Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Каране в неделя, но не всяка неделя

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

    Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
    Репортажите в тази тема от седмица на седмица стават все по-добри, браво Данчо!
    Не можем да се сравняваме с твоите репортажи и качество на снимките,нито с вашите разходки, но колкото можем , важното е, че караме
    Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

    Коментар


    • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

      Първоначално публикуван от ДАКАТА - crf 250x Преглед на мнение
      Не можем да се сравняваме с твоите репортажи и качество на снимките,нито с вашите разходки, но колкото можем , важното е, че караме
      А кой е казал, че някой трябва да се сравнява с друг.
      Всеки кара и снима така като му доставя удоволствие, ако иска някой да се съревновава, има си състезания за това.
      Важното е, че вече чета хубави репортажи от вас, а не дрязги и кавги, което мен лично много ме радва.
      Продължавайте в същия дух.

      Коментар


      • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

        Снимаите ги тези три "екстримчета" от доло на горе да има някакво разнообразие.

        Коментар


        • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

          Аз също редовно гледам темата и имам само една лека забележка айде да му намерите на Филип една пластмаса за отпред на тази Yamaha бее

          Коментар


          • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

            Първоначално публикуван от Shifta Преглед на мнение
            Аз също редовно гледам темата и имам само една лека забележка айде да му намерите на Филип една пластмаса за отпред на тази Yamaha бее
            Не му трябва пластмаса, а ламарина, която да е заварена за кормилото.

            Коментар


            • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

              Първоначално публикуван от asenzdravkov Преглед на мнение
              Снимаите ги тези три "екстримчета" от доло на горе да има някакво разнообразие.
              Хайде като се поразкаля ела да пробваш екстриймчетата и ще те снимаме от долу на горе
              Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

              Коментар


              • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                Пак ще е еднообразно .Другия път като снимаш пробваи от друг ъгъл за да е по интересно.Не го казвам подигравателно за сметка на теб.

                Коментар


                • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0300.JPG
Прегледи:1
Размер:190.5 КБ
ID:5270725Дака помниш ли го това място ,е там ходи да тренираш,няма да ти е излишно. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0305.JPG
Прегледи:1
Размер:259.5 КБ
ID:5270724Аз съм навит да ги пробвам от горе на долу ,от долу на горе на страни и както и ще да е в дъжд или слънце да видя какво толкова има там страшно. От филмчетата поне се вижда че е кал и земна почва.Пробвайте как се качват мокри камъни и скални прагове,тогава ще си промеите мнението за всичко.
                  Последно редактирано от pepimotos; 21-04-11, 11:52.
                  Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                  0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                  Коментар


                  • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                    Първоначално публикуван от pepimotos Преглед на мнение
                    [ATTACH=CONFIG]322837[/ATTACH]Дака помниш ли го това място ,е там ходи да тренираш,няма да ти е излишно. [ATTACH=CONFIG]322836[/ATTACH]Аз съм навит да ги пробвам от горе на долу ,от долу на горе на страни и както и ще да е в дъжд или слънце да видя какво толкова има там страшно. От филмчетата поне се вижда че е кал и земна почва.Пробвайте как се качват мокри камъни и скални прагове,тогава ще си промеите мнението за всичко.
                    То там няма нищо страшно. Щом сме в гората, значи не ни е страх от мечките. Кат ги видим да се пързалят по г..з, само им правим място да минат и им махаме за довиждане. То и преди 2-3 месеца, един колега(не визирам никой-просто пример) викаше -айде, водете ме да го пробвам, от ляво, от дясно, от гор, от дол а имаше една хубава кал със мокър сняг. Като не можа да качи и 20метра ,взе да дава заето-тииит- тииит- тииит и вика "ми ся ко ша прайм". Та мисълта ми е, да не си правим изводи от снимки и видео, защото не винаги е реално това, което се вижда от монитора.Пък и не твърдя, че трябва да катериш супер екстреми, за да се наречеш "карач".

                    Много здраве на всички!!!!!!
                    Последно редактирано от maki449; 21-04-11, 14:02.
                    Силата е нищо без контрол.

                    Коментар


                    • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                      За неделя имайте готовност да идвате насам. Освен Данчо да се гласи и групата от Дойренци. Заповядайте!
                      Аз съм с нов(за мен) мотор и сега го обслужвам. Утре ще правя тестове около града.Надявам се за неделя всичко да е О'кей. В събота ще се чуем с Данчо да се уточним за подробностите.

                      Коментар


                      • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                        Първоначално публикуван от maki449 Преглед на мнение
                        То там няма нищо страшно. Щом сме в гората, значи не ни е страх от мечките. Кат ги видим да се пързалят по г..з, само им правим място да минат и им махаме за довиждане. То и преди 2-3 месеца, един колега(не визирам никой-просто пример) викаше -айде, водете ме да го пробвам, от ляво, от дясно, от гор, от дол а имаше една хубава кал със мокър сняг. Като не можа да качи и 20метра ,взе да дава заето-тииит- тииит- тииит и вика "ми ся ко ша прайм". Та мисълта ми е, да не си правим изводи от снимки и видео, защото не винаги е реално това, което се вижда от монитора.Пък и не твърдя, че трябва да катериш супер екстреми, за да се наречеш "карач".

                        Много здраве на всички!!!!!!
                        Колега сравнявам терените при вас и при нас и ми се струва смешно толкова коментари за един баир,това е всичко.Ето някоя снимка от баирите тук или по точно чукарите зада сравните.


































                        Дано да ви харесат снимките ,е за такъв тип ендуро говорих аз.Който иска да заповяда да направим по една разходка тук ще ми е доста приятно и без това почти винаги карам сам.


                        п.п Всичко което съм написал е добронамерено и нямам никакви намерения за каквото и да е.
                        Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                        0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                        Коментар


                        • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                          Всеки терен е специфичен сам за себе си,така че няма нужда от спорове,а от каране по тях и то за удоволствие.За състезания има писти!!!Кой колкото може,аз така го разбирам!!!
                          カワサキKDX200

                          Коментар


                          • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                            Дака,кажи за днес!Как премина разходката?!!!
                            カワサキKDX200

                            Коментар


                            • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                              EИиии големи сме будали!!! Как до сега не нии дошло на акъла?? Тая ниделя го дават убаво време колко муй да прискочим до Иберииския,уигу дей сал съ притисняам че на Жабата колесара мнофо му изфъркат кулелетата и нисъ знай до кой баир ша устиска?

                              Дака, абе ква стана теб дет най много тъ дракаха че тъй било страф,низнам си кво,то сега ти и твоята многоброина чета най много карате и най добре отразявате случулото се!!! БРАВО ,САМО ТАКА!!! Поздрави....Чичави Фър!!!!
                              Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                              Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                              Коментар


                              • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                                Наборе, благодаря за поздравленията! Тази неделя направихме доста добро каране - 130 км в Севлиевския балкан, та чак до Троянския. Не е много добре документирано, защото повече карахме, очаквайте репортаж
                                Пешко, и другия път с нас.
                                Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X