Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯ БАЛКАН

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯ БАЛКАН







    Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

    Коментар


    • От: КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯ БАЛКАН















      Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

      Коментар


      • От: КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯ БАЛКАН




        Малко ски училище.









        Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

        Коментар


        • От: КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯ БАЛКАН




















          Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

          Коментар


          • От: КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯ БАЛКАН










            Тук лек плонж на Асенчо.

            Този екстрийм си е доста сериозен.

            Опит на Асенчо,почти на върхът.

            Втори опит с малко помощ горе.
            Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

            Коментар


            • От: КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯ БАЛКАН

              А за този екстрем неми се говори.

              Тук Асенчо изби рибата.Пируетът беше от вишата класа.

              Но после показа класа на едно колело.

              Направих ме лека изненада на Келеметорчето докато дремеше в колата.
              .
              И за обобщение да кажа,че съм супер много доволен от карането на Враца.Мислех да не идвам и уви щях да съжалявам много.
              Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

              Коментар


              • От: КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯ БАЛКАН

                Наистина се получи много добро каране. Имаме милиарди неща за учене и трениране, но ще ги изглаждаме във карането. Който не дойде може само много да съжалява. Другата неделя сме пак на Враца, да продължаваме със сверяването на часовници, водомери, електромери и тем подобни измервателни уреди. Ще имаме емоционална зрелищна подкрепа и от страна на Пачароза. Ей, този-Пачароза е много прост и ще има купон.
                За предпочитане е да паднеш на тревата или в калта, отколкото на асфалта!

                Коментар


                • От: КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯ БАЛКАН

                  Джанка май вече нотариален акт за Врачанскийо балкан требе да ви дават, егати и инвазията му ударихте, те тава "Дързост и Красота" има по малко серии от ваште нашествия и оправдания от службата за Метрология требва да ви таксуват като корпоративен клиент дека ви сверяват електромерите.

                  п.п. А бе Вие да не сте подкарали от тея елекрическите скутери.
                  Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                  Коментар


                  • От: КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯ БАЛКАН

                    Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
                    Джанка май вече нотариален акт за Врачанскийо балкан требе да ви дават, егати и инвазията му ударихте, те тава "Дързост и Красота" има по малко серии от ваште нашествия и оправдания от службата за Метрология требва да ви таксуват като корпоративен клиент дека ви сверяват електромерите.

                    п.п. А бе Вие да не сте подкарали от тея елекрическите скутери.
                    Ооооооооо Триперюга, жив ли си бре??? Още не сме ги подкарали електричките, но то с тази екология на там е тръгнала работата. То Абича каквото и да кара той си е Абич. Колегите си мерят ония работи коя по нагоре ще се качи, и от там идва захапката за измервателните уреди. Ти какво умувяш ами не вземеш да дойдеш да покараме тази неделя на Враца.
                    За предпочитане е да паднеш на тревата или в калта, отколкото на асфалта!

                    Коментар


                    • От: КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯ БАЛКАН

                      Първоначално публикуван от Krasimir Djantov Преглед на мнение
                      Наистина се получи много добро каране. Имаме милиарди неща за учене и трениране, но ще ги изглаждаме във карането. Който не дойде може само много да съжалява. Другата неделя сме пак на Враца, да продължаваме със сверяването на часовници, водомери, електромери и тем подобни измервателни уреди. Ще имаме емоционална зрелищна подкрепа и от страна на Пачароза. Ей, този-Пачароза е много прост и ще има купон.

                      Прост е на майкати синът. Ако дойда само ще ви гледам сеира. Нали сте профита.


                      Вчера ви видях двамата с Шефа в Плевен.Даже ви и снимах какви сте профита.


                      МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                      Коментар


                      • От: КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯ БАЛКАН

                        Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                        Прост е на майкати синът. Ако дойда само ще ви гледам сеира. Нали сте профита.


                        Вчера ви видях двамата с Шефа в Плевен.Даже ви и снимах какви сте профита.



                        Не не пак си се объркал нещо. Аз съм си Абич а Ренди е Аматьор 100%, профитата са други. А що се касае до това , че те наричам ПРОСТ не те е обиждам. Имах в предвид, че ще е интересно с теб защото си екстремист. Ще се биеш по наклоните като свиня в теменужки, докато припаднеш като тия на твоята снимка.
                        За предпочитане е да паднеш на тревата или в калта, отколкото на асфалта!

                        Коментар


                        • От: КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯ БАЛКАН

                          Той е кУраф - няма да припадне. Ама докато си избяга от собствения мотор

                          Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                          0894328706

                          Коментар


                          • От: КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯ БАЛКАН

                            И то на финала.
                            МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                            Коментар


                            • Страхотно време идеално каране доволно .

                              Шефа си свери часовника идеално .

                              Шефе голем бой го биеш тоя мотор се едно не е твой......хахаха
                              Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 30-06-11, 15:26.
                              Живей така,че като умреш и дявола да ти запали свещ ......: )))))))))))

                              Коментар


                              • От: КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯ БАЛКАН

                                Първоначално публикуван от Krasimir Djantov Преглед на мнение
                                ....Ти какво умувяш ами не вземеш да дойдеш да покараме тази неделя на Враца.
                                ДоооооооообрЕ едвам ма нави, да взема па да дойда да позяпам меренето на пикочните ви инструменти между Абичи и Аматьори.

                                п.п. По нашенско се казва "Елементарна частица" а не че си Прост, некакси по изтънчено е...
                                Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X