Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

    Чинел, ....... а оная малката снимчица защо не я уголемиш?!?
    Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

    Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

    Коментар


    • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

      Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
      Чинел, ....... а оная малката снимчица защо не я уголемиш?!?
      Готово, за тебе винаги.

      Коментар


      • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

        Браво за състезателната страст.

        Коментар


        • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

          Знам че видео-репортажите не са ти присърце, но една камера на каската с видео директно от трасето на състезанието ще е радост за окото та дори и за двете.И темата няма да седи необновена.
          Поздрави батуре.
          BMW F800GS

          Коментар


          • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

            Първоначално публикуван от boiko73 Преглед на мнение
            Браво за състезателната страст.
            Благодаря Бойко, и добре дошъл на родна земя още веднъж.

            Първоначално публикуван от bulgarasen Преглед на мнение
            ..... видео директно от трасето на състезанието ще е радост за окото та дори и за двете......
            Ето Батуре, в тази тема има достатъчно видеоматериал от самото състезание, зарадвай окото си.

            Коментар


            • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

              Някой нещо спомена за каране в събота,хайде и аз да го видя тоя яз.Калин,та ако ще и пеша да стигна до него.
              Beta 450 RR-Factory
              0039 3206052599

              Коментар


              • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                Първоначално публикуван от izoidesi Преглед на мнение
                Някой нещо спомена за каране в събота,хайде и аз да го видя тоя яз.Калин,та ако ще и пеша да стигна до него.
                Може и до там да стигнем, всичко зависи от теб в събота....., само че ще се качим от към Самоков....тренирай дотогава.

                Коментар


                • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                  Леле,леле,що ми трябваше да си мерим пишката с батковците та сега да ме болят всички кокали и не само кокалите,имам чувството че ме боли и косата.Майтапа на страна,но мислех цялата умора ми дойде от кифтетата на хижа Ловна,ма май си е от карането,което беше невероятно.Скоро снимка няма да качвам,трябва да събера сили,но мисля,че колегите от Самоков ще пуснат по нещо.
                  Beta 450 RR-Factory
                  0039 3206052599

                  Коментар


                  • От: Еднодневни разходки

                    Днес на гости ни бяха Чинела,Будин и IZOIDESI(Ице ама без Деси) А после пък аз и Въсата ходихме на гости на Чинела по неговите улички.

                    Ето ги Ице и Будин ,мързелуват .


                    Дупнишката група беше подранила и Иван беше разцепил един кютук от прескачане.


                    Е го кютука и Въсата.


                    Това не е фотошоп Чинела си лети.


                    Направо е космонавт.


                    Малко преди Зекирица на път за Зелени рид.











                    Те ме и мене а Зелени рид ми е над главата.





                    Улицата за З рид.Рила си е Рила на всеки 2 км вода за пиене.





                    Въсата нещо се дзвери.


                    Ицо и Будин на горе по магистралата.
                    Прикачени файлове
                    Последно редактирано от nickbochev; 20-08-12, 20:30.

                    Коментар


                    • От: Еднодневни разходки

                      И пак по магистралата.





                      А това са мечки,ядат малини.


                      Не било мечки а Иван и Въсата.


                      И Ицо ще лапа ама гледа ръцете дали са чисти.


                      А добичетата дишат чист въздух.














                      И така може,полегнал лапа малини и прави бизнес.


                      И Будин не устоя на десерта.





                      А Въсата лопна около 3 кила.


                      Тука Чинела разправя вица за банята ,таса и единя глезен.


                      Има оооощеее.............
                      Прикачени файлове
                      Последно редактирано от nickbochev; 20-08-12, 20:31.

                      Коментар


                      • От: Еднодневни разходки

                        Това вече стана темата;Как се ядат малини 5 часа:


                        Тука сме вече на х.Ловна а феята се натресе пред самоснимачката и стана един кадър.


                        Е тука вече феи няма, само сме си ние.


                        Малинките къси дойдоха друго си е леща и кюфтета.


                        Вече сме се запътили на гости при Чинела.





                        А за гостито утре,сега УМИРАМ.....
                        Прикачени файлове
                        Последно редактирано от nickbochev; 20-08-12, 20:31.

                        Коментар


                        • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                          Ице а мене и миглите ме болят.Тая улица К1 ми се виде върла.

                          Коментар


                          • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                            Първоначално публикуван от izoidesi Преглед на мнение
                            Леле,леле,що ми трябваше да си мерим пишката с батковците та сега да ме болят всички кокали и не само кокалите,имам чувството че ме боли и косата.Майтапа на страна,но мислех цялата умора ми дойде от кифтетата на хижа Ловна,ма май си е от карането,което беше невероятно.Скоро снимка няма да качвам,трябва да събера сили,но мисля,че колегите от Самоков ще пуснат по нещо.
                            Братчед, а аз стигнах до едно фундаментално откритие....за моята скромна особа.

                            I'm too old for this SHIT.

                            Изкарах 4 дни на състезанието на Жоро и не се бях уморил толкова, колкото вчера, сега даже не пиша аз, а комшийката, аз съм легнал отдолу, под леглото де, и и диктувам.

                            Първоначално публикуван от ВЕНЦИ КЛЮЧ Преглед на мнение
                            Ице а мене и миглите ме болят.Тая улица К1 ми се виде върла.
                            Не знам на нас как ни се виДе, ама Въсата си се разОди по нея като на парад, още не мога да го проумея, РЕСПЕКТ за което.

                            Коментар


                            • От: Еднодневни разходки

                              Айде вече сме на гости.Това е Дупнишката магистрала К1(съкратено от к.р1 а не от кокиче 1).

                              На горе по магистралата има и регулировчици да не стане някое ПТП.


                              А това е на зад,след мене опашка няма.





                              Като стигнах до това място викам на Ванката Абе на моя кон много му къркорят червата май не е за тука ,а Ванката вика Дай малко Я.


                              На тая пътека винаги е имало пешеходци с каски,ако любезния домакин изкара моторО до връО нема да е лошо.








                              Ванката яко се кефи десет метра десет минути.








                              Я как се е съсредоточил.


                              А и Въсата го бута.





                              Ваката вика Е те показах ти ,другите осем километра си ти.А тоя турист вика егати тъпанарите е те такива утепаници не бЕх виждал.


                              Следва...........
                              Прикачени файлове
                              Последно редактирано от nickbochev; 20-08-12, 20:32.

                              Коментар


                              • От: Еднодневни разходки

                                В интерес на истината ме изтормози жегата(около 30 градуса) и на второ място липсата на стартер.Като се заглавех в някоя еска а манивелата нито може да се отвори нито да се ритне ме спасяваше само мъртва тяга.Стъпвам на скалата хващам мотора за кормилото и седалката и го премествам до място удобно за ритане.К1 си е само за качествени ЕНДУРА и не е удобна за кросови мотори и Ижета с кош.




                                Я пешеходци има по трасето.Ванката слезна да ми изкара мотора ама аз взех ,че профучах нагоре и повече човека не си и помисли да слиза.


                                А Въсата е свеж като краставица в таратор.





                                Е тука ме псува на ум Как можа да си искараш мотора та катеря сега пеша ,а аз си мисля Епа да не ме беше водил тука.


                                И малко снимки за феновете на красотата.














                                Това е скакавишкия водопад.Като го гледах колко вода се излива а на мене гърлото ми беше пресъхнало.Беше като мираж в пустиня.


                                Снимки от хард местата почти няма защото си настъпвах езика по скалите и не ми е било до снимки.


                                Тука аз съм умрел а Ванката беше предремал 30 минути.Тука е нервен,че го будиме.





                                А на мулето още му къркорят червата.


                                Следва............
                                Прикачени файлове
                                Последно редактирано от nickbochev; 20-08-12, 20:33.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X