Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Каране в неделя, но не всяка неделя

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

    Ей го е клипа със Генчо
    Силата е нищо без контрол.

    Коментар


    • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

      Както обикновено, тръгваме в 9 часа от ЕКО бензиностанция. Този път сме сме Филип и аз.



      Намираме се в Бели Осъм, от където тръгна размазващата "разходка"



      Първа почивка - време само за една снимка - Беклемето





      Между паметника на Беклемето и Падалото, където имаше локвички бяха замръзнали. Вятърът беше много силен





      Върхът на Падалото посока Сухата чешма



      Тук сме до Сухата чешма



      След Сухата чешма стигнахме до с. Чифлик и от там на връх Кашка





      След връх Кашка стигнахме до с. Рибарица



      Тук сме на най - високата точка от маршрута Лесидрен - вр. Васильов. От тук се спуснахме до с. Лесидрен. Спускането сякаш нямаше свършване. След 5 минутна почивка тръгнахме обратно нагоре.



      След Лесидрен дойде ред на вр. Васильов, а след него се спуснахме до с. Чифлик, след което започна изкачване посока Беклемето с крайна точка Бели Осъм





      На 100 тния километър - най дългата почивка, която направихме от началото на маршрута - има - няма 15 мин., в очакване на Филип да се върне да ме потърси. Дългата почивката беше предизвикана от свършването на горивото и след като направихме система от маркучи, с която осъществихме кръвопреливането продължихме към крайната точка Бели Осъм







      Вече сме в Бели Осъм при родителите на Филип, където хапнахме по една вкусна чорба и чаша бира



      Целия маршрут беше 105 км., тръгнахме в 11 ч. и се върнахме в 16 ч. Физически съм размазан, и да знаете, че Лесидрен дори и на почти сухо е много сериозен екстрийм, ако е кал може да задоволи изискванията и на най - добрите в ендурото.

      Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

      Коментар


      • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

        Браво Дака, текат ми лигите като гледам материала, но нямаше как да дойда-знаеш, но пък вече сам у дома и чакам следващата неделя.
        Силата е нищо без контрол.

        Коментар


        • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

          След тази разходка се съмнявам следващата неделя дали ще ми се разхожда
          Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

          Коментар


          • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

            Що бре?Ти като току що родила жена и си вика Аааа аз повече няма да се е,а!!!

            Аиде другата нделя пак!
            Най-добре е да имаш богати приятели!!!
            Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

            Коментар


            • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

              Ей Дака , видели че не е страшно в балкана . Вече само за там ще си мечтаеш.

              Коментар


              • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                Аааааа не така Дака,другата неделя пак на линия!!!
                カワサキKDX200

                Коментар


                • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                  С това темпо, тия километри, този преход, за толкова време, само на вода и почивки за по една снимка - беше много яко. За следващата неделя може да направим някоя по разтоварваща разходчица.
                  Ето няколко снимки от апарата на Филип

























                  Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

                  Коментар


                  • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                    Снимките са супер!Браво!!!
                    カワサキKDX200

                    Коментар


                    • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                      Както обикновено, тръгва се от ЕКО бензиностанция, трима човека - аз, Асен и адаша Данчо.





                      Тук сме пред дома на Момчил, късето Асен с ножици от чорапогащи сътвори гащи и чорапи, за по-удобно






                      Преди тръгване



                      Преодоляване на едно леко наклонче



                      Това е адаша Данчо, който с тази малка моторетка, с тези малки гуми, се представи перфектно по време на цялото каране



                      Преодоляване на водно препятствие. Някои бяха избързали преди фотографа да нагласи камерата и за това не е документарано


                      Кратка почивка след водното препятствие


                      Асен използва момента да види цвета на свещта, но само на нея, без да разглобява карбуратор. Най - интересното е, че вече не сменя свещи ( по 5 на каране )





                      Поради голямата мощност на Генчовия Балкан 250, успя да придърпа задната ос напред и веригата се охлаби много и се наложи да я обтегнем малко







                      Докато ние си почиваме и се наслаждаваме на природата - в далечината се виждаше с. Сливек, аз не съм го видял, понеже карам без очила, ама останалите казаха, че са го видели, Искрен си намери заигравка в едно улейче.









                      Момчил реши да пробва това много късо и стръмничко баирче и го направи успешно.


                      Наследникът също се пробва, но вижте резултата. Аз понеже два такива резултата направих, които не бяха документирани, вече нямах желание да се пробвам, но следващия път ще го направя.



                      Искрен с мотора на баща си - добре се представя.



                      Обикновено така завършват нашите разходки и по време на хапването и пийването решихме да проверим колко е изгорил моя мотор за 63 км. Всички проявиха голям интерес и Момчил веднага предостави пълна 5 литрова туба бензин. Веднага всички наизлязоха, за да се уверят лично за разхода.





                      Разходката , в сравнение с тази от предната неделя, си беше истинска разходка, в която имаше всичко. Посоката беше Дойренци - Сливек - по права линия, което я направи още по интересна, защото маршрутът не беше познат на никого. За пореден път благодарим на колегите от Дойренци и се надяваме следващия път да има по голамо участие. Да честитим на Петър от Дойренци втора мъжка рожба - предния ден. Затова по обясними и уважителни причини не участва в разходката.
                      Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

                      Коментар


                      • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                        Момчета браво на групата и от мен. Аз като "плевенски зет" следя проявите на групата и още повече с някои от Вас се познавам лично.Но едва днес от толкова много гледане разпознах мястото, от където всеки път тръгвате в Дойренци. Улицата пред къщата на Момчил.Абе гледам, гледам и си викат, бил съм на това място, ама кога................А и този Момчил ми е много познат...............и едва сега стоплих. През 2009г. година Момчил продаде на мой приятел и колега едно Вираго 400 сс, като тогава имаше за продаване и един ЦРФ 450, който покарах в това село. Пиша всичко това, защото Вирагото на колегата се оказа един прекрасен мотор и също така Момчил се оказа един коректен и точен човек. Желая на всички Вас успех и късмет.
                        SUZUKI DRZ SuperMoto

                        Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                        Коментар


                        • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                          Helik, да предадеш много поздрави на Ванката - надявам се че кара още Вирагото, пък ако минавате по нашия край, кривнете до Дойренци да се видим. А относно разходката, едно ГОЛЯМО БРАВО на малкия Данчо, който въпреки на места трудностите и препятствията, се справи много добре, прибра се със спукана гума и още по нахъсан за следващия път. Благодаря и на останалите участници за карането.
                          Силата е нищо без контрол.

                          Коментар


                          • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                            Репортажите в тази тема от седмица на седмица стават все по-добри, браво Данчо!

                            Коментар


                            • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                              За следващата неделя нямам оправдание,на линия съм!!! ((y))
                              カワサキKDX200

                              Коментар


                              • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                                Първоначално публикуван от maki449 Преглед на мнение
                                Helik, да предадеш много поздрави на Ванката - надявам се че кара още Вирагото, пък ако минавате по нашия край, кривнете до Дойренци да се видим. А относно разходката, едно ГОЛЯМО БРАВО на малкия Данчо, който въпреки на места трудностите и препятствията, се справи много добре, прибра се със спукана гума и още по нахъсан за следващия път. Благодаря и на останалите участници за карането.
                                Непременно ще му предам поздравите ти още утре. Ванката още кара това "вълшебно" Вираго, но от известно време иска да го заменя с нещо по-мощно. Още веднъж ти благодаря от мое и от негово име за точното и коректно отношение, а относно минаването, аз от време на време минавам през Ловеч, така че ей го къде е Дойренци......... Иначе продължавам да следя темата и изявите Ви
                                SUZUKI DRZ SuperMoto

                                Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X