кажа,че там / в каньона / сега се води екопътека.Минавал съм два или три пъти и повярвай ми няма да повторя.Има доста хора,който отиват там на разходка и въобще не очакват някой като мене да мине на метла с возилото си по пътя,по който те спокойно се шмиткат,според нас безцелно.И понеже там няма нито един участък с повече от 30 метра видимост, е доста неприятно да спреш между краката на някоя лелка.Последното е от личен опит.
                С човека от Плевен, с който си говорите за доброто старо време,а и без него съм обиколил почти всяко местенце около Плевен и чесно казано ако наистина си се интересувал сериозно от ендуро и смяташ че тези наши плевенски могилки са добро място за ендуро,явно не си се интересувал достатъчно сериозно.Тука става само за софт разходка с елементи на задремване от време на време.

                Коментар


                • #23
                  До: тежки мотори

                  Първоначално публикуван от coclino Преглед на мнение
                  Колега извини ме за включването,но ако караш или може би си карал от Къртожабене до Горталово през каньона,а не отгоре покрай профилакториума,само ще ти кажа,че там / в каньона / сега се води екопътека.Минавал съм два или три пъти и повярвай ми няма да повторя.Има доста хора,който отиват там на разходка и въобще не очакват някой като мене да мине на метла с возилото си по пътя,по който те спокойно се шмиткат,според нас безцелно.И понеже там няма нито един участък с повече от 30 метра видимост, е доста неприятно да спреш между краката на някоя лелка.Последното е от личен опит.
                  С човека от Плевен, с който си говорите за доброто старо време,а и без него съм обиколил почти всяко местенце около Плевен и чесно казано ако наистина си се интересувал сериозно от ендуро и смяташ че тези наши плевенски могилки са добро място за ендуро,явно не си се интересувал достатъчно сериозно.Тука става само за софт разходка с елементи на задремване от време на време.
                  значи момчето което ми писа (Пепи )не е разбрал въпроса добре а той беше да ли може да се стигне до х. Ехо.Относно до каране околу града мисля че има далеч по хубави начини да си загубиш времето .А ти колега защо се криеш ами не дойдеш в групата имаш официална покана от мен не сме бързаци но купона е на шест

                  Коментар


                  • #24
                    До: тежки мотори

                    абе Мики защо не казваш че ти си coclino

                    Коментар


                    • #25
                      До: тежки мотори

                      Първоначално публикуван от coclino Преглед на мнение
                      Колега извини ме за включването,но ако караш или може би си карал от Къртожабене до Горталово през каньона,а не отгоре покрай профилакториума,само ще ти кажа,че там / в каньона / сега се води екопътека.Минавал съм два или три пъти и повярвай ми няма да повторя.Има доста хора,който отиват там на разходка и въобще не очакват някой като мене да мине на метла с возилото си по пътя,по който те спокойно се шмиткат,според нас безцелно.И понеже там няма нито един участък с повече от 30 метра видимост, е доста неприятно да спреш между краката на някоя лелка.Последното е от личен опит.
                      С човека от Плевен, с който си говорите за доброто старо време,а и без него съм обиколил почти всяко местенце около Плевен и чесно казано ако наистина си се интересувал сериозно от ендуро и смяташ че тези наши плевенски могилки са добро място за ендуро,явно не си се интересувал достатъчно сериозно.Тука става само за софт разходка с елементи на задремване от време на време.
                      еи coclino можеш ли само да ми кажеш в предвид че караш atv акво междукрачие трябва да е имала тази лелка

                      Коментар


                      • #26
                        До: Тежки мотори

                        Тъй като виждам че към темата няма голям интерес ,оставам решението на уважаемите модератори ,да бъде или не затворена и изместена някъде назад.чест и почитания дами и господа.

                        Коментар


                        • #27
                          До: Тежки мотори

                          Гецаа мараба.
                          Това не е тежък мотор а е тежък случай,действащото лице ти е познато
                          КАРТИНКА 1 е одата на радоста от преодоляния тежък терен наречен КАМЕНИЦА,КАРТИНКА2 заслужена почика
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                          • #28
                            До: Тежки мотори

                            Геца ето за това говоря,за пътешествие а за другото ти знаеш.
                            Прикачени файлове

                            Коментар


                            • #29
                              До: Тежки мотори

                              Първоначално публикуван от ivo tnt Преглед на мнение
                              Гецаа мараба.
                              Това не е тежък мотор а е тежък случай,действащото лице ти е познато
                              КАРТИНКА 1 е одата на радоста от преодоляния тежък терен наречен КАМЕНИЦА,КАРТИНКА2 заслужена почика
                              Шапка-чадърче, мустаци и очила, Косъма ще да е това ! Или греша?
                              "Do not correct a fool, for he will hate you;
                              Correct a wise man, for he will appreciate you."

                              Коментар


                              • #30
                                До: Тежки мотори

                                Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
                                Шапка-чадърче, мустаци и очила, Косъма ще да е това ! Или греша?
                                Косъма е не грешиш хубавичко пак го виж,със мустаци очила пак пиян като свиня

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X