Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

    Така, който закусил, закусил. Аз и кафенцето вече съм си изпил и хапчетата даже така, че започваме.

    Групата хапна, пийна и рече...САКАМЕ ЕКСТРИЙМ, иначе няма да ни пускаш в темата.
    Добре рекох аз и намигнах на Будин, тоест имах в предвид, че те ще платят сметката де.
    Речено сторено, но преди да ги пуснем по екстриймите трябваше да минат крос тест иначе ТЦ.
    Ние в Дупница отдавна караме по ФИМ правилника...


    Там имаше вече момчета които тренираха усилено...


    Това е на мотокрос пистата в град Бобошево.


    Шампиона си е шампион навсякъде.....нали. Eti- Светльо.


    Имаше и от хората на Тодор Христов които също се справяха отлично....засега.




    Пак ЕТИ


    Мишо 69


    И кулминацията на деня..ДАНКООооо.


    Кой скачал, скачал крос теста свърши, започва дрането по стар дупнишки обичай.






    Забравих да спомена за някои колеги от северното крило на MG,
    че колкото и да търсихме, сняг никъде не намерихме.






    Убавец ей...мотора де, да не си помислите друго..






    Те ни те горе, а сега на къде..


    Сега решихме, тоест гостите решиха да атакуваме един връх който не беше кой знае колко висок,
    но за сметка на това много каменист и стръмен.

    Будин ги предупреди, че там качване нема, ама те не верват и това си е...

    Засега стига ви толкова, очаквайте пурата и коняка след малко.

    Коментар


    • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

      Продължавам веднагически само заради ЗМЕЯ, но не безплатно де.
      Обещал ми е, че ще ми доведе Бойко на гости заедно с него.

      Та ето ни в подножието на въпросният връх който се оказа голям препъни камък за всички освен един...Шампиона ЕТИ.


      Тук помолих за помощ приятел да оправи навигацията..


      Гаргата гледа умно и се чуди....други 4 мотора отпаднаха още долу.


      Светльо ни гледа и си вика, бе къде съм тръгнал с тея туристи..


      Да поседнем преди тръгване както повелява традицията.
      Все пак ние в Дупница сме традиционалисти, нали


      Тук няма как да се види, но е много каменисто отдолу и чичо Будин хвърли коня..


      Ръчката на спирачката даде фира.


      Опитите продължават...


      И сега съвсем отделно ще ви представя един откъс от лебедово езеро..и класиката е в кръвта ни.






      Всички прилики с хора участвали в Ендурошампионата е случайна.


      Я пак...


      Някъде там долу...


      Едни опитват отново, други вече са се отказали ..




      Молитва..


      И така, равносметката е един единствен качил се, за останалите заповядайте пак.

      Коментар


      • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

        Време беше да се прибираме, този връх се оказа непостижим, като Оскар за български Филм.
        Отиваме на водопой и биропий...




        Тук ще оставя Данко да коментира защо се снимат с този турбокатерач..


        Със сапунерка за 50лв толкова...


        Всички спряхме за да се любуваме на гледката...






        Ето я..


        Време е да изхвърлим боклука.......който носехме в раниците.




        Ориент експрес..или Данко стрелата..




        Тук каквото имам да кажа, съм го казвал стотици пъти в темата..




        Стойка за мотор...










        THE END

        Книгата за благодарности и оплаквания от гостите е вече отворена, моля заповядайте.

        П.П. И не забравяйте, че съм модератор и манипулатор така, че оплаквания май няма да има.

        Коментар


        • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

          Ей тоя Чинел... Няма умора с мотора... а отгоре на това и снимки прави... Браво!

          Чинелка, дай обещание, че и менеКа ше ме водиш до тоя прословут каменист баир ???!
          Много ми се кара, ей....

          Поздрави на цялата група!

          Коментар


          • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

            Ванка ЕВАЛА за хубавото каране което направихме и за хубавите снимки и репортажи.И дано скоро пак да ни поканиш

            Коментар


            • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

              Как няма да Ви поканя пак бе момчета, ще Ви поканя и още как..
              Я вижте с какво се сдобихме миналия петък на Яхинесберг...10 гуми от Белаз.
              Ми че те тези гуми сами няма да се закопаят, ето повод да Ви поканя пак..
              Пък и ще разчитаме и на съвети кое и как да направим така, че да е лесно и приятно за каране от всички.



              Има малко и боклук да се почисти, но това е за половин ден работа.
              Копаме гумите и редим, а от мене една скара барабар с всичкия материал за нея.
              Нямате си напредстава колко са сладки пържолите след два часа прекарани с кирка в ръка..


              И сега ако поне един влезне в темата ще е герой...

              Коментар


              • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                Мерси, Чинел, за виртуалното возене

                Ей, тая пуста Дупница - ще почна вече да я сънувам

                Коментар


                • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                  Ванка, знам, че не търпиш критика и ще ми изтриеш мнението, но... нещичко липсва, надявам се само на снимките.
                  Никъде не видях мажоретките, с които откривате всяко мероприятие, нито манекенките, който ви поднасят бирата, след поредното шоу...
                  Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                  Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                  Коментар


                  • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                    Браво браво супер са снимките Аз мислех да звънана за неделя да дойда на гости ма се отказах по незнайни причини
                    А за тези гуми с удоволствие ще дойда да помагам да ги закопаеме. Пък после ще се пребиваме по тях
                    KAWASAKI Let the good times roll

                    Коментар


                    • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                      Аиде стягай барбекюто и да видиш ние какви мини багерчета сме няма да ги усетим тия гуменца

                      Коментар


                      • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                        Еиии Бат Ваньоооо ,таман мислех да те подсещам че много дълъг зимен сън му удари,или още не можеш да се съвземеш от сватбарските испълненияТи взе че ме изненада със страхотния си репортаж!! Радва ме и факта че все по често се доближавате да масите Ами те домати мотор не тикат!!
                        Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                        Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                        Коментар


                        • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                          Нали не сте си помислили, че ще ви оставя без поредната порция "остроумия" от изминалия уикенд.

                          Първо, на Гаргата му бяха подарили стартер за баба Марта..


                          Та след като запали на първите 100 метра..всички вкупом тръгнахме към....КРЪЧМАТА естествено.
                          Първа спирка за цигара и ооо... ужас, имаше само един пушач в групата.


                          Някъде във Верила


                          След моето оплакване, че падам на всеки кален коловоз, Будин реши да минем напряко.


                          Тук вече съжалявах за мрънкането си, но късно..ту лейт.


                          Можеше само с пети дълбоко забити в калта...


                          Няма такава лигоч, кал, вода, листа, камъни и ХРАСТИ..много гъсти храсти..и стръмнооо


                          Гаргата..


                          Будин


                          Деян.


                          Милен






                          По конете, даде команда Будин.




                          Най-после в дерето.




                          Горския...




                          Поглед в бъдещето.


                          Спасяването на редник захарно петле...


                          Будин повдига завесата..




                          До тук добре, после загубихме Гаргата и се наложи да го търсим един час.
                          Той звънна по телефона и каза, че се е забил в едно дере и не може да излезе,
                          тогава Будин предложи да отиде и да го застреля за да не се мъчи повече..
                          както и да е след един час ни намери и дадохме газ към ...
                          това ще разберете в следващият епизод.

                          Коментар


                          • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                            Измокрен, гладен уморен пристигам на Дренското ханче и какво да видят очите ми.
                            Преди това пропуснах да ви кажа, че и аз се загубих, но след заканата на Будин не посмях да се обадя.


                            Дуел..., тук с Вики си разиграхме сцена от филма "Бърз или мъртъв"..


                            Изненадата беше много приятна въпреки, че предварително се бяхме разбрали по телефона.
                            Хуко и съпругата му...отзад ги обърках...


                            Няма измислена ваксина срещу тази "болест"... Бойко и истината в ендурото.


                            Краси си сипва лимонада за из път...










                            Кариерата за чакъл в село Делян


                            Будин в един от опитите си, върнеш ли газта затъваш до .......








                            Ето това е пилотаж от висш клас, Диан кара за първи път екстрийм и се справи забележително.




                            Камъчета, колко ли са големи ???


                            Колко, толкова...


                            Боби също кара за първи път в кариера и също ме изненада...




                            Сега следва едно деренце в което купона беше най-голям, но за съжаление там снимките са най-малко.
                            Причината е, че и аз се забавлявах до полуда, беше уникално.


                            Само така може да се излезе...с пУна Газ....


                            Гаргата импровизираше до полуда...бе бива ги ей и това си е.


                            Нашият вожд и баща Будин зорко ни наблюдаваше как се справяме с екстриймите.


                            Това беше, прибрахме се по тъмно, на никой не му се тръгваше от тези деренца..

                            Коментар


                            • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                              Супер. Като гледам в района на Дупница има места за едно състезание от няколко кръга с различна трудност.

                              Коментар


                              • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                                Ето това е пилотаж от висш клас, Диан кара за първи път екстрийм и се справи забележително.
                                От мотора е всичко майтап. Снимката е станала уникална ще се постараем да я сложим на видно място
                                ако дадеш да използвам авторските ти права за копиране
                                Последно редактирано от Chinela; 02-03-10, 11:35.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X