Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

    Еиии браво Бат Ваньоооо!!! Де ги намираш тия пътечки бре ?? Голям кеф!! Поздрави!!!

    п.п.Пак думаи че не те отразявам!!Ъхъъ.
    Най-добре е да имаш богати приятели!!!
    Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

    Коментар


    • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

      Браво Ванка, добре сте си покарали но нали щеше да идваш със Мишо на Плевен/ Долна Митрополия/ за състезанието ???? Не съжалявай не си изпуснал нищо.
      За предпочитане е да паднеш на тревата или в калта, отколкото на асфалта!

      Коментар


      • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

        По добре да не ти чета темата Ванка ,че то винаги е от хубаво по хубаво само да ме е яд.Евала за кой ли път на снимки ,коментари каране и въобще на всичко,много сте на ниво и това е.
        Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
        0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

        Коментар


        • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

          Ей нямате спиране. Браво, пак имах с какмо да се забавлявам. Чакам и следващата седмица нещичко. А как ме е яд, че тук в Африка не съм с едно леко ендуро......

          Коментар


          • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

            Леле, как че му намаам газта на ктм-о по таа пътека, не е истина. Теди че вика и я моем така
            Последно редактирано от viki terzieva; 29-06-10, 21:19. Причина: Гарга, моля те, слагай по някоя главна буква :) Поздрави!

            Коментар


            • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

              Ееее, Чинел - той купона пак бил при вас, а ние маахме гащи на Романиакс-а, че да гледаме Теди наживо

              Обещавам вече да не си губя времето с разни именити дилетанти и ако някога съвсем, ама съвсем случайно ми се довиси 2 часа на дъжда в гората, веднагически да ти се обадя и да дойда при теб - гаранция ще е по - весело и зрелищно

              Между другото, бях решил да ти подаря заден калник за моторетката ...

              Коментар


              • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                Ванка последния улей изглежда много добър трябва да ни водиш някога

                Коментар


                • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                  Светльо, Змей всички винаги сте добре дошли при нас.
                  Утре Емо /Black Hole/ ще кара по тея улеи и пътеки, и ще чакаме отзиви и снимки от него.
                  А както много добре знаете при нас се кара всеки уйкенд и гости са ВИНАГИ добре дошли, особено скъпи.
                  Последно редактирано от Chinela; 01-07-10, 09:51. Причина: Добавен линк към потребител!

                  Коментар


                  • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                    Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                    ...при нас се кара всеки уйкенд и гости са ВИНАГИ добре дошли, особено скъпи.
                    Аз не знам дали съм скъп, ама много ми се идва към вашия край, дано скоро имам възможност! Имате страхотни места за каране!

                    П.П. Репортажът и снимките както винаги са от класа! Взимам пример
                    Последно редактирано от viki terzieva; 02-07-10, 18:26. Причина: Отрицателната частица "НЕ" се пише отделно от глагола - например "не знам"
                    KTM Fen

                    Коментар


                    • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                      От снимковия материал виждам че сте яки откачалки и отвътре ме напъна да карам с вас - от Кюстендил съм и до Дупница ми е на един скок място - та когато карате следващия път дрънни едно телефонче да се включа 0898595924 Васил - надявам се че няма да ви тежа (много)

                      Коментар


                      • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                        Отварям вчера темата и нищо - добре е, явно карат и ще има какво да се чете. Сега отварям и пак нищо - ама пак добре, явно спят и утре ще карат и ще има какво да се чете. Утре пак ще пробвам

                        Коментар


                        • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                          Първоначално публикуван от mladenoff Преглед на мнение
                          От снимковия материал виждам че сте яки откачалки и отвътре ме напъна да карам с вас - от Кюстендил съм и до Дупница ми е на един скок място - та когато карате следващия път дрънни едно телефонче да се включа 0898595924 Васил - надявам се че няма да ви тежа (много)
                          Няма никакъв проблем, даже ще се радваме.
                          Този уйкенд карахме само събота и при това без уговорки защото бях на работа и не се знаеше кога ще приключа.
                          НО...!!!! Другата събота и неделя ще се кара и двата дни и си добре дошъл, ще звънна за подробности.

                          Първоначално публикуван от boiko73 Преглед на мнение
                          Отварям вчера темата и нищо - добре е, явно карат и ще има какво да се чете. Сега отварям и пак нищо - ама пак добре, явно спят и утре ще карат и ще има какво да се чете. Утре пак ще пробвам
                          Бойко както вече казах и да не караме аз пак ще пускам репортажи заради теб... след като разбрах, че Плейбой списанието там го имало, но само стари броеве..
                          Има и една снимка в темата Ви, едвам чакам да се върнете да си я взема в оригинал за десктоп.

                          Коментар


                          • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                            Както по-горе споменах в събота бях служебно ангажиран и не се знаеше кога ще свърша.
                            Още повече и синоптичката по телевизията..оная бе как се казваше с големите &и&и постоянно ни натякваше какъв голям щяла..уппссс , сме щели да го ядем с тези дъждовни облаци на екрана...
                            Свърших аз малко преди обяд и звъннах на Будин с въпроса...ще или неще караме днес.

                            Отговора беше, ти ела пък ще видим. И аз елах веднага. Не сме се бавили нито минута заради прогнозата за дъжд.
                            Решихме че няма да се отдалечаваме на повече от 3-4 километра от Дупница...и тръгнахме.
                            Но както на Марадона, така и на нас нещата в този ден не вървяха. То това си е като пиенето, като вкараш първото и натам е лесно...

                            Тръгнахме по един черен път ей така да се разходим из природата и да хапнем в един заслон на около 4-5 километра от Дупница.

                            Среща с колеги които бяха тръгнали за гъби..


                            Тук група гъбари бяха струпали гъбите да се сушат..


                            Да....


                            Това ендуристите какви щети нанасяме да знаете само, от тук само Будин беше минал и ето резултата.


                            Първа почивка след борбата с калта, без гума си е кауза пердута ви казвам.


                            Вече сме горе на билото и Будин изпълнява ритуален индийски танц за да прогони дъждовните облаци.


                            А горе на по-високото било към което се бяхме запътили кротко си пасяха карловска луканка и бански старец на едно.


                            Въпреки ритуалния танц, облаците и мъглата се сгъстяваха над каските ни.


                            Това съм решил да го кача някой ден....но пеша де.


                            Този ден Николчо ни показа една страхотна пътечка по която се спуснахме и я вързахме за първи път с една друга /тази с която започва тази тема пост 1/,
                            на спускане беше оле мале, на качване още не знам, но ще видим скоро.


                            Сега вече имаме само пътеки една обиколка от около 16км при това с повишена трудност.


                            Да видим какво пише на знака, ограничение на скоростта било, 0,01км/час


                            Воеводата...вика:- Гаргааааааа...


                            Долу в града времето беше само за плаж, но при нас не...


                            След като спуснахме тази пътека, излязохме на друга с която както вече казах започнах без да искам тази тема.
                            Ако се върнете на първи пост ще разберете откога не сме идвали тук, срам и позор за мен, пътеката наистина е много технична и не можеш да спираш и да снимаш защото няма тръгване после.
                            Един ден ще я спусна само заради снимки които смятам да направя на тегавите места.

                            Първо препятствие тип РШЕ..


                            Но като обичам да казвам аз: - "В ГОРАТА МАНТИНЕЛИ НЯМА"


                            Ляв завой, две падания по гръб и заобиколих дървото.....Будин и Николчо също.


                            Само с пУна газ се излиза, иначе по гръб като мене...


                            Чакаме ХР-а


                            Той реши да потвърди тезата ми за мантинелата и кацна върху един камък...Будин се опитва да го отстрани изпод картера на мотора.


                            Аз щастлив от напредъка си, /не искам никога да си спомням първият път тук../ раздадох една газ и се качих на билото само с две подпирания с крак.
                            Това си беше един своего рода изпит за мен, нещо което минах с помощта на 4-5 човека преди 3 години, сега минавам почти без проблем.

                            Горе на билото естествено се отдадох на заслужена почивка и банкет.




                            Потекоха ми ....


                            И черешката на тортата разбира се...


                            Това е една малка пръчка, опит за фотоизмама...


                            Най-после....вече не вярвах, че ще ядем въпреки, че аз бях започнал с десерта първо.


                            А това беше над нас...но на нас не ни пукаше, ние сме за гъби, да му мислят тия с моторите.


                            Подарък за фенките на темата от всички нас..


                            Нали ви казах, че сме за гъби....да ето вижте сами, това набрах за 2 минути.


                            Найс А??




                            В тези треви се криеха доволно количество остри камъни и изненадите бяха на всеки 50 сантиметра.


                            На ръба А...???


                            Николчо се опитваше да се пребори с камъните и влажната трева без гума, но уви не ставаше.


                            И Будин се плъзна по ръба.


                            И аз естествено..., но мойта гума беше най-нова и затова.


                            Убавец е ей...убавец си е Хондата.


                            Колеги...


                            След сутрешната закуска беше ред и на обяда с което сложихме край на днешния излет, ще караме по-нататък.




                            Това беше част от съдържанието на раниците ни..


                            А тук се наложи да прекарам част от времето си за да мога да продължа към Дупница...


                            И не забравяйте, другата събота и неделя ще караме и гости са винаги добре дошли.
                            Носете със себе си бутилка двулитрова загорка за да можем да ви познаем.

                            Коментар


                            • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                              Ееееее както винаги не изневеряваш на себе си,за всеки по нещо....много си тачиш фенките,ама ако знаеш как ми течат лигите при вида на тия нанизани "копия" на барбекюто...в гората ееехх романтиката на гъбаря,ама имай милост,ти поне знаеш как е тук,chicken&rice.

                              Чинела,много яко Благодаря!

                              Поздрави,
                              Последно редактирано от Мони; 04-07-10, 15:19. Причина: грешка с латиницата
                              търся си подписа....

                              Коментар


                              • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                                Уж ей тъй за малко, пък карането пак е било цяла епопея. Браво на групата. Много яко.

                                Ванка, изчакай да се върна и тогава пускай такива снимки



                                Като я видях, излязох, утрепах един слон, един бивол и един лъв гоних ама избяга, обаче сланина не намерих. Останах си само с колеца за барбекюто и многото лиги.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X