Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тежки мотори

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Тежки мотори

    здравеите от плевен.далеко от планината и всякакви удобни маршрути за каранебавно но сигурно и тук сформираме някаква аматиорска група за каранеимам молба към по утвърдените учасницикажете ми може ли да се стигне до хижа ехо с хонда доминатор и подобни тежки мотори приемам оферти за каране на всякаде

  • #2
    До: тежки мотори

    Не ти са проблем килограмите на мотора.Трябва да сфикнеш да го караш.Моя също тежи доста,но не му давам да ми се опъва.
    sigpic

    Коментар


    • #3
      До: тежки мотори

      Доминатора бил тежък мотор
      качи се на едно Варадеро и после пак на Доминатор и ще се ахнеш...
      Карай го първо на асфалт, поле малко по-равни черни пътища, лед това с приятел или приятелка на задната седалка, които знаят как да се возят и след това прави каквото искаш
      след 1000 - 2000 км. пробег ще се чувстваш прекрасно на мотора
      успех
      LZ1RED

      Коментар


      • #4
        До: тежки мотори

        имах молба да ми каже някой дали мога да стигна до х.ехо не да ми казвате дали ми е тежък мотора и да ме учите как да го карам

        Коментар


        • #5
          До: тежки мотори

          Първоначално публикуван от turboto45 Преглед на мнение
          Не ти са проблем килограмите на мотора.Трябва да сфикнеш да го караш.Моя също тежи доста,но не му давам да ми се опъва.
          и прочете ли въпроса изобщо

          Коментар


          • #6
            До: тежки мотори

            Първоначално публикуван от vitliemof Преглед на мнение
            имах молба да ми каже някой дали мога да стигна до х.ехо не да ми казвате дали ми е тежък мотора и да ме учите как да го карам
            ,.до хижа Ехо може да се окаже сложно да се качите сега,пътя е лош ако може да се каже така на пътеката, вали яко всеки ден.

            Коментар


            • #7
              До: тежки мотори

              Първоначално публикуван от мурселин Преглед на мнение
              ,.до хижа Ехо може да се окаже сложно да се качите сега,пътя е лош ако може да се каже така на пътеката, вали яко всеки ден.
              ясно а някой готин маршрут в този регион за каране или по точно за возене

              Коментар


              • #8
                До: тежки мотори

                недейте само да влизате и излизате .пишете пишете или нямате клавиатури

                Коментар


                • #9
                  До: тежки мотори

                  Първоначално публикуван от vitliemof Преглед на мнение
                  недейте само да влизате и излизате .пишете пишете или нямате клавиатури
                  щи дойдеш и лош. явно нети е прочел който трябва темата. иначе мислиш ли че нямаше да ти отговарят. пък и така си задал вапроса. пали хондалината и иди да пробваш. не да се правиш на нервен
                  crf450 supermoto

                  Коментар


                  • #10
                    До: тежки мотори

                    не се правя нервак съм си по принцип па като ми отговарят с лошо защо и аз да не бъда лош ша дойда на Карлово да караме кво ще кажеш а?

                    Коментар


                    • #11
                      До: тежки мотори

                      Първоначално публикуван от vitliemof Преглед на мнение
                      не се правя нервак съм си по принцип па като ми отговарят с лошо защо и аз да не бъда лош ша дойда на Карлово да караме кво ще кажеш а?
                      Никой не ти отговаря с лошо и никой не се заяжда с теб. От въпросът ти човек остава с впечатление, че не си карал Доминатор... поне аз и турбото45 явно сме останали с такова впечатление.
                      Най-лесният начин е да пробваш пътя с Доминатор и ще разбереш
                      Ще се радвам ако споделиш разходката ти до хижа Ехо с Доминатор как е минала и дали е проходимо.

                      П.С. моля останалите участници в тази тема да се придържат към правилата и по-специално към писането на правилен български език.
                      LZ1RED

                      Коментар


                      • #12
                        До: тежки мотори

                        Няма проблем в действителност грешката е моя.Въпроса ми е грешно формулиран съжалявам.Това ми е първото включване в сайта .До сега бях само четящ

                        Коментар


                        • #13
                          До: тежки мотори

                          Първоначално публикуван от vitliemof Преглед на мнение
                          не се правя нервак съм си по принцип па като ми отговарят с лошо защо и аз да не бъда лош ша дойда на Карлово да караме кво ще кажеш а?
                          когато кажеш.

                          п.п. допълни си профила.
                          откаде си
                          crf450 supermoto

                          Коментар


                          • #14
                            До: тежки мотори

                            Колега аз съм от Плевен и ти си първия в този форум който пита за каране около Плевен.Аз ти казвам че има много места на близко около града само тръгни посока Къртожабене и после тръгни към хижата .След това карайте докато стигните Беглеж Бежаново ,или пък иди до николаево но през гората на Беглеж.Много места има за каране аз например си права хронометрирана отсечка от Къртожабене до Горталово и обратно и т.н
                            Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                            0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                            Коментар


                            • #15
                              До: тежки мотори

                              А и откога има запалени в Плевен ендураджии че преди 10 години имаше само 2 Хонди ендуро ,и много пистови мотори.
                              Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                              0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X