Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯ БАЛКАН

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯ БАЛКАН

    http://www.facebook.com/photo.php?v=308659015830195
    Живей така,че като умреш и дявола да ти запали свещ ......: )))))))))))

    Коментар


    • От: КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯ БАЛКАН

      http://www.facebook.com/photo.php?v=308659442496819
      Живей така,че като умреш и дявола да ти запали свещ ......: )))))))))))

      Коментар


      • От: КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯ БАЛКАН

        http://www.facebook.com/photo.php?v=308669015829195
        Живей така,че като умреш и дявола да ти запали свещ ......: )))))))))))

        Коментар


        • От: КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯ БАЛКАН

          http://www.facebook.com/photo.php?v=308661689163261
          Живей така,че като умреш и дявола да ти запали свещ ......: )))))))))))

          Коментар


          • От: КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯ БАЛКАН

            Първоначално публикуван от Djvola_666 Преглед на мнение
            Шефе това не е водна пързалка кво ми се пързаляш..........хахаха
            Живей така,че като умреш и дявола да ти запали свещ ......: )))))))))))

            Коментар


            • От: КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯ БАЛКАН

              Браво добре сте си изкарали

              Коментар


              • От: КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯ БАЛКАН

                Първоначално публикуван от Djvola_666 Преглед на мнение
                Шефе това не е водна пързалка кво ми се пързаляш..........хахаха
                Еи аматиор тука нети е феисбука научи се да пускаш клиповете правилно а колкото до мен аз ще си слизам от мотора както си изкам а ти няма защото по опасните участъци други ти го изкарват
                За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

                Коментар


                • От: КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯ БАЛКАН

                  Доволен съм и от двама та ЗАЯДЛИВЦИ. Цецо, пускай и другите клипове не се ослушвай. И тук сега една интрижка: Цецо вярно ли е, че си изтрил клиповете уж по по грешка от на Ренди телефона с неудобни за теб кадри ?????????
                  За предпочитане е да паднеш на тревата или в калта, отколкото на асфалта!

                  Коментар


                  • От: КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯ БАЛКАН

                    Първоначално публикуван от Krasimir Djantov Преглед на мнение
                    Доволен съм и от двама та ЗАЯДЛИВЦИ. Цецо, пускай и другите клипове не се ослушвай. И тук сега една интрижка: Цецо вярно ли е, че си изтрил клиповете уж по по грешка от на Ренди телефона с неудобни за теб кадри ?????????
                    Не,не си интригантче

                    Коментар


                    • От: КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯ БАЛКАН

                      аз нямам неудобни за мен моменти . Пък до като карах ме Ренди го нямаше с нас не знам по нужда ли ходи някъде или си зареждаше нол стопа на трудовака . А за там където Чукачев ми кара кроса аз излизах по нагоре ако си спомниаш Джани затова че аз знам кво е било там и ти го знаеш ама като си решил да четкаш Ренди тва си е твой проблем и Ренди стига излиза по женските пътеки има и за мъже карай малко с мъжете .......... лек ден и други клипове нямам а и за селяка Ренди ми що не почнеш ти да качваш бе селянин кадето не можеш да се и подпишеш ай за контакти и оплаквания 0878121909
                      Живей така,че като умреш и дявола да ти запали свещ ......: )))))))))))

                      Коментар


                      • От: КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯ БАЛКАН

                        За четкане не четкам никой. Информацията за изтритите клипове ми е от първа ръка. Това, че се получават интрижки си е чиста проба забавление. Защо се палиш като карането + купонът си беше на ниво, или поне за мен беше така. За ваше съжаление не можахте да се по смеете на Телишкият. За първо каране момчето се представи чудестно дори и със изтъркана задна гума. Само дето веднъж го зарязахте в дерето, но пък той си водеше подкрепление: Човек който го следваше пеша по целият маршрут и то неотлъчно.
                        За предпочитане е да паднеш на тревата или в калта, отколкото на асфалта!

                        Коментар


                        • От: КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯ БАЛКАН

                          Кои е бил толкова физически подготвен че да го следва пеша по трасето?

                          Коментар


                          • От: КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯ БАЛКАН

                            Относно изявлението на господин дявола мога само да му кажа винаги съм бил по добър от много други измислени карачи и наи вече от него И между другото не че се оправдавам ако някои може да се справи по добре от мен със Хонда црф450р в това състояние което съм аз демек със крак згънат наполвина нека ми се обади да го целуна по .х......я но относно клиповете да изтри ги защото му икарваха мотора и то не един път еееееее почти два ама тои вика че му харесва на Враца защото ние като се катерим по екстримите тои си обикаля по асвалта и ни чака на трудовака нали ще отваря НОН СТОП там трябва да огледа мястото
                            За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

                            Коментар


                            • От: КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯ БАЛКАН

                              Мамули ката не можеш да си сгъваш кракът вземи си инвалиден стол на него ще го сгъваш идеално, не само се оправдавай с този крак толкова си можеш бе.И не знам кои изкриви още едно кормило . Ти тук много газ даваш в форума вземи дай малко газ и в гората... Имаш някакви комплекси умрелия ли ти е малък или ти липсват годинките дето ти е ставал не знам има нещо вярвай ми...
                              Живей така,че като умреш и дявола да ти запали свещ ......: )))))))))))

                              Коментар


                              • От: КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯ БАЛКАН

                                Еййй много карате всичките но имам една идея.

                                Да ви направя една (детска пътечка ) всички СРЕЩУ този кривият кози п...ч и тогава ще ви питам на кой ще му трябва количка.
                                МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X