Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

    Аз пожелавам на групата,щастлива,безаварийна,доходна и пълна с репортажи нова година.Успех на всички членове и приятели и нека през тази 2011 година ви върви всичко като по бензин,господ да ви закриля,амин.
    Beta 450 RR-Factory
    0039 3206052599

    Коментар


    • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

      Ставам вчера сабале и поглеждайки през прозореца и не можах да видя нищо.
      Отидох до банята измих си очите и нов опит с прозореца, пак нищо..
      Взех да се тревожа, пак ги измих и пак нищо не се виждаше, изведнъж от телевизора един глас ми прошепна....гъста мъгла....Ааааа ясно.
      А аз трябваше да пътувам за Дупница, пих едно кафе, ядох една баничка с изтекъл срок на годност и пУна газ на пикапа.

      По пътя взех да се тревожа, ами сега в тая гъста мъгла ако Снежанка е закъсала някъде я за гориво, я течността за чистачките и е свършила, аз няма да я видя и .....ми какво и, подарък няма да получа.
      Баси късмета си викам, стигнах до работата и погледнах към Верила, а там едно време...абе вижте сами.


      На мен колко да ми е трябвало не знам, но на Будин хич, звъннах му и само след 20 минути бяхме вече ето тук.


      Понеже нямаше никой друг който да ни се върже на акъла, взехме твърдо решение да покараме из Верила, там събота и неделя не може заради ловците, но днес ги изпреварихме.
      По черните пътища си беше кал и коловози, и съвсем закономерно за нас двамата беше да се забием у първия джендем.


      И както си късахме екипите в драките изведнъж се озовахме на прекрасна пътека, спогледахме се и си зададохме въпроса;
      - Защо все на нас се случва, защо. Има супер път, а ние се изпотрепахме докато го намерим.


      С такова нещо между краката, нито една Снежанка няма да ти устои.


      Не може и без да се понамокрим, та това май ни стана второ хоби, да превръщаме нашите мотори в джетове.


      Колкото и газ да давах, шубраците не искаха да ме пуснат да мина, наложи се да поорежем малко.




      Изведнъж пред нас се показа ето тази къщичка, викам урааа, вътре е червената шапчица с баба си и ще ни нагостят.


      Първо проверихме избата, но ударихме на греда.


      Това и по Дискавъри го няма, строителни постижения с нулеви вложения.




      На места арматурата се беше оголила, но ръжда нямаше никъде.




      Време е да тръгваме, след като видях камината, тоест огнището нещо в стомаха ми взе да скърца.


      Пак импровизирахме да слезем направо и да се изкачим пак така, но големият проблем на Верила са самораслите храсти, толкова са гъсти, че минаване няма.


      Решихме да си пробием път до рекичката в дерето и по нея да търсим изход...


      Такова беше положението почти навсякъде, минаване само с моторна резачка, иначе не.


      Това беше единствената алтернатива за измъкване.


      След около час борба в дерето най-после се измъкнахме и седнахме да си починем ето тук.


      Вътре ни посрещна ето този плакат....


      И тази обстановка...


      И пак строителни постижения, супер секретно заключване на прозорец.


      Тъй като не намерихме нищо за гладни и жадни еднуристи, се наложи да отидем до Дренското ханче на Е79.
      Хапнахме, пийнахме и с пУна газ се прибрахме, аз бях предоволен, 80км за 5 часа навръх Коледа при августовски температури.
      Искам най-сърдечно да благодаря на дядо Коледа за страхотния подарък който ни направи.

      Весели празници и наздраве.

      Коментар


      • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

        Ванка имаш още време да пишеш на дядо Коледа да ти донесе резачка.
        МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

        Коментар


        • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

          Харесва ми репортажа,но най ми допадна картината със ловците във хижата.

          Коментар


          • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

            Много хубаво. А аз си мислих, че вече пробвате виното и моторите почиват зимен сън. Много здраве и щастие на цялата група и пак да четем за подвизите ви и през следващата година.

            Коментар


            • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

              Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
              Искам най-сърдечно да благодаря на дядо Коледа за страхотния подарък който ни направи.

              Весели празници и наздраве.
              Пренебрегна Снежанка в благодарностите???
              Това не е хубаво... че да не те пренебрегне и тя по празниците с комшийката


              Поздрави, браво за репортажа!

              Весели празници на цялата група!

              Коментар


              • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                Абе, гадове!!!
                ЩО дразните само!...Ванка...абе нямам думи.

                Гледам БУдин с фимска гума поне кара...природозащитни, не като тебе.
                Mitsubishi L200 DobbleCab

                KTM XC 450 RW 2009
                KTM 350 SX 2011

                Коментар


                • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                  Понеже ние караме всеки уйкенд през годината, за зимата оставаме ремонтите.
                  И на мен ми стана навик всяка зима да разглобявам мотора, тази също не останах назад.
                  По-точно винаги го давам на някой майстор де, аз само снимам и черпя бира.
                  Тук само ще ви намекна какво се случва, а в темата за ЦРФ мания ще е по-детайлно.

                  Ето го, цяла година го хвърлям като копие и още не мие сърдит, но той знае, че съм му приготвил много подаръци за новия сезон, много.


                  На килимчето....профил


                  Анфас..


                  Помъчих се сам около час и половина, и накрая се обадих на приятел.


                  Майстор Будин облече тениската на MG, нали е клубния механик и започна.


                  По едно време започна да се чеше по главата след въпроса ми, дали от това ще стане мотор отново.










                  Това го свършихме за около 2 часа, после се наложи да ядем, после се наложи да ходим на басейн и отложихме останалото за догодина.
                  Весело посрещане на новата година и дано дядо Коледа да е получил списъка ми с необходимите части за мотора.

                  Коментар


                  • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                    Браво Ванка,невероятно ТО правиш на машината,затова до сега не те е оставила по рилските баири.Поздравления за гаража,като аптека е,наглеждай само майстора и гледай да не ти останат накрая и резервни части (не оставяй майстора без бира,за да не ти сложи "шапката").Дано стане готов възможно най-бързо мотора,че иначе ние какво ще четем тук във форума.Весели празници.
                    Beta 450 RR-Factory
                    0039 3206052599

                    Коментар


                    • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                      Що ти е направило мАторчето та го разтури така?
                      Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                      Коментар


                      • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                        Брей, тоз Чинел - табиатлия си е до край - даже килимчето е от шуменско ЧЕРВЕНО

                        Весело посрещане на Новата и ако е рекъл Господ, ще направя още едно гостуване по вашия край през 2011

                        Коментар


                        • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                          А бе Йованчо, на шефО виното да не е нЕкъде около мотора случайно.
                          Последно редактирано от Chinela; 01-01-11, 11:40.

                          Коментар


                          • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                            Чинел,вземи се в ръце! Тоя мотор най-после заприлича на ендуро и ти пак ще го правиш като музеен експонат.

                            ПП. Ето това е гараж!!!
                            Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


                            "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
                            Джон Кенеди

                            Коментар


                            • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                              Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
                              Що ти е направило мАторчето та го разтури така?
                              Нищо не ми е направило вожде, нищо, но се вдъхнових от една тема за едно АТВ и .....

                              Първоначално публикуван от ЕМО Преглед на мнение
                              Чинел,вземи се в ръце! Тоя мотор най-после заприлича на ендуро и ти пак ще го правиш като музеен експонат.

                              ПП. Ето това е гараж!!!
                              Не се безпокой ЕМО, цяло лято живот и здраве ще имам възможност да го подложа на трансформация, дотогава докато не ти хареса на теб.


                              Сега искам да споделя с вас за един семинар който се проведе в Дупница, или по-точно в двора на Будин.
                              Необходимо беше да принесем в жертва на боговете един "състезател" с който смятам да ви запозная дотолкова, доколкото и аз помня.
                              С организацията няма да ви занимавам, защото беше много хорор и ще загубим детската аудитория, и най-вече майките им. :lo

                              Всичко започна ето така:


                              И така...


                              От София на ход с моторите трябваше да пристигнат Гълъбин, Милко и Ади, но вижте кой ги изпревари....


                              Най-новият член на група Дупница екстрийм ....... и ляво крило на MG racing.


                              Естествено беше посрещнат с много радост и апетит от колегите, последваха прегръдки, милувки и....абе сами ще видите.


                              Вижте умилението в очите.... на Будин и Ети де, да не си помислите друго..


                              Всеки искаше да се снима с него, феновете бяха като чилийци на рали Дакар..


                              Сега ви насочвам вниманието към сенките на феновете, всеки го снимаше с каквото има под ръка...


                              От светкавиците даже придоби тоя червен цвят, почти го опекоха фоторепортерите.


                              През това време Данчо използваше компресора за да подгрее леглото за почивка на първия финиширал на рали София-Дупница..




                              За вестник трета възраст.


                              И за вестник млад кулинар...


                              После го положихме да си почине,


                              но когато казах на малкия Гъби, че тоя кара по-добре от него, малкия издивя и ....
                              Случи се най-лошото...
                              Така е с днешната младеж, тия електронни игри са им замъглили съзнанието...


                              Наложи се да викна професионални оплаквачки...


                              От тук нататък фокуса ми нещо взе да се изкривява и може да не съм много точен в преразказа си, но след малко се събираме в мола всички оцелели от вчера за да можем да сглобим пъзела, след което аз веднага ще продължа с разказа си, но няма да съм на 100% сигурен...за което моля да не ме вините, така е когато се опивам да цитирам поне 20 пияни участника...


                              СЛЕДВА...

                              Коментар


                              • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                                Върнах се от мола, въй, мнооо матриЯл има там, мнооо...
                                Но да се върнем към темата, изслушах всички, или почти всички които са били вчера там и информацията е доста противоречива..
                                Някой дори отричаха да са идвали, бе атмосферата беше много тягостна, всички се чувстваха като премиера Борисов пред Явор Дачков..

                                Поради тази и много други причини ще се опитам да преразкажа, или доразкажа вчерашният ден по картинки..
                                Детето на Гъби което погуби новата ни надежда в ендурото се оказа много гладен.
                                Сподели с нас, че бил наказан в къщи само на фъстъци и Джак, това били единствените продукти които купувал баща му напоследък.
                                На нас ни стана жал естествено и....


                                Започна се....


                                И боса на мафията на водопроводчиците също беше дошъл на "погребението"...


                                Точно след около час пристигнаха и истинските ендуристи, единият даже продължи да кара дори след като вече беше слязъл от мотора...защо ли..


                                Милко пък изслуша доклада ми за обстановката до монета със запален двигател.


                                Но след като разбра какво сме направили с първия пристигнал, изрева нещо на Ади и побегнаха...


                                Акулата от Дупница и гълъбът от София...


                                От тук надолу коментарите оставам на вас, аз това вече го помня смътно и мъгляво,
                                може би затова и снимките са като спомените ми, черно бели..








                                А да, спомних си, тук си говорихме за изкуство и къде в работилницата на Будин да сложим едно пиано,
                                спорът не беше толкова за самото място, колкото за акустиката в помещението.




                                Аз предлагах да е между моторите на Будин и КрасЕ, и без това са Ямахи, та щяха да си паснат.


                                Гълъбин пък предлагаше да е до мотора на Гаргата, все пак единствен той освен него разбирал от изкуВСтво..


                                Не можеше и дума да става да не развеем Българското знаме, супер Пеппи ни четеше по телефона всяко едно мнение от темата за Дакар,
                                така че да имаме актуално инфо всеки един момент от подвига на Пепи Ценков.


                                Пак ми се е замъглило съзнанието, много дим ми влезе в обектива, много..


                                От Енина ни бяха пратили и съгледвачи по въздух, следят ни изкъсо...


                                Дойде и момента когато започнахме да се делим по двойки и тройки...аз се изплаших не от него,
                                а от момента когато всеки щеше да започне да си прави компания сам на себе си.


                                Ето да не кажете, че ви лъжа..




                                Тука колко съм треперил не е истина....защо, няма да ви кажа.




                                Разбира се и този път синоптик бг позна и заваля дъжд, след което беше ред на простотиите.


                                Асен подкара мотора на дъщеря си на задна кололо...


                                Но и аз вече не можех да фокусирам и снимките са....за което моля да ме извините.






                                Това е малкия Гъби...


                                Това беше, честно да ви кажа и аз не вярвам на нищо написано до тук, но пък друга версия нямам.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X