Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Каране в неделя, но не всяка неделя

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

    Браво Дака, ако не си ти ще си помислим, че плевенската група е заспала зимен сън
    P.S.Колегата с единия КТМ трябва да патентова гардовете От тук ги гледам, че са идеална конкуренция на нашите "Трипач". В интерес на истината, от какво са направени и по-точно, каква е идеята им и последвалото практическо приложение Чао и със здраве
    SUZUKI DRZ SuperMoto

    Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

    Коментар


    • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

      Използвал е алуминиеви шини от фабрични гардове и посредством самонарязващи винтове е прикачил част от външна гума, не и знам марката, и са вечни.
      Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

      Коментар


      • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

        браво данчо браво така се тренира ендуро
        айде стягай се и за при нас , че на крака вече ми минава , а и червенобрежката група се увеличи с още двама и като им разправях за теб те чакат като топъл хляб , за да покажеш на подрастащото поколение , че ние дъртите още не се предаваме

        Коментар


        • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

          Еее Малине, това като топъл хляб ме плаши , с тия 55 лазарника се возя за удоволствие и не искам да се сравнявам с никой
          Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

          Коментар


          • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

            Браво адаш, много сте задобрели с Николайчовците.
            Ако Венци някога се навие да кара може да ми се обадите,
            че да се водим с него отзад
            на сушата и град помага

            Коментар


            • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

              Първоначално публикуван от ДАКАТА Преглед на мнение
              Еее Малине, това като топъл хляб ме плаши , с тия 55 лазарника се возя за удоволствие и не искам да се сравнявам с никой
              Едно врабче ми каза, че на табелата на общ.Червен бряг проверяват марките на моторите и който е с Ямаха го връщат Така че, ако искаш да се осъществи гостуването ти, ще трябва да вземеш бившата ти CRF-ка, щото с тая ямашка рискуваш само път да биеш
              SUZUKI DRZ SuperMoto

              Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

              Коментар


              • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                данчо нема страшно , ти ела пък ако те върнат щи дам мойта

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0001.jpg
Прегледи:3
Размер:255.6 КБ
ID:5456026



                щото я познава целия град , а има и опасност ако ти дам и мойта каска да ти конзируват всички полицай като минеш покрай тях хахахахаха поздрави

                Коментар


                • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                  Хелик, ако ЦРФ - ката беше при мен щях да отида с нея за по - сигурно, но след като се х чуем с Иван от Етрополе и се разберем, ще отидем кой с каквото има, пък кавото стане. А Малин да се оправя по - бърпзо, че даста е наближило да направим едно гостуване по Червенобрежко.
                  Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

                  Коментар


                  • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                    Дака, не се оплаквай за лазарниците защото аз съм на 60 и си карам с най голямо удоволствие само дето няма с кого пък сте и много надалече иначе ще бъда винаги с вас

                    Коментар


                    • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                      Е наборе, ще ми бъде много приятно да се видим и покараме заедно
                      Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

                      Коментар


                      • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                        На мен също ще ми е приятно но как, къде и кога - много въпросителни но да сме живи и здрави може да се сбъдне някой ден

                        Коментар


                        • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                          Дака,ей ти да видиш няколко снимки от ремонт по троянски

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:318110_420049294745596_822755007_n.jpg
Прегледи:1
Размер:185.8 КБ
ID:5457318Натиснете снимката за да я уголемите

Име:59692_420049341412258_178643579_n.jpg
Прегледи:1
Размер:163.9 КБ
ID:5457317Натиснете снимката за да я уголемите

Име:859989_4982132144884_502109854_o.jpg
Прегледи:1
Размер:201.9 КБ
ID:5457316Натиснете снимката за да я уголемите

Име:528236_420048798078979_775957118_n.jpg
Прегледи:1
Размер:208.5 КБ
ID:5457321

                          Коментар


                          • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                            Как са успели да намерят толкова технически канап като е толкова дефицитен,системата с въжето сигурно е помогнала за по лесно прибиране
                            Последно редактирано от ДАКАТА; 28-02-13, 13:07.
                            Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

                            Коментар


                            • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                              Много як мотора - не си ще гумите

                              Коментар


                              • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                                Първоначално публикуван от hdimitrov Преглед на мнение
                                Дака,ей ти да видиш няколко снимки от ремонт по троянски

                                [ATTACH=CONFIG]552917[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]552916[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]552915[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]552920[/ATTACH]
                                Шеша а стара пушка знае.Сигурно си няма парички човека за папион.
                                МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X