Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Каране в неделя, но не всяка неделя

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

    Най ни изкефи, онази лудата чешма - като се наведеш да пиеш, я ще те удави, я ще ти напълни ПАтушите - само за скрита камера.
    Силата е нищо без контрол.

    Коментар


    • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

      Първоначално публикуван от filip mx Преглед на мнение
      Браво Данчев, добра разходка сте си направели и на хубаво место сте ходили. И да се повторя от миналата седмица, а бе ГОЛЕМ РЕПОРТЕР си ша та трансферираме на другото преходче с нас да ни отразяваш !!!!!
      Имаш бира почерпка за хвалбите и няма аз да идвам с вас , а вие ще дойдете с мен

      rendi_mamola
      Аз няма да ви кажа браво тези полянски разходки си е жива загуба на време но все пак Данчооооо голем връх си качил мисля че за таз година стига толкова
      Недей да знаеш много и трябва да почерпиш за алпака чинията, която ти дадох

      Марин Илчев
      Аааа Дака няма да стане така,взехте да минавате транзит през Априлци.За следващия път се обадете като идвате.
      Когато решим да караме в тая посока - Априлци, ще ти пиша на лично и ако можеш да организираш група, за нас ще е удоволствие да покараме по вашите места

      Helik
      Дака браво на теб, тази неделя аз те чакам на пистата в Долна Митрополия, а ти все Дойренци, та Дойренци..
      Ще дойде ден да се срещнем, дали на мотопистата или по офроуд маршрутите, а защо не и в Плевен

      121
      Ба ша земна 'а си дода... К'ви харни екскурзийки си пра'ите, напра'o ви завиждам. Само да не стане като миналата година - да се покриите ей...
      Не знам за кой преден път става въпрос, но аз никога не съм се крил, ще ми е приятно да покараме заедно

      Aleksandur Ivanov
      Браво много хубава разходка сте си направили
      Всички разходки в подходяща компания са приятни
      Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

      Коментар


      • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

        Браво бе Дака 180 км бая сте се повозили, а пък аз да бачкам

        Коментар


        • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

          Няма да черпа за никаква чиния.Аз взех та махнах капака да го залепа че го спуках и да монтирам чинията то се оказа че имам и три счупени диска на съединителя и аидеееееееееее отиде почерпката пак пари
          За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

          Коментар


          • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

            Първоначално публикуван от intruderzzz Преглед на мнение
            Браво бе Дака 180 км бая сте се повозили, а пък аз да бачкам
            Хубаво е да има бачкане, значи ще има и пари
            Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

            Коментар


            • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

              Ама не мога да разбера що не щете да дойдете в Габрово???
              Да не мислите че ще ви черпим с Испански караставици!!!

              Коментар


              • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                Първоначално публикуван от rendi_mamola Преглед на мнение
                Няма да черпа за никаква чиния.Аз взех та махнах капака да го залепа че го спуках и да монтирам чинията то се оказа че имам и три счупени диска на съединителя и аидеееееееееее отиде почерпката пак пари
                Мамуля, да вземеш да си купиш друг мотор, щото с тоз вор вече стана за смях

                Коментар


                • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                  Айде и аз да се наредя на опашката за черпнята. Тя чинията 1 лев, пък колко черпене изкара и Ренди, да вземе да се похвали за Крилатия кон и че Вора вече е в историята, ама то нали за черпене става въпрос-малиииии.

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 001.jpg
Прегледи:3
Размер:122.3 КБ
ID:5282345

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 006.jpg
Прегледи:3
Размер:124.1 КБ
ID:5282346

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 007.jpg
Прегледи:3
Размер:116.2 КБ
ID:5282347

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 003.jpg
Прегледи:3
Размер:117.0 КБ
ID:5282348

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 009.jpg
Прегледи:3
Размер:124.7 КБ
ID:5282349

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 010.jpg
Прегледи:3
Размер:135.6 КБ
ID:5282350

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 011.jpg
Прегледи:3
Размер:152.8 КБ
ID:5282351
                  Последно редактирано от Chinela; 03-06-11, 06:00.
                  Силата е нищо без контрол.

                  Коментар


                  • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                    Първоначално публикуван от maki449 Преглед на мнение
                    Айде и аз да се наредя на опашката за черпнята. Тя чинията 1 лев, пък колко черпене изкара и Ренди, да вземе да се похвали за Крилатия кон и че Вора вече е в историята, ама то нали за черпене става въпрос-малиииии.

                    [ATTACH=CONFIG]336569[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]336570[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]336571[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]336572[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]336573[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]336574[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]336575[/ATTACH]
                    Добре дееееее ще почерпа ама когато имам вазможност.А относно чинията защо си сложил този гумен чук на снимката като твоята вобще не е прилепнала по капака.Моята такъв бои и наложих че направо и разказах играта ама как ми е лепнала направо оргинално
                    За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

                    Коментар


                    • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                      Откога по моторите и ЧИНИИ взехте да слагате бре,обаче пък е станал капака номер 1 браво.

                      Коментар


                      • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                        Първоначално публикуван от rendi_mamola Преглед на мнение
                        Добре дееееее ще почерпа ама когато имам вазможност.А относно чинията защо си сложил този гумен чук на снимката като твоята вобще не е прилепнала по капака.Моята такъв бои и наложих че направо и разказах играта ама как ми е лепнала направо оргинално
                        Изтумбих я в средата, че допираше в капака, пък и трябва малко ''предварение'' да има преди да счупи капака.
                        Силата е нищо без контрол.

                        Коментар


                        • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                          Първоначално публикуван от maki449 Преглед на мнение
                          Изтумбих я в средата, че допираше в капака, пък и трябва малко ''предварение'' да има преди да счупи капака.
                          А бе истина да ти кажа творението ми хареса и за това го направих и аз
                          За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

                          Коментар


                          • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                            Първоначално публикуван от rendi_mamola Преглед на мнение
                            А бе истина да ти кажа творението ми хареса и за това го направих и аз
                            Ей голям творец си,много ти се кефа.
                            Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

                            Коментар


                            • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                              Усещам как целия форум след месец ще е с тези чинии по моторите, даже Даката може и търговия да направи.

                              Коментар


                              • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                                Сега ви предлагаме да изгледате едно добро каране на професионалисти от Плевен, които карат и се крият. Използвайки средства и умения за технически шпионаж, след като разбих секретния код, успях да проникна в централния компютър на профитата от Плевен, откъдето измъкнах частични видео и снимков материали и реших да ви направя съпричастни на последната им разходка от 29.05.2011 год.





                                В следващото клипче сме свидетели на инструктурските наставления на Шефа, за да се постигне по високо ниво на професионализъм



                                Явно групата на Шефа е успяла да достигне Кърнаре, където не знам какво е принесъл в жертва за извинение, за да получи разрешение за снимка с Набора



                                На следващите две снимки Шефа бедства





                                Обща снимка на групата от Плевен



                                Всички допринасят с нещо за ремонта на гумата, само Шефа се излежава и се почесва там, където не го сърби









                                Това е част от Кърнарската пътека, оператът Филип най вероятно предава директно от мястото, където е паднал





                                Шефа отново е в бедствие



                                Няма нужда от коментар, Шефа е най - добрият







                                За следващия клип коментарът е излишен, наставленията са ясни



                                По сведения от достоверен източник, на тая хижа преди доста години Шефа е черпил цялата група с чай, но пак по сведения на същия източник след една седмица се разбрало, че чаят на този ден е бил безплатен









                                Преодоляване на препятствие





                                Следващите няколко снимки са пейзажи









                                По усмивките се подразбира, че момчетата са доволни от карането



                                Както знаете, не съм присъствал на това каране , дано и за в бъдеще успея пак да проникна в секретните файлове на групата, за да ви направя съпричастни към изживяванията на колегите
                                Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X