Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

    Хахаххах Голям си Ванка ;-)
    Пия вино само по два повода: когато за вечеря има дивеч и когато няма.

    Коментар


    • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

      Ей тъй вече ми харесвате!!Стига с тия каманаци!!Като гледам добре се подготвяте за "Буркана" Кой каквото не мои,вии тренирате краи масите Плевенчани вече Енинските кучета не ги лаят!!Те доколкото разбрах ще опъват палатки по Енинско!! Много матриал има от днешния ден,ама дали ще съберат кураж да го покажат !! Поздрави,живи и здрави!!
      Най-добре е да имаш богати приятели!!!
      Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

      Коментар


      • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

        E Чинел бива ли така, срещнахме Светльо(Ети) на Лукойла на Горна Баня ама той комунист нищо не казва, и без това нещо по погрешка подминахме Перник вдъхновенни от Дакара и направихме три кръгчета около Радомир колко му беше да додеме и ние да го пооплачеме тая погубена "надежда"

        п.п.Отбор със сериозна бройка сте при разразилия се канибализъм глейте да оставите некой за РЕШ или поне за "Бурканя"
        Последно редактирано от Chinela; 16-01-11, 20:50.
        Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

        Коментар


        • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

          Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
          E Чинел бива ли така, срещнахме Светльо(Ети) на Лукойла на Горна Баня ама той комунист нищо не казва, и без това нещо по погрешка подминахме Перник вдъхновенни от Дакара и направихме три кръгчета около Радомир колко му беше да додеме и ние да го пооплачеме тая погубена "надежда"

          п.п.Отбор със сериозна бройка сте при разразилия се канибализъм глейте да оставите некой за РЕШ или поне за "Бурканя"
          Виноват вожде, отивам да се самозавържа за стълба на мъченията и да чакам някоя индианка да изпълни ритуала...
          Мерак ми е да кача едно АТВ над езерата, дали не познаваш нЕкой който да ми уйдиса на акъла лятоска...

          Коментар


          • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

            Ванка заболя ме корема от смях №1 си


            П.п Пацо не че съм комунист ама то мероприятието беше вчера и сутринта като се видяхме още преживях от свинското и за това не бях контактен

            Коментар


            • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

              Мамини душици. Как си го гътнахте цялото, па барем един буркан да бяхте затворили. Добро откриване на новата година. Наблюдавам един спад - първо беше теле, сега прасе, след туй ще е пиле и .... криза навсякъде. Ванка браво за репортажа. Беше интересно за такива дето пътувахме точно в обратна на мероприятието посока.

              Коментар


              • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                Бъзикам се бе Светльо. А иначе Чинел никакъв проблем турам един резервен съединител в джобо и отиваме летото над езерата.
                Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                Коментар


                • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                  А с Мотора какво стана? Или и него изядохте
                  Bling bling, money ain't a thing :)

                  Коментар


                  • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                    Ейй не само хора ами и мотори си почиват в Сапарева Баня.




                    Ванка ама няма ли вода в тези Бани да го изкъпеш бре.
                    Я гъзъ какъв му е.

                    МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                    Коментар


                    • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                      Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                      Ванка ама няма ли вода в тези Бани да го изкъпеш бре.
                      Я гъзъ какъв му е.

                      Ами досега щях да съм го изкъпал 100 пъти, но чаках ти да минеш и да се увериш, че тоя мотор не е манекенски и се ползва по предназначение..
                      Тоя път ти беше за 10 мин. за да си запишеш адреса, напролет за 3 дни те искам заедно с Жоро Витлиемов и ко.

                      Коментар


                      • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                        След множествените подвизи по Коледа,
                        Чинела получи ето този почетен медал за храброст в Дупница.
                        Като гледам има и други кандидати.

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:photo.jpg
Прегледи:1
Размер:52.2 КБ
ID:5246108
                        Последно редактирано от Chinela; 23-01-11, 11:37.

                        Коментар


                        • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                          Поради многото запитвания по скайпа и телефона искам да успокоя феновете на групата, че нещата са си по-старому.
                          Групата кара редовно, но не снимат защото фотографа /аз/ съм в бокса за ТО.
                          Това е защото никой в нашата група не може това което могат другите, тоест, момчетата могат да карат, но не снимат, и обратното.
                          Аз мога да снимам, но не мога да карам... очаквайте скоро нови епизоди.

                          Коментар


                          • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                            Да се надяваме,че скоро ще има някакъв материал от тия убави момци и да хванат поне тия дето карат,да се научат да снимат.Ако има желаещи,снимачката ще е подарък от мен.
                            Beta 450 RR-Factory
                            0039 3206052599

                            Коментар


                            • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                              Уффф, олекна ми. Бях се притеснил в това пролетно време как е групата. Много късмет ви желая през новия сезон и да няма никакви контузии. А ние дето нито снимаме нито караме ще четем.

                              Коментар


                              • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                                Първоначално публикуван от boiko73 Преглед на мнение
                                Уффф, олекна ми. Бях се притеснил в това пролетно време как е групата. Много късмет ви желая през новия сезон и да няма никакви контузии. А ние дето нито снимаме нито караме ще четем.
                                Гледам че си си оставил маторо у нашийо гараж, белкем да беше оставил ключа та да ти го припалвам чат пат да не фане съвсем секлет, че студовете бая задържаха и нищо чудно акумолатора ти да е мъртвец.
                                Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X