Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

    Я още малко .............



    Не само нагоре е зор!!


    Още веднъж много много БЛАГОДАРИМ на Чинел и компания за прекрасната разходка !!
    А на Будин скорошно савръщане в строя, че без него ще ви е много скучно!!
    Последно редактирано от Chinela; 27-10-11, 21:03.
    Най-добре е да имаш богати приятели!!!
    Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

    Коментар


    • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

      Еххх Бат Ваньоооо,,, Много ти голямо окото бреее!! Бетер Big brother!!

      Голямо Мерси и голяма ракиица в малка чаша!!
      Най-добре е да имаш богати приятели!!!
      Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

      Коментар


      • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

        Тц...тц...най-якото фъърляне го нЕма....пък ми се пишеш оператор...И за Чечня не ставаш така.
        Mitsubishi L200 DobbleCab

        KTM XC 450 RW 2009
        KTM 350 SX 2011

        Коментар


        • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

          Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
          ...
          Другата събота и неделя съм пак на Радомир, но този път ще си закарам мотора до там с пикапа, след тежките пътеки потен да караш после 70км на ход не си е работа.
          И обещавам този път да си взема апарата годен за снимки.....
          Какво правите по Радомир, бре?!
          "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
          Gabriel Garcia Mаrquez

          Коментар


          • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

            Първоначално публикуван от Андрей Боянов Преглед на мнение
            Какво правите по Радомир, бре?!
            "Калемосват"...пръсти.
            "Чупят"...кръсти.
            ...Ама...шЪ сА опрАЯт.
            Mitsubishi L200 DobbleCab

            KTM XC 450 RW 2009
            KTM 350 SX 2011

            Коментар


            • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

              През изминалият уйкенд, групата бяхме на състезанието в Бобошево, ето и самата тема.

              Коментар


              • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                Мина много време от последният репортаж, но ме е налегнал един "творчески" мързел, не е истина ви казвам.
                За каране караме, за снимане снимаме, но все нещо отлагаме репортажите, иска ми се да падне един тежък сняг.
                Да запаля виртуалната камина и чак тогава да започна да пиша, да пиша, бе размечтах се нещо, а ще взема и още някоя глупост да напиша....

                Та нека шоуто да започне сега, на гости ми беше най-титулуваният ендурист и мотокросист в България Мишо69.
                Естествено с него беше и дедо му, но добре, че дойде той човека, та да има и аз с кого да покарам.

                Викам си на крака ми е дошъл източноевропейският шампион, не мога да го заведа никъде освен на най-тежката пътека в района.
                Отидохме там и още не бях му показал накъде, той взе че изчезна по пътеката, опааа ми сега аз кого ще снимам...


                Обърнах се назад и само 150 метра от началото на тази траялска пътека, техника и хора завряха.
                Започнахме да се събличаме, нищо добро не предвещаваше този замръзнал терен, вижте скрежта по камъните.
                През това време Мишо даже спряхме да го чуваме, беше взел първите 500метра от пътеката на един дъх.


                Наистина се бяхме навлекли като за северния полюс, то не беше термо бельо, то не бяха якета.....


                По едно време настигнах и шампиончето, беше в един от най-трудните участъци за преминаване, тесен S в скалите.


                Дедо беше изпреварил Люси и ме следваше плътно, респект към него, към годините му и най-вече към мотора.


                Най-много ни мъчеше, че камъните бяха замръзнали и имаше скреж по тях, но всичко се оправя с пУна газ.
                Мишо беше чел темата и плътно следваше съветите на Гаргата, да му "намааа газта" на мОторо.


                Дедо пък май не беше чел и се запъна на тези стъпаловидни прагове, там баш се иска пУна газ, иначе...


                Вика ми, - мнооо студено, да взема да пусна малко парното, че да се сгреем, и го пусна.


                И всичко това се случваше при около -4градуса, нема лабаво от северната страна на РИЛА.


                През времето в което аз се грижех за вас, тоест да ви осигуря матрИал за четене, изведнъж зад мен чух познат звук.
                Острието на MG Racing, беше взел най-хубавият кон от коневръза и се спусна надолу по пътеката...


                Ей го дее, даже и на фокус не мога да го хавана, толкова бРъзо прелете покрай нас.


                Праговете вече са история, ред е на следващото препятствие....дедо е дедо само на Мишо, а за фенките е .....


                Тази машина се оказа най-желязната, без никакви щети до горе, същото не може да се каже за никой друг мотор.


                Праговете се оказаха непосилни за Люси, чест му прави, че опита, никога не е карал такъв екстрийм, никога .


                Най-отзад виждате шампиончето, слязъл е до долу и пак ни е настигнал.


                С този мотор и кучето ми ще се качи по тая пътека, така ми каза Мишо на мен.


                И казвай ми тези богоугодни слова, изведнъж пред него се отвори портата към РАЯ...


                Чувам, че комшийката тупа килима долу, ще сляза да и помогна и пак се връщам да дописвам темата.
                Ако се забавя повечко обаче, можете да започнете да ми завиждате...

                Коментар


                • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                  Еййй, добре, че прописа - голямо чакане падна!!!
                  Ако опира въпроса до камината - имаш запазено място в нас - компютърът е точно до нея
                  И големият сняг идва според прогнозите, така че само комшийката остана като извинение...
                  А пък шампиончето е голяма работа. Нагоре-надолу, нагоре-надолу, добре, че има и други участници в събитието, че иначе много лесно изглежда.
                  По-бързо се оправяй с комшийката, че чакам и няма да ставам от компютъра, докато не напишеш продължението...

                  Коментар


                  • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                    Първоначално публикуван от viki terzieva Преглед на мнение
                    По-бързо се оправяй с комшийката, че чакам и няма да ставам от компютъра, докато не напишеш продължението...
                    Вики, не му давай толкоз зор на човека. То за тия работи с комшийките се изисква време, инак си е жива излагация .
                    Последно редактирано от sunny88; 20-11-11, 10:54.
                    Диян Димитров

                    Коментар


                    • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                      Защо не мога да гласувам...
                      Mitsubishi L200 DobbleCab

                      KTM XC 450 RW 2009
                      KTM 350 SX 2011

                      Коментар


                      • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                        От къде ми е позната тази пътечка

                        Коментар


                        • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                          Кво направи с тази комшийка бре адаааш?

                          Не изтаковахте ли го тоя килим....или кво?.
                          Не е важно какво караш, а как го караш !

                          Коментар


                          • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                            Чинела е много сериозен човек не се базикайте с него.
                            Робота,каране,каране работа кога да ви пуска снимки.
                            МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                            Коментар


                            • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                              Отговарям подред, и после пускам продължението на репортажа.

                              Вики, готов съм. Сега Бойко по цял ден е в блока, нека направи кастинг за комшийки и съм във вас.

                              Милко, не можеш да гласуваш, защото не си от ГЕРБ.

                              Асене, да, това е пътеката, по която ви пуснах в неделя.

                              Адаш, съвсем скоро ще научиш подробности.

                              Така е Пачароз, така е, добре че си ти да ме защитиш.
                              Нали ме приехте във вашия клуб скоро.!!!!

                              Коментар


                              • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                                Сега вече с тоя мотор нямаш извинение да не дойдеш да покараме.
                                Ако не ти е добре с него, ще караш другия твой!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X