Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

    Благодаря първо на Чинела за хубавия уикенд.
    Второ, разбрах Чинела колко не може да кара, след като пробвах мотора му.
    Тоя мотор си пътува сам на горе, окачването му е много хубаво, малко ми е мек,
    но аз съм свикнал на кросов мотор и затова.
    Пътеката е много готина, уникална е за тренировки за Ерзберг.
    Най-трудно ми беше спускането надолу с изгасен двигател с моя мотор.
    Беше малко даунхил спускане, много екстремно и бързо.
    Единственото което ми липсваше беше компанията на АДИ....!!!

    Жакузито за финал беше по-уморително от самото каране, минералната вода ти изпива силите за норматив.

    Друг път ПАК съм там.
    мразя да карам в гората!

    Коментар


    • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

      Два клипа от прословутата "S"-ка...по-скоро двойната S-ка. Идеята беше дали някой ще я мине без да слиза от мотора...Наградата бе бъчва с вино от Чинела. Тъй като всички аматьори я бяхме пробвали, профитата Ади и Мишо с насмешка подходиха към пътечката. Следва да се има предвид, че 10-те метра преди s-ката са си сериозен наклон с трошляк, т.е. пътеката се вие в изкачване. Ади се задоволи само с 1 опит

      А Мишо помисли, че спечели...
      Последно редактирано от miki64; 26-11-11, 22:04.
      Mitsubishi L200 DobbleCab

      KTM XC 450 RW 2009
      KTM 350 SX 2011

      Коментар


      • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

        Милкооо, Милко като гледам по какви ендеци вие повел Бат Ваньо одма ти е артисало виното??
        Най-добре е да имаш богати приятели!!!
        Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

        Коментар


        • Re: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

          Еее това първото някъде съм го виждал, нещо като дежавю ми се струва
          Само дето остават здрави всички ръчки и приключенията продължават.
          На ТТ-то тая S-ка му беше любима- всички го подкрепяха и укоражаваха на роднини по пряка линия докато премине ))
          Бензин в кръвта!
          http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150681644348141.417840.569443140&type=1

          Коментар


          • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

            Бааах тая комшийка...Шъ зема да те накисна на Ленчето...
            Ади де...
            Mitsubishi L200 DobbleCab

            KTM XC 450 RW 2009
            KTM 350 SX 2011

            Коментар


            • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

              Дам, този път Милко ви е дал първо десерта, а сега на мен се пада честа да ви поднеса ордьовъра и основното меню.
              Цяла седмица го "ям" Мишо, че нито един мотор освен моя не изкачи пътеката миналата седмица.
              Той обаче не можа да го преглътне, сипа масло в скоростите, че миналият път не е имал.. и ме предизвика пак.
              Речено сторено, този път обаче звъннах и на Милко, казах му:
              - Ела да видиш как ще пада източноевропейски шампион, на западнодупнишка територия...
              Споменавал съм, но пак ще го напиша специално за Пачароза, пътеката е дълга 7,5километра, а не само 1 км.
              Почти няма място на което да покараш спокойно, май са само 2-3 места по около 60-70метра, другото е траял.

              Най-радостното обаче беше, че Милко доведе и АДИ, всички много се зарадвахме, АДИ is BACK...
              Но нека поснимам малко, поне на местата където си събирам дробовете и чакам крампите да преминат.
              Останалото оставям на вашите фантазии.
              За траял е общоизвестно, че гумите трябва да са меки, аз задната я карам на 0,5атм. предната на 0,8атм.


              Шампионите реди от РЕЙС, щото железниците стачкуват...


              Тези улеи са много коварни, няма завиване и мотора понякога така се заклещва, че не можеш го мръдна.


              Почивка, Будин се обади, че идва и спряхме да го изчакаме.


              Винаги е много по-спокойно когато дедо е зад теб, този човек винаги се грижи за всеки и всичко.


              Будин пристигна с парния локомотив, радиаторът беше пробит и .....следваше връщане към сервиза.




              Вече сме горе, пътеката този път качихме за рекордния един час, ние де, Ади и Мишо за по-малко.
              Много съм се замислил да помоля Ясен за камерата и да пуснем АДИ с нея по тази пътека, ще стане страхотен клип.


              Починахме и решихме да се връщаме, въпреки слънцето температурата беше минусова на над 2000метра НВ.
              При следващата почивка помолих Ади да покара моя мотор и после да направим разбор, а пък той така и не се измори през този ден.


              Това е една от "стените" които трябва да преодолее човек по пътя нагоре, става само с пУна газ и прав на мотора.




              Ето така се слиза когато вече нямаш никакви сили, аз дори бях по-зле.


              Милко беше с много силни болки в ръката и чест му прави, че никъде не спря, дори държеше темпото на шампионите.


              Ади и моя мотор, няма да коментирам, може би той самият ще се включи.










              Техниката на минаване по тези скали била само на задна гума, че предната пречела...














              Баща и син, един перфектен ендуро екип, удоволствие е да караш с тях, и с Мишо и дедо де.






              Милко показва траял техника, ами да, поне едно нещо и той да научи от Ади.








              Мисля си да направя един курс и да викан Ади да го води на тази пътека, който го мине,
              даваме му диплом за дупнишки ендурист и това направо го класира на първата редица в Австрия.




              Това беше, после се спуснахме и ..............
              Аз понеже много обичам да се басирам, доста хора с които караме го знаят, ей така за купона, се басирах с Мишо.
              Басът беше, че НИКОЙ не може да качи една десетметрова S-ка без да бута и носи.
              Вие вече видяхте как спечелих на клиповете, но снимки ще пусна чак довечера, защо, ами сетете се де...

              Коментар


              • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                Машини
                Пия вино само по два повода: когато за вечеря има дивеч и когато няма.

                Коментар


                • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                  Е така вече ми харесвате при първа възможност идвам.
                  МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                  Коментар


                  • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                    Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                    Е така вече ми харесвате, при първа възможност идвам.
                    Не се плашим ние, нито Рила се плаши, нищо че целият купон се разиграва от северната и страна.
                    Той и Ренди дойде, показах му тая пътека, но той се отказа, без Пачароза да отразявал събитието, не иска да я качва.

                    Както и да е, ако времето е с нас, съм обещал на профитата да ги заведа и на другите 3 пътеки моторотрошачки.
                    Сега да се върнем към баса, казвал съм, сега го пиша и публично, давам буре с вино ако някой качи тая S-ка на ход без да бута и носи.

                    Ето сега и снимковият материал на опитите, вие вече ги видяхте на видеото от Милко затова коментара е излишен.
                    Операторите са разположени на всеки завой, да няма после ама аз го качих ама почти, не ми ли се брои.


                    Опиат на Ади....


                    Къде е Ади на снимката ????


                    И сега главният виновник за баса, Мишо69, още си чакам виното и кюфтетата...


                    Под /на ход/, Мишо ме бил разбрал, че трябвало да ходи до мотора...






                    Не мога да разбера, защо тия двете момчета се съмняват в това, че на теория и форумно каране съм по-добър от тях.




                    Пак сме ходом и редом до мотора...




                    Това беше специално за форума, иначе Мишо не ги прави тия неща, те са си запазена моя марка и патент.




                    Казвам му аз, че тука си требе Реклуз, той не ми верва.


                    Ади се чуди, дееббааа, как не можах, така и не разбрах...


                    После естествено всичко завърши в Жакузито, и да не се чудите защо днешната младеж ни се е качила на главите...




                    Айде сега познайте, какво гледат всички, в съседното Жакузи....


                    Това беше, другите снимки от после, са в един друг форум, но там иска специална регистрация.......

                    Коментар


                    • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                      Щом Ади и Мишо си тикаха моторите нагоре, значи Чинела и Милко са се качвали, или с лифта, или със хеликоптер!!!

                      Коментар


                      • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                        Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                        Щом Ади и Мишо си тикаха моторите нагоре,значи Чинела и Милко са се качвали или с лифта или със хиликоптер!!!

                        Браво бре немУЙно ти си бил много Юмен.
                        МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                        Коментар


                        • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                          Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                          Айде сега познайте, какво гледат всички, в съседното Жакузи....

                          Или адаша се е появил по монокини!!?......неее не е той. Комшиката му е била по скоро, хайде казвай спечелих ли поне една чашка винце от онова буре дето като гледам засега остава непокътнато
                          Не е важно какво караш, а как го караш !

                          Коментар


                          • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                            Първоначално публикуван от ИВАН - ЕТРОПОЛЕ Преглед на мнение
                            Или адаша се е появил по монокини!!?......неее не е той. Комшиката му е била по скоро, хайде казвай спечелих ли поне една чашка винце от онова буре дето като гледам засега остава непокътнато
                            Адаш, почти уцели, но не е комшийката, това е колежката........все пак печелиш едно шише вино, веднага щом Мишо ми го даде.
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:dip-in-the-pool.jpg
Прегледи:1
Размер:49.1 КБ
ID:5321850

                            Коментар


                            • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                              Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                              Адаш, почти уцели, но не е комшийката, това е колежката........все пак печелиш едно шише вино, веднага щом Мишо ми го даде.
                              [ATTACH=CONFIG]388052[/ATTACH]
                              Б*асии!!!
                              И аз искам такива .....колежки.


                              п.п.А бе адаш! Като слагаш такива снимки в темата,па звънни!...Жената да вземе да се зачете в темата и.... край!.......а тАмАн я бях навил да ме пуска при теб.
                              Не е важно какво караш, а как го караш !

                              Коментар


                              • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                                Ааааааа не вервам!!! За доказателство искам снимка на колежката в цял ръст.......айде може и облечена.

                                ПП.Леле ако е истина , вече хептен няма да можеш да се отървеш от гости.
                                Последно редактирано от ЕМО; 28-11-11, 20:47. Причина: допълване
                                Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


                                "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
                                Джон Кенеди

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X