Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

    Предварително заявявам, снимки нЕма, валеше дъжд!!!

    Та по темата за новооткритата пътека, резултата засега е:

    Пътеката 2 : 0 Дупница Екстрийм и гости.

    За втори пореден път не успяхме да покорим най-трудната пътека която наскоро ни показа Марио.
    Щом се отказа и вицешампиона на България по екстремно ендуро, значи нещата не бяха никак добре.
    И най-лошото е, че сега ще чакаме поне 6 месеца преди да се пробваме пак, цяла зима ще я сънувам.

    Коментар


    • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

      Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
      Предварително заявявам, снимки нЕма, валеше дъжд!!!
      Или бая сте се Утепали та не ви е било до фото?!

      Е ше сънуваме.......
      Не е важно какво караш, а как го караш !

      Коментар


      • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

        Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
        Предварително заявявам, снимки нЕма,
        Здраве да е, понекога и на НАЙ убавите карания, никога не остава време за снсимки.

        А тва контузени и сеирджии - вуци ги яли..

        Коментар


        • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

          Ванка, толкова носене, не бях носил от поне 3-4 години, верваИ ми!!!
          На гости ни бяха Мишо69, Милко и Гълъбин, останалите сме ясни, ма не станА, пътеката на дъжд е с трудност 12 от 10.
          Всеки мотор сме го носили повече отколкото сме го карали, бицепсите ми са камИк, готов съм за бой с Кличко даже.
          И да не забравя, сложих ЧИСТО НОВА ГУМА, ефекта беше НУЛЕВ, нищо не можах/ме да направим, сега съм си сипал еднО червено домашно и кроя планове за лятоска, там пролет НЯМА.
          В момента в който Мишо каза, че излизане на мокро няма и се връщаме, точно тогава реших, че е най-щастливият ми такъв в ендурото.

          П.П. Бях поканил най-официално Трипера и Десо, но не ни уважиха, май са им гледали на кафе, та затова не дойдоха.

          Коментар


          • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

            Чинела си я пази тази пътека , нали е още девствена , затова няма снимки , да не земе да я мине някой на сън. Май ще монтирам зимата на Тенерето лебедка , и тогава ще ти идвам на гости.
            В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

            Коментар


            • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

              Първоначално публикуван от motor_men Преглед на мнение
              Чинела си я пази тази пътека , нали е още девствена , затова няма снимки , да не земе да я мине някой на сън. Май ще монтирам зимата на Тенерето лебедка , и тогава ще ти идвам на гости.
              Добре си дошъл, за теб ще направя един жест! Ще ти дам моя мотор, а аз ще ходя до теб и ще снимам, да няма нищо скрито-покрито.

              Коментар


              • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                ..готов съм за бой с Кличко даже..
                Мани го тоя, мене Volk Han (тренера на Емилиненко) ме укуци на тренировка. Тоя в мое лево.
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:img-20121126-wa0000.jpg
Прегледи:1
Размер:22.7 КБ
ID:5432469
                Само да прохода и ка ме поканиш съм там, с багер, матор, палетна количка, кво е оставено най до вратата.

                Коментар


                • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                  Да разбирам ли , че ти ще караш моя ? Иначе твоя с удоволствие ще го пробвам по пътеките , друго ендуро освен Супер Тенере не съм карал в гората , та и на мен ще ми е за първи път , като на пътеката.
                  В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                  Коментар


                  • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                    Майтапа настрана, конската пътека си е бая корава.С Мишо влезнахме в тандем и както си помагахме щяхме да я изкараме (все пак ни оставаха 100-ина метра), но решихме че влаченето на мотор не е нашия спорт.Пък и докъдето бяхме стигнали, умряхме от студ докато чакахме останалите.......така че май месец отново.
                    Бай дъ уей, следващата пътечка също беше интересна, Иван може и да има някоя друга снимка.
                    offroad фен
                    1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
                    TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

                    Коментар


                    • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                      Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение

                      П.П. Бях поканил най-официално Трипера и Десо, но не ни уважиха, май са им гледали на кафе, та затова не дойдоха.
                      Tъй, тъй значи то "крив к..р в приятелски г..з се изправя" ама нейсе, поканиха ме кат най-гУемию Аматьор да се потим на таз пътечка дека Профитата са си носили маторите, ама залагам на JAMM-а на пролет че тая пътека той ще си я качи без никакъв проблем, ама с мотора на гръб оти ще му е по леко тъй. И за оправдание ако мине от неколко дена съм със яко температура.
                      Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                      Коментар


                      • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                        Първоначално публикуван от Jam Преглед на мнение
                        .....
                        Само да прохода и ка ме поканиш съм там, с багер, матор, палетна количка, кво е оставено най до вратата.
                        Добре адаш, само да се махне снега, там сме!!!

                        Първоначално публикуван от motor_men Преглед на мнение
                        Да разбирам ли , че ти ще караш моя ? Иначе твоя с удоволствие ще го пробвам по пътеките , друго ендуро освен Супер Тенере не съм карал в гората , та и на мен ще ми е за първи път , като на пътеката.
                        НЕ, няма да карам твоя мотор, аз ще съм ПЕШАК с фотоапарат, няма да ми избягаш, вервай ми!!!

                        Първоначално публикуван от Гълъбин Колев Преглед на мнение
                        Майтапа настрана, конската пътека си е бая корава.С Мишо влезнахме в тандем и както си помагахме щяхме да я изкараме (все пак ни оставаха 100-ина метра), но решихме че влаченето на мотор не е нашия спорт.Пък и докъдето бяхме стигнали, умряхме от студ докато чакахме останалите.......така че май месец отново.
                        Бай дъ уей, следващата пътечка също беше интересна, Иван може и да има някоя друга снимка.
                        Айде сега, настинали били, старозагорски номера в Дупница няма да прилагаш..., нали затова после ви варих яйцата в минералната вода, да няма хън мън!
                        И ето една открадната снимка, от гейбука на Марио, от тук нататък още 50метра и ГРЕДА.
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:703621_473118992726575_734471379_o.jpg
Прегледи:1
Размер:274.2 КБ
ID:5432705

                        Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
                        .... И за оправдание ако мине от неколко дена съм със яко температура.
                        Не минава, требе си течност против замръзване, другото е бошлаф.

                        Коментар


                        • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                          Пускам една снимка специално за вожда. Направих я днес специално за него.
                          Ако следващият път дойде да кара при нас, то ние ще почистим снега у тях.
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:snow-clean.jpg
Прегледи:1
Размер:236.2 КБ
ID:5432801

                          Коментар


                          • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                            Ето началото на пътеката, но втората, не най-трудната.

                            Коментар


                            • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                              Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                              [ATTACH=CONFIG]522535[/ATTACH]
                              Б@си, ако знаех че предлагаш такава екстра щях да се самопоканя!

                              Знаеш ли кактв сняк е тук?


                              п.п.Е най после да я видим тая комшийка .
                              Не е важно какво караш, а как го караш !

                              Коментар


                              • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                                Браво Ванка !!

                                П.п Знам, че не си любител на видеото, но си мисля, че е крайно време вашата група да се оборудва с една екшън камера , която да предава емоциите от първо лице.... Кадрите ще са невеероятни , като се има впредвид терена , който преодолявате... Поздрави !
                                Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X