Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

    Чинел НАЗДРАВЕ още три нови мотора да смачкаш.
    МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

    Коментар


    • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

      Ванка честит имен ден ....наздраве... ОБИЧАМЕ те
      В ГОРАТА Е ИГРАТА

      Коментар


      • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

        Честит празник Ванка Всичко най добро ти желая

        Коментар


        • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

          Тенкю на компанията и наздраве!!!
          Много обичам виртуалните поздрави, заради виртуалните почерепки...наздраве отново, благодаря Ви ПРИТЯТЕЛИ.

          Коментар


          • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

            Ванка честит "Чинелен" ден и от мен Пожелавам ти много здраве, много нови мотори, много нови преходи и много яки репортажи
            SUZUKI DRZ SuperMoto

            Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

            Коментар


            • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

              Адаш поздрави и от мен не съм те забравил, ама го закъсахме в Етрополе - затрупа ни снега и отказа всичко....ВСИЧКО!!!!

              Та, жив и здрав да си и да се виждаме тая година повече от миналата .
              Не е важно какво караш, а как го караш !

              Коментар


              • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                Благодаря още веднъж за пожеланията, бях четири дни в планината и нямаше нет там.
                Въпреки това, аз не си губих времето само с ядене и пиене.
                Успях да "закупя" двама нови състезатели за групата ни, сега тренираха така, представям си лятото какво ще е!

                Снимките са правени с телефона ми, бях забравил апаратурата в нас, за мое огромно съжаление.
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:00123.jpg
Прегледи:1
Размер:411.8 КБ
ID:5334382

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:00124.jpg
Прегледи:1
Размер:671.4 КБ
ID:5334383

                Коментар


                • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                  Леле, леле макелеле, тоя прЪвийо ще излезе съобразителен метнал си е поне маратонки вместо жапанки, че на бел чорап нали знаеш кво ходи. Поне е съобразил модните тенденции със съответните географски ширини.
                  Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                  Коментар


                  • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                    Ванка тук има измама малко трудно и много болезнено си тренира в сняг с МАРАТОНКИ.
                    МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                    Коментар


                    • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                      Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                      Успях да "закупя" двама нови състезатели за групата ни, сега тренираха така, представям си лятото какво ще е!

                      Според мен - набутал си се, ако си плащал на килограм
                      А Пачароза не го слушай, за него понятието мъка и болка имат извратено значение
                      Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                      0894328706

                      Коментар


                      • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                        Понеже навънка вият вУЦи, а аз съм си сипал едно и започнах да си подреждам снимките на хард диска.. И...
                        Открих, че въпреки "славата" ми на изявен хондажия /все още съм/...при мен резултата е КТМ 3 - Хонда 3.....
                        Какво означава това ли, ами това че моторите които съм имал са 3 на 3....резултата е равен, очаквам да ме купят от Ямаха сега.

                        Ето и снимки на първите ми машинки които открих ровейки се в архива ми....мале, май съм остарял вече...
                        КТМ 125 SXS незнайно коя година, май е около 88-89г...






                        Май не го карах много дълго, продадох го на едни момчета от Перник, не знам дали са го карали или направо за скрап са го предали..
                        После купих ето този ХР 600 Р, мотора в дясно на снимката...


                        После купих ето този ЦРФ450Р 2002г модел.


                        Така Хонда поведе с 2:1, но след не много време купих от магазина в София КТМ 450 ЕХС 2007г модел...
                        Изравних резултата вече сме 2:2 пак...




                        Ето ги и двата заедно, макар че този КТМ го имах само един ДЕН, после замина към Дефилето....






                        След около месец купих тази Хонда ЦРФ450Х 2006г. модел...резултата стана Хонда 3 - КТМ 2...и така доста години..


                        И изравняването.... 3 : 3....




                        И аз не знам защо седнах да напиша всичките тея глупости, но сигурно утре ще разбера и може да ги изтрия като поизтрезнея...

                        Коментар


                        • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                          Май днес ти е бил много напрегнат деня,щом така бягаш назад във времето от настоящето.

                          А моторите,кой от кой по хубави.
                          Не е важно какво караш, а как го караш !

                          Коментар


                          • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                            Bат Ваньоооо ,за да ги пишеш тия работи има нещо?? Я бързо си признавай накаде кланят везните ? На иС ток или на запаТ?? Пък и тоя КТМ Бая се задържа??Тръсна ли му вълната??
                            Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                            Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                            Коментар


                            • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                              Първоначално публикуван от Чичко Фър Преглед на мнение
                              Bат Ваньоооо ,за да ги пишеш тия работи има нещо?? Я бързо си признавай накаде кланят везните ? На иС ток или на запаТ?? Пък и тоя КТМ Бая се задържа??Тръсна ли му вълната??
                              Няма нищо Фъре, не съм го продал защото още не съм го изплатил даже.....
                              Пръснал съм го на парчета за туниХ, нали ма познаваш...няма нов, няма стар, всичко требе да се разглоби при мене.

                              Коментар


                              • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                                Първоначално публикуван от Чичко Фър Преглед на мнение
                                Bат Ваньоооо ,за да ги пишеш тия работи има нещо?? Я бързо си признавай накаде кланят везните ? На иС ток или на запаТ?? Пък и тоя КТМ Бая се задържа??Тръсна ли му вълната??
                                Сигурно ще ги прави 3:3:3 а??...сега три пъти подред Ямахи.
                                Не е важно какво караш, а как го караш !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X