Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Еднодневни разходки

    Пътеката свива на ляво от мотора тази правата не знам за къде е.


    Е от там идваме.


    Някой добър човек е направил чешма та пинахме и ние па и конете.





    Чешмата си е шедьовър не само за гората а изобщо.






    Хората са се постарали.ЕВАЛА.


    Това е спирка на градския транспорт и площада пред нея е единственото хубаво място за каране от цялата пътека.


    Ето го и Ванката на площада.





    Мина като на първомайски парад.


    И площада свърши пак сме си на Х.Й 1.Опа К 1.





    Леле мираж река.Аз не знам ама мотора как се зарадва с тоя къркорещ стомах.


    На Чинела добичето беше вече сръбнало водица и задремваше на припек.
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от nickbochev; 20-08-12, 20:33.

    Коментар


    • От: Еднодневни разходки

      И моя пийна водица и коликите веднага му спряха.




      Ето я улицата,КРАЙ НЕМА.


      Има край ето го.Това е последната спирка на градския транспорт.Въсата ни беше дръпнал един час и беше успял да разгледа и билото.





      А Въсата вика До тука беше арно за каранье ама на горе е саде кратуль.





      Кратуль ама моторо лети та хълца от кеф.





      Връх някакъв.





      Леле какви красоти,заслужаваше си дрането.








      Продължение.............
      Прикачени файлове
      Последно редактирано от nickbochev; 20-08-12, 20:29.

      Коментар


      • От: Еднодневни разходки

        И още чамуги и из них КРАТУЛЬ.






        От среща Мальовица а в дясно вр.Кабул.









        И Верила а пред нея пътя Самоков-Дупница.


        Тука си е вече тиферич(хладно).


        Добре,че не изхвърлих фанелката по надолу.





        А на козите от среща не им е тиферич.


        Който има остро зрение може да види в дерето кравите а който не ги вижда утре да изчезва за очила.


        Сапарево.


        Ванката пак спи ама ще го будиме трябва да си ходиме.





        Е това е ВОЛАНО на Въсата станал е като трудовашка количка.Що е правил на горе по К1 никой не знае.


        Качихме се по К1 и слезнахме по К3.
        Прикачени файлове
        Последно редактирано от nickbochev; 20-08-12, 20:27.

        Коментар


        • От: Еднодневни разходки

          Въсата тука ми вика Дири пат се направо да си одиме оти с тоя крив волан като свивам се ръчкам у мад.те.



          Я некой ми орубил гумата.



          Малко зоб за конете.



          А па тия двамата от каде извадиха душа да бутат коли не знам.


          Като заключение на ''К1"ще дойда пак с изявлени мазохисти ама малко времето да захладнее.С Въсата се прибрахме праз Обесен камък и Лакатица на един фар по тъмно.Специални благодарности на Чинела за приятната разходка от мен и Въсата.А на Етрполците -идвайте не се плашете Чинела Ви е приготвил от К1 до К10 И всичките са с главно К..
          Прикачени файлове
          Последно редактирано от nickbochev; 20-08-12, 20:26.

          Коментар


          • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

            От 1 час търся из нета що е т'ва "кратуль"...
            Mitsubishi L200 DobbleCab

            KTM XC 450 RW 2009
            KTM 350 SX 2011

            Коментар


            • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

              Първоначално публикуван от miki64 Преглед на мнение
              От 1 час търся из нета що е т'ва "кратуль"...
              Току що и аз попитах, но по телефона!!!
              Отговорът е, неравният терен по билата, туфите, дупките и всичко останало което ти къса ръцете от друсането.
              Самоковски диалект и наречие....!!!

              Коментар


              • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                Невероятни снимки,особено от хард-пътеката над Овчарци,която не можах да видя на живо,но следващото лято може и да се пробвам.Много съжалявам,че не мога още да публикувам моят богат снимков и видео материал,но за лош късмет Izoidesi сме в болница и двамата,нищо сериозно,но няма го нета и само прочитам и гледам снимките на Венци.Утре обещавам да се пробвам да публикувам,но дали скоро ще мога да сложа каската и да снимам отново,ще каже чичо доктор.
                Beta 450 RR-Factory
                0039 3206052599

                Коментар


                • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                  Значи скоро четох в някаква съседна тема,че не трябвало да се делят хората,че било без значение къде да се ходи.Важното било да се помага и всички да стигнат за където са тръгнали.Да ама не.Всеки да си знае възможностите.Евала на вас че сте подбрали групата и сте си постигнали целта.Ами ако имаше още 3-4 мотора да трябваше да карате и носите?
                  Браво на вас,със тъга гледам снимките и приятелски ви завиждам!!!
                  Дано да бъда правилно разбран.Поздрави от Габрово!!

                  Коментар


                  • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                    Ванка това не е Самоковски диалект а Говедарски.Ще ви дам още две думи които не са по темата ама ги има в речника на Въсата.Фищель и крапацуна,и двете означават едно и също.ТОВА Е МАЦКИ,МАДАМИ и т.н.Въсата знае поне още 100 такива думи.Поздрави.

                    Коментар


                    • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                      Първоначално публикуван от ВЕНЦИ КЛЮЧ Преглед на мнение
                      Ванка това не е Самоковски диалект а Говедарски.Ще ви дам още две думи които не са по темата ама ги има в речника на Въсата.Фищель и крапацуна,и двете означават едно и също.ТОВА Е МАЦКИ,МАДАМИ и т.н.Въсата знае поне още 100 такива думи.Поздрави.
                      Нова тема за "ГоведарскиЙО" речник е очевАдно наболяла...
                      Mitsubishi L200 DobbleCab

                      KTM XC 450 RW 2009
                      KTM 350 SX 2011

                      Коментар


                      • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                        Джартов, то ако групата не е подбрана, до известна степен, К1 за всички ще е ККККК1 .
                        Екстра сте си изкарали, но на мен ми държа влага цяла седмица, хем бяхме, по малко по-лесна магистрала нагоре.
                        Давайте и другите снимки

                        Коментар


                        • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                          Първоначално публикуван от Петьо Джартов Преглед на мнение
                          ............Ами ако имаше още 3-4 мотора да трябваше да карате и носите?
                          ...............
                          Първоначално публикуван от hafte Преглед на мнение
                          Джартов, то ако групата не е подбрана, до известна степен, К1 за всички ще е ККККК1 .
                          .....
                          Давайте и другите снимки
                          Тази пътека "К1" мисля, че Будин я откри преди 3 години, тоест, ако се върнете и прегледате темата назад, дори от самото и начало, ще видите, че ние НИКОГА не сме оставяли колега без изкаран или изнесен мотор, НИКОГА.
                          Дори това да ни е коствало само половин пътека, докъдето стигнем, до там, друг ден пак. Та нали това е част от забавлението.
                          Винаги съм се чудил на разни хора, колеги които имат огромното желание да "НАИГРАЯТ" някой начинаещ, ЗАЩО се питам аз, какво доказват, та нали затова има състезания, там се доказвайте, не в другарските разходки, те са за сприятеляване и най-вече весело изкарване на уйкенда.

                          Така поне мислим НИЕ от Дупница Екстрийм.

                          Коментар


                          • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                            Е, па май правилно мислите...............някой май имаше нещо в подписа си за мисленото. А при нас има един дето вика "Глей,глей, ся от къде ще ги "набоча"(колегите от другарската разходка). Ама ти мини отпред да ги снимаш и ги пусни у форума"
                            Малко се кара, другари, напоследък! А още по- малко се снима и пише..........
                            Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                            0894328706

                            Коментар


                            • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                              Най-после и аз да се докопам до компютър и да отразя най-приятният ендуро-уйкенд,който прекарах със стари и нови приятели в прекрасната Рила планина.Тъй като Ванката ме упрекна,че само се заканвам като си дойда да се скъсам от каране,реших да приема поканата му,да покараме с Будин и приятели от форума,на които бяхме и домакини.

                              Първата снимка направихме над Сапарево,където беше и сборният пункт.



                              На Лакатник изчакахме и колегите от Самоков.Ванката веднага си намери и заигравка,на която ни даде и някой безплатен урок.










                              След като гледахме с интерес перфектните подскоци,Будин реши да пробва,но това му костваше една спукана гайда и невероятният шум,който издаваше моторът му.







                              След доста каране,това беше първото спиране за по цигара и да напълниме с прясна вода камилите.

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2012-08-18 12.54.10.jpg
Прегледи:1
Размер:121.6 КБ
ID:5402807

                              Тъкмо започна да ми харесва и ми показаха пътеката по която ще продържиме нагоре и с пълна газ.

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2012-08-18 12.54.53.jpg
Прегледи:1
Размер:124.4 КБ
ID:5402808

                              Много ясно,че усмивката ще ми се изтрие от лицето,но с няколко минутно напътствие от старите кучета,бях готов да форсирам баира.


                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2012-08-18 12.55.09.jpg
Прегледи:1
Размер:122.6 КБ
ID:5402809

                              На билото се прави обзор на възможните пътеки и с оглед на трафика от туристи,се избраха съответните маршрути.


                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2012-08-18 12.33.58.jpg
Прегледи:1
Размер:126.0 КБ
ID:5402803

                              Бутката след продължително псуване по гърнето,се успокои и констатира,че това може би е единственият дефект на двутактовите.


                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2012-08-18 11.55.23.jpg
Прегледи:1
Размер:121.5 КБ
ID:5402804

                              В далечината се виждаше пътят към Урдини езере на където трябваше да продължим.

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2012-08-18 11.08.40.jpg
Прегледи:1
Размер:123.1 КБ
ID:5402805

                              След кратко съвещание с домакините,преценихме за излишно посещението на езерата и докато обсъждахме алтернативите,Ванката съзря нещо мъничко,червеничко и много вкусничко.

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2012-08-18 12.34.12.jpg
Прегледи:1
Размер:121.8 КБ
ID:5402806

                              Ще има продължение на темата,но както споменах Izoidesi сме в болница от известно време и се налага да обърнем внимание и на докторите,като се надяваме тази вечер да ни пуснат и да си преспим в къщи.Може би след визитацията на Desi,ще открадна пак компа.
                              Beta 450 RR-Factory
                              0039 3206052599

                              Коментар


                              • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                                Ице първите седем снимки не се виждат.Сигурно има компромат на тях и някой Дупнишки модератор ги е изтрил.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X