Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

    Ха ха Бат Ваньо,питай мен за коментара към снимката! То ти ачик ачик си му думаш: Ощееее мааалкооо бутни финната настроика че да не си играя после да я дооправям!!!
    Най-добре е да имаш богати приятели!!!
    Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

    Коментар


    • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

      Първоначално публикуван от ЕМО Преглед на мнение
      Трогнат съм от вниманието!.........
      Емо, и на двата ти въпроса, отговорът е ДА.
      Затова, че не си се обадил си глобен една двулитрова бутилка бира!!!

      Първоначално публикуван от Чичко Фър Преглед на мнение
      Ощееее мааалкооо бутни финната настроика че да не си играя после да я дооправям!!!
      И тук имаме познал верният резултат. Чичко Фър, току що спечели една двулитрова бутилка бира.
      Фъра, виж там с Емо се разберете на лични кога и къде да ти прати бирата, от мен имате едно голямо наздраве.

      Коментар


      • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

        Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
        Емо, и на двата ти въпроса, отговорът е ДА.
        Затова, че не си се обадил си глобен една двулитрова бутилка бира!!!



        И тук имаме познал верният резултат. Чичко Фър, току що спечели една двулитрова бутилка бира.
        Фъра, виж там с Емо се разберете на лични кога и къде да ти прати бирата, от мен имате едно голямо наздраве.
        Познал я!! Абе нии с Емо я се видим я не! Ами я почерпи идната неделя цялата ви група за мое здраве и ваше удоволствие,а аз ще забърсвам потно чело на Халкидики!!
        Най-добре е да имаш богати приятели!!!
        Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

        Коментар


        • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

          Изминалият уикенд беше много натоварен за Чинела, много!
          Имам дори мускулна треска на пръстите на краката, да не говорим за тези на ръцете.

          По-горните слова наредени от мен, са за оправдания, че ще пускам само снимки и много малко ще коментирам.
          На гости ми дойдоха общо 17 моториста от близо и далече. Някой чели тази тема, други за тяхно съжаление НЕ....

          Зарибявката беше едно агне, което се оказа маломерно за тази дружина, на която спестих обяда дори...

          Виждам, че по-нетърпеливите вече скролват надолу към снимките и не четат, знам кои сте и ще се разсърдя, а това значи никакви снимки повече.

          Потеглихме, някъде в деретата се появи един заблуден състеател от Ерзберг, изглежда че не е чул сирената преди 2 седмици..


          След него като лисугери се появяваха другите........












          Още тук, след някакви си 4-5 километра успях да загубя част от групата /общо 3-ма/.
          Рекох си, ми нищо, това е около 20%, поносима загуба за такава група, до 5-6 нямаше да ги броя даже...


          След много почивки, много изчаквания, и почти физическа саморазправа с мен от загубилите се, се озовахме тук на този връх.
          Снимките които пускам са от общо 5 апарата и събитията и лицата ще се повтарят, но пък на вас какво ви пука, нали има кадри за гледане.


          Без коментар....


          Бате Цанко, човекът машина!!! която издържа само един ден, нищо има го в ЕНДУРОТО.....следващият път повече.


          Бай Васил дойде след луд купон за 55-тата му годишнина, как издържа този човек и до днес се чудя, РЕСПЕКТ за което.


          Това е само малка част от групата, едни още идват, други са напред, бе нещо като на пазара в Димитровград.


          Като написах пазара в Димитровград, та се сетих, имахме и 3ма представители от този град.
          Шмида /на бай Васил брат му/ и още двама много готини пичове...сори имена не помня, само мотори.




          Я, и ЕТИ бил тука, много корав момък ей...много.


          Данко, леле щях да забравя Данко, та нали на него дължим най-интересните кадри, които ще пусна последни обаче.....


          Забравих да ви кажа, боже колко ли още неща забравям...та забравих да ви кажа,
          че докато долу беше истинско лято с температурни рекорди, ние бяхме върнали времето назад, тук още не беше настъпила дори пролетта.


          Бате Цанко


          Бате Данко


          Бай Васил....


          Пак той, все пак обеща вечерта да почерпи на патерица. Което и направи






          Мариан кара през целият ден със спукана задна гума, по този камънак си е чист подвиг.


          Шмида, това е човекът който ми е дал едни от първите уроци по ендуро преди...бе няма да казвам колко години, но беше отдавна.


          Тук ни заваля дъжд, спрях да изчакам групата, по-точно част от нея...други бяха напред водени от Ерзберг легендата Мишо69


          До тук с моите кадри за ден първи, остават още около стотина снимки които съм подбрал от общо 6-700. Вие сте, нека обърнем страницата.

          Коментар


          • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

            В изчакване на останалите, до тук преброих десет говеда на сянка и един който ги снима 11, пита се къде са останалите 6..???


            ЦРФ мания, все още си падам по истинските мотори...






            Поклон пред всеки ендурист успял да се качи до тук...


            От тук нагоре до върха и после продължаваме натам...


            Този ЦРФ за първи път беше на толкова камъни, но му хареса определено.






            Студено А??


            Секунда преди да получа шут в гъза.....








            Шматка...


            И пак...същата




            Блус брадърс...


            Лирично отклонение, тази пътека е много далеч от случващото се в момента, но и нея карахме три пъти.


            Посоката е горе този връх.....


            И поглед от самият връх, качването тук не е никак безобидно, никой не го прави без да спре и да побутне.






            Реклама на Жилет...








            На плаж в Антарктида....


            Колко щеше да им липсва този сняг утре, идея си нямаха даже....




            Рибари...


            Коневръза, мечтата на Дедо, да има стотина коня






            Леле, без забравил, че и Гаргата е тук


            Дървен философ, само бай Васил се правеше, че му вЕрва...




            СЛЕДВА ->

            Коментар


            • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

              Браво Ванка, от кога чакам един такъв репортаж от тебе !!! То , че маршрутите се повтарят, повтарят се /както беше споменал в по-предните страници/ , ама майката природа всеки път прави нещата интересни ! Един дъжд да падне и познатото до болка место става много интересно / поне тук в Беласица е така/ .

              П.п Много красиви места за каране, направо очите ми остават като гледам снимките.... кога ли ще се добера и аз до там да покараме малко ...
              Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

              Коментар


              • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                Комплименти Ванка,голяма група ти се е доверила и им завиждам за преживяното.Кадрите са невероятни и ще пусна няколко на жабите,за да се нервират като им разправям къде отивам след един месец.Радвам се,че има продължение и се надявам да отразиш и след карането как е приключил деня.
                Beta 450 RR-Factory
                0039 3206052599

                Коментар


                • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                  Шокар пикчър'с ама и ако цъкнеш и некоя Кака на тоя пейзаж направо си праим фото-тапет и го лепвам у хола до между дивано и секцийката да ми успокоява фъншуито. Бравос убавиня е при тебе.
                  Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                  Коментар


                  • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                    Жорка, и твоят ден ще дойде, обещавам ти една незабравима разходка, все пак сме доста близко, нали?
                    Почакай Ицка, най-интересното тепърва предстои....!!!
                    Трите Пера, само кажи каква я искаш, руса или черна...

                    Продължавам....много снимки ми треснаха тоя път, много....




                    Любов от пръв поглед, какво ли не прави човек след цял ден в балкана...


                    До тук бяха снимките от ден първи, има още много, но не ми се качват, общо взето показал съм всеки.
                    Вечерта имаше агне, ракия, добро настроение и другото не го помня защото си легнах прЪв.

                    На сутринта се събрахме и с Мишо разделихме хората на две групи, отбор черешка и отбор ягодка...
                    Аз с отбор ягодка поех по К-3, а Мишо с отбор черешка по К-1, среща на върха.
                    преди тръгване имаше много закачки и бъзици, дори залози за К-1...но вижте сами.

                    Аз не съм снимал, но за сметка на това Данко се е постарал.


                    Началото, тоест след около 400-500метра....


                    Все още весели и доволни.....не знаят Мишо какво им е сготвил....








                    Тази снимка ми е от Ерзберг, да не каже Мишо, че не съм го снимал....




                    Цецо пътеката, човекът разби всички митове за него, показа им, че заслужено носи този прякор, евала Цецо.


                    Разбрах от зли духове, че е питал за майка ми, но после му мина и на мен се размина....




                    Почивка.....




                    Данко, този ден той беше аз...






                    Има го в ендурото....


                    Данко си забрави каската от бързане.....къде ли е снегът сега да легна в него....


                    ЦРФ 450 Х, точно с такъв мотор открих и покорих тази пътека, не е лесно да ви кажа...












                    Това е последната снимка от тази пътека, моторът на Данко не издържа и се наложи да се присъедини към отбор ягодка....
                    До края на тази пътека обаче оставаха още 5 километра и около 2 часа и половина...време. Аз вече ги очаквах на върха с моя отбор.


                    Първи отбор се спусна по К-3, а ние от отбор ягодка по К-1, просто се завъртяхме един срещу друг,
                    но без никаква опасност от челен удар, защото моторите ги тикахме и скоростта беше минимална..


                    Жоро ВиК-то


                    Светльо ЕТИ


                    Цецо пътеката...


                    накрая ни заваля ето този пороен дъжд, аз се прибрах мокър като маче....другите също.....


                    Всичко завърши тук, дъждът беше изгонил клиентите и ние само това чакахме... Мишо69


                    Дедо и Данко...


                    Данко и Гъбарко....тоя човек ме изуми, респект за което...



                    Още снимки от банкета и пътеките очаквайте довечера, засега стига ви толкова....

                    Коментар


                    • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                      Освен да охкам, пъшкам и завиждам друго не мога да кажа. Виждам познати стари муцуни с които отдавна не сме се срещали
                      Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                      Коментар


                      • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                        Ванка , прекрасни снимки, чудесен терен и супер каране , само това мога да кажа...

                        Знаеш ли , докато четях и гледах снимките от последното ендуро приключение, което сте заформили, в мен се породи един въпрос: нямате ли видео от тея хард пътеки по вашия край ????

                        П.п Знам , че не си любител на видео клиповете, но ми е чудно дали има някой клип ? Предполагам , че по тея хард пътеки клипа ще е нещо уникално, а пък и доста хора ще се изкефят да видят за какво става въпрос в действие....
                        Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                        Коментар


                        • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                          Респект към всички, аз не мога да карам през уикендите и затова за мое огромно съжаление съм лишен от компанията ви!
                          Ето една панорамка от делничен ден в късния следобед, когато карам за 2-3 часа преди стъмване.
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Panorama_07 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:36.8 КБ
ID:5387514


















                          Поздрави на всички!
                          Бензин в кръвта!
                          http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150681644348141.417840.569443140&type=1

                          Коментар


                          • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                            Прекрасни снимки и моменти.

                            Благодарско Чинел.
                            WR400-in-in-in...
                            LZ1RAO

                            Коментар


                            • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                              Тук съм се опитал да опиша участието ми в най-вълнуващото състезание на което съм бил, и като зрител, и като участник.

                              http://www.offroad-bulgaria.com/show...97#post1892697

                              Коментар


                              • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                                Колеги може ли да помоля за някой трак от Дупница до яз. Калин, понеже Чинела е на SixDays, и надали ще му остане време да поведе стадото Софийски пишман мотористи, които са решили да щурмуват тази неделя язовира
                                Ако има някой който е фрее да ни поведе ще се радваме да почерпим.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X