Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

    Вожде, както винаги си мнооо прав. Още веднъж искам да ти благодаря за жеста в Хисаря 2007, никога няма да го забравя.
    И при нас имаше такива прагове, но все налитахме на тях по светло та ги заобиколихме криво лево.

    Та нека продължим с приключенията ни. Спуснахме се в град Рила пеейки си песента за нашия войник: - Измокрен, гладен уморен...
    Викам си на ум, едно време закона ме задължаваше да се правя на Рамбо и съм го ял такъв 2 години.
    Ма сега за чий ми е това телеизтезание не мо'ем се сети. В Рила погледнахме часовниците и се оказа, че е малко след 13 часа.
    Будин каза, че ако искаме да стигнем до където сме тръгнали и да се върнем по светло, ще трябва да покараме малко по асфалта.
    Една от причините беше, че Люси няма фар, а аз съм Хабсолютно кьорав на тъмно.

    Речено сторено, но той пропусна да каже, че това по асфалта си е над 10км, че може и повече да беше.
    Сега представете си пътя за Рилския манастир, температурата е някъде под нулата, ние мокри и потни от скалите на пета с пУна газ.
    Още на първите два завоя и не си чувствах пръстите на ръцете и краката, а на гърдите все едно имах леден блок.

    Този път дори и през лятото е много прохладен, но сега беше ужас...добре поне, че нямаше коли.
    Ми откъде да има, на две места копаеха с багери и грейдери за да отпушат пътя, беше се свлякъл и имаше тонове скална маса и кал по него.
    Но да се върнем към премръзналото ми нежно тяло, треперех от студ и псувах под увисналия ми сопол в каската.

    По едно време ни пред мен, ни след мен имаше мотори, налижи се да спря и питам един премръзнал, но сух продавач на мед дали са минали колегите от тук, след положителния отговор и отрицателния поглед се понесох с последни сили нагоре.

    Първа спирка, тази и последващите снимки съм ги правил и аз не знам как с вкочанените пръстенца.
    Това е някъде по пътя за хижа Македония, отбихме се на бричи Бор.


    За капак на всичко това със студа се появи и сняг, супер викам си, сега ще се стоплим та се не знае....


    Започнах да си мечтая за скалите над гр. Рила и топлото декемврийско слънце, ма нъцки...
    До тук поне когато си размърдах пръстите на краката се чувстваше едно гвацане, ма сега нищо, даже и да ги размърдам не можех защото не ги чувствах.
    Не помня откога не съм брал такъв студ, ако бяхме сухи иди дойди, но мокри и потни направо на асфалта си беше ...


    Най-после се събрахме, аз веднага се заех да псувам и плювам с пълен глас, ехото даже го беше срам да повтори думите ми...


    Наоколо имаше уникални пейзажи, на които щяхме да се насладим веднага, ако студът не беше взел своето, тоест всичко.


    Будин ми вика, те тука требеше да стигнеме, айде да влизаме...


    Гецата не дочака да го канят, аз реших да щракна така желаната снимка и да тръгвам след тях когато изведнъж спряха.
    Тавана пред беше започнал да пропада, веднага изгасиха двигателите, че от тоя резонанс не ми се мисли.
    Аз се провикнах, момчета я по-добре се връщайте, че Бойко Борисов няма как да посети две пещери в един и същи ден...
    Случаят в пещера Духлата все още не беше решен и пътувайки към Дупница го следях по радиото.


    Люси нали е без фар горкия си чакаше чинно развръзката и се грееше на мотора.


    Невероятно, но факт. Понеже Гаргата го нямаше с нас и наистина разумът надделя над глупостта ни, потеглихме назад към кръчмата на жабокрек.
    Поне главата ГЛАДЕН, можеше да бъде поправена в нашата Дупнишка епопея.

    Как жално и милно гледа....обектива беше потен и затова са такива снимките.


    Ядат и гледат към камината, а аз и Будин пийнахме по един коняк и по една ракия за да се върнем към живота.
    Въпреки, че карането обратно беше пак по асфалта, за мен си беше по-трудно и от най-екстремната пътека.
    Какво ли не бих дал да съм някъде запотен и прегрял носейки мотора.


    Идеолога....


    Понеже аз не спирах да попържам, Будин реши да вземе радикални мерки и да ме отстреля за да не се мъча повече, хуманно нали??


    При опита да произведе изстрел, Люси погледна така:...
    Все пак беше дошъл с мене от София и сега ако ме застреля Будин, връщането му беше под въпрос.


    Нещата започнаха да си идват по реда....но не и с мокрите ни крака.


    За капак на всичко Люси скъса жило на газста.


    Бензина също беше свършил, добре че беше тази любезна и усмихната рилчанка да ни напълни резервоарите.


    Поглед назад, вече настъпваше мрак а ние все още не бяхме тръгнали към Дупница.
    Оставихме мотора на Люси в едно село при приятели на Будин, качихме го в един голф с две ловджийски пушки и половин глиган, а ние този път раздадохме наистина най-пУната газ на която сме способни.
    Нито едно спиране не направихме, на реките и гьоловете този път не обръщах внимание.
    Където преди минавахме много внимателно сега почти прелитахме, та нали вече нямаше накъде повече да се намокрим, само пУна газ.


    След около час при това по светло се прибрахме. Ей такъв го ядох.... ма вече бях весел, чакаше ни украсяване на елхата в работилницата на Будин.


    Тъкмо се бях засилил да овеся няколко топки на елхата и оооо чудеса, тя вече беше украсена.
    Оставаше ни само да отидем до горещия минерален басейн в Сапарева баня и да се опитаме да възвърнем кръвообращението в някои замръзнали органи.


    Това беше засега, останалото от вечерта за съжаление не мога да публикувам тук, търсете го в другите форуми без детска аудитория.

    Коментар


    • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

      Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
      Наоколо имаше уникални пейзажи, на които щяхме да се насладим веднага, ако студът не беше взел своето, тоест всичко.



      Чинел, добре, че от СЕМ не следят форума, че ще има да се чудят и маят на тея две снимки

      На първата сте го загазили яката, погнала ви е бялата смърт и фотоапарата почнал да халюцинира от толкова много преспи Студ, студ, ама и нещо топло

      На втората се изяснява причината за художествената алегория от първата снимка
      Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!

      Коментар


      • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

        Хмм...това "цепеняче" ...със самоснимачка ли го направи!?

        ...Замислям се да потърсим някой издател...
        Mitsubishi L200 DobbleCab

        KTM XC 450 RW 2009
        KTM 350 SX 2011

        Коментар


        • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

          Вие, пичове, сте уникално творение на природата и от МОТО ЕКСТРЕМИСТИ клоните кьм МОТО МАЗУХИСТИ . Евалата за куража!

          Коментар


          • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2010.jpg
Прегледи:1
Размер:141.6 КБ
ID:5233425

            Това за теб Ванка.
            И за Будин съм спокоен- намерил си е кожа за седелка.
            [SIZE=5][FONT=Garamond][B][COLOR=red][COLOR=blue][/COLOR][/COLOR][/B][/FONT][/SIZE]

            Коментар


            • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

              Ей, ненаиграли се

              Ванка, стари хора сте, бре - ша ви тресне некой артрит и ще трябва да емигрирате към топлите страни

              А проблеми с преохлаждането имахте ли ? Моят мотор при такава температура щеше да киха непрекъснато.

              Коментар


              • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                Е пълните ми душата.
                МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                Коментар


                • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                  Ванка, досега донякъде разбирах желанието за покоряване на нови върхове...ама с тоя репортаж ме хвърли в сериозни размисли на тема "Що си причинявате толкова мъки всеки път?" и донякъде си отговорих - за да ни радваш с такива уникални репортажи, щото ако всичко ви е наред в карането, няма да има какво толкова да показваш
                  Благодаря
                  Per aspera ad astra.

                  Коментар


                  • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                    Първоначално публикуван от Чичка Преглед на мнение
                    Чинел, добре, че от СЕМ не следят форума, че ще има да се чудят и маят на тея две снимки
                    На първата сте го загазили яката, погнала ви е бялата смърт и фотоапарата почнал да халюцинира от толкова много преспи Студ, студ, ама и нещо топло
                    На втората се изяснява причината за художествената алегория от първата снимка
                    Чичка, недей така бре. Що извади баш тея снимки от контекста, а не други...сега вече сме разкрити.
                    На първата и аз чак сега забелязах онуй нещо.., а на втората, ми да се види е по-добре, отколкото да се прочете.

                    Първоначално публикуван от miki64 Преглед на мнение
                    Хмм...това "цепеняче" ...със самоснимачка ли го направи!?
                    ...Замислям се да потърсим някой издател...
                    На теб отговорих по скайпа, че ще загубим детската аудитория.

                    Първоначално публикуван от grandvan Преглед на мнение
                    Вие, пичове, сте уникално творение на природата и от МОТО ЕКСТРЕМИСТИ клоните кьм МОТО МАЗУХИСТИ . Евалата за куража!
                    Не е така, ние сме си съвсем обикновени любители на разходките с мотори, просто късмета все ни изневерява и затова.
                    В 90% от случаите не сме планирали това което се случва, просто се случва и защо точно и само с нас, и ние не знам, съдба.

                    Първоначално публикуван от ДОБРИН Преглед на мнение
                    [ATTACH=CONFIG]277279[/ATTACH]
                    Това за теб Ванка.
                    И за Будин съм спокоен- намерил си е кожа за седелка.
                    ПУЛИЦЪР, щом и това доживях значи ми е време да ставам класик.
                    Благодаря за медала, но надали съм го заслужил, колко още хора пишат за техните разходки и все интересни неща.

                    Първоначално публикуван от ЗМЕЙ Преглед на мнение
                    Ей, ненаиграли се

                    Ванка, стари хора сте, бре - ша ви тресне некой артрит и ще трябва да емигрирате към топлите страни

                    А проблеми с преохлаждането имахте ли ? Моят мотор при такава температура щеше да киха непрекъснато.
                    Змей, мъжът никога не пораства, просто цената на играчките му става по-голяма.
                    Как тогава очакваш от нас да се наиграем, все едно аз да кажа на комшийката ей, ти ненае....ли се.
                    Артрит не знам, но менингит по скоро щЕхме да хванем в тоя студ, а моторите се държаха перфектно, само пУна газ.

                    Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                    Е пълните ми душата.
                    Щом и твоята душа пълним, значи на зле отиват нещата, че ние нали от тебе се учим дедо попе.

                    Първоначално публикуван от Тануцо Преглед на мнение
                    Ванка, досега донякъде разбирах желанието за покоряване на нови върхове...ама с тоя репортаж ме хвърли в сериозни размисли на тема "Що си причинявате толкова мъки всеки път?" и донякъде си отговорих - за да ни радваш с такива уникални репортажи, щото ако всичко ви е наред в карането, няма да има какво толкова да показваш
                    Благодаря
                    Тануцо май си прав, но ние още не сме го осъзнали, време ние да си седнем на дупетата, не за друго, ами ние докато караме, другите изпиха виното на Гаргата, срамота.

                    Още веднъж Ви благодаря за положителните отценки и отзиви, ние пък обещаваме много да папкаме и слушкаме през следващата година.
                    Благодаря ви също, че отворихте нова страница в темата, която аз лично се ангажирам да напълня с коледни репортажи.

                    Коментар


                    • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                      Тази седмица за мое и ваше съжаление, репортаж няма да има.
                      Но затова пък причината е повече от добра.

                      Нашият клуб MG Racing стана републикански ендуро шампион за 2010г.

                      Естествено аз нямам никаква вина за това... и въпреки всичко, бях поканен да го отпразнуваме.

                      Нещата започнаха така..............с едно малко теленце...около 30кг.


                      После така....


                      Имаше и от това..."Ти мене уважаваш ли ме".....


                      Стигна се и до........при това съвсем естествено някак си...




                      И всичко завърши така доколкото си спомням обаче, не давам 100% достоверност на разказа ми.


                      Приятна вечер и БОН АПЕТИТ....

                      Коментар


                      • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                        Еййй ама и гостите много. Затова не е стигнало.
                        МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                        Коментар


                        • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                          Пожелавам следващата година пак първо място за да се повтори мероприятието и да видя всичко на живо.

                          Коментар


                          • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                            Коментар


                            • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                              А за фенките на темата?????
                              Иначе Весела Коледа и много атрактивни карания и репортажи през 2011г. на целия Дупница Екстрийм

                              Коментар


                              • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                                Първоначално публикуван от viki terzieva Преглед на мнение
                                А за фенките на темата?????
                                ...
                                Sorry Вики, но едвам навих колегите да се съблечем.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X