Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

    Прибрах се уморен като труп. Почти направихме затворено трасе в село Яхиново.
    Остават да наслагаме и изкуствени препятствия и нещата ще станат 100% мини Ерзберг.
    Вече най-официално каним гости, който иска с кола или с мотор е добре дошъл на трасето. Утре сме там от 10:30 до тъмно.
    Сега повече няма да пиша, лягам и умирам...

    Коментар


    • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

      Евала Чинел Супер място сте си намерили. Живот и здраве като ми пристигне главата за Кавата ще дойда да проверя какво става
      KAWASAKI Let the good times roll

      Коментар


      • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

        Първоначално публикуван от GSXR Преглед на мнение
        Евала Чинел Супер място сте си намерили. Живот и здраве като ми пристигне главата за Кавата ще дойда да проверя какво става
        В момента мястото е супер, но се започнаха едни "изкопни" работи и докато дойдеш може да е станало едно доста прилично трасе.

        Ето ти и един жокер...довечера повече..


        П.П. Забележете на снимката вляво кой дава "акъл"...
        Последно редактирано от Chinela; 16-11-09, 15:18.

        Коментар


        • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

          Ето и малко тестове...


          Последно редактирано от Chinela; 16-11-09, 15:23.

          Коментар


          • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

            Ще пропусна съботата и ще ви пусна снимки направо от неделята...
            Найстина ако има разбиране от местните това място може да стане най-доброто затворено трасе за ЕНДУРОКРОС.
            Сега ще ви пусна само малко кадри за да добиете представа от трасето макар, че по снимки е много трудно.


            Тук прокарваме ново качване, но както винаги прагчето отгоре ни правеше проблем,
            а ние не искаме да се пребиваме а да се забавляваме и се наложи да го поочупим малко.


            Все пак здравето е на първо място и после машините..


            В употреба влезна и войнишка лопата...


            Я сега да го пробваме ама първо надолу...


            Сега нагоре...




            Опааа, паднах..


            Помощ от приятел...


            След новото откритие дойде ред и да закопаем малко гуми за да спрем голямата засилка срещу най-дългото и най-стръмно качване...


            Затова ни помогнаха децата, донесоха и гуми и инструменти и камъни събраха..големи пичове..БЛАГОДАРЯ ИМ.


            Това няма да е последното препятствие, това е само първото и най-малко от много други.


            Проба..много е кална тревата преди и след гумите...почти заблатено е...




            Будин




            Мнооо съм бРЪз, не ме лови фокуса...




            Гаргата с 250-ка..


            Ето ме и мене след гумите..много е кално и няма засилка...а и гумите сега ни спираха малко...


            ПРОДЪЛЖАВА....

            Коментар


            • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

              Казвам се Мишо от Дупница съм, обичам моторите и вашите разходки.
              Искам да кажа, че има един много добър маршрут и искам да го направя с вас.
              Последно редактирано от Chinela; 16-11-09, 21:02.

              Коментар


              • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                Първоначално публикуван от miwo Преглед на мнение
                Казвам се Мишо от Дупница съм, обичам моторите и вашите разходки.
                Искам да кажа, че има един много добър маршрут и искам да го направя с вас.
                Готово Мишо, нямаш никакви проблеми. Ела събота сутрин при Будин след 10:00 часа.

                Коментар


                • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                  Малко снимки и от съботното каране...





                  Май малко прекалявам с мене, ма досега винаги аз съм снимал и трябва да наваксам..


                  Децата нямат спирачки...






                  Поглед в бъдещето или...дали доидоха фенките....






                  Ще ги пускам на малки порции защото страницата стана много тежка.

                  Коментар


                  • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                    Малко преработки иначе ни обръщаше, а както споменах тук сигурността е на първо място.


                    От Америка бяха разбрали за новото трасе за ЕНДУРОКРОС край Дупница и веднага бяха изпратили разузнавателен самолет да го заснеме ....


                    Проба...




                    Отново поздрав за Шифта...




                    Само за 22 инчови монитори..






                    Коментар


                    • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                      Ааааааа,ефекта с панорамната снимка ми харесва,аз също съм правил ама ти се сети първи да ги покажеш,станала е перфекна!!,все едно е от сайт за мотори,екипи и прочие а на нея са тийм карачите...гледам вече и от към цветове ги обработваш снимките рамки слагаш-добър добър

                      Коментар


                      • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                        Както вече ви казах, този метод беше най-успешен за почистване на гумите от калта.


                        Нагоре...


                        Надолу...












                        Лоша снимка, но добър кадър..


















                        Това беше за днес утре още....ако ви е интересно де, иначе закакво да пълня темата със снимки..

                        Коментар


                        • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                          Е как бре, ти майтапиш ли се? Давай снимки, че не мога и без това да си отлепя муцуната от монитора. Евала, наистина страхотни снимки правиш.

                          Коментар


                          • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                            Незнам ,защо въобще питаш ! Давай насам

                            Коментар


                            • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                              Тренират за Ерзберг.....очевадно е,сипеите са им от същия тип,двойни стапаловидни с голям наклон ...мдааа определено има нещо....





                              ....от давна пускат шпионски снимки от техните тренеровки,започна се гумичката и леки баирчета а сега и това.....
                              Прикачени файлове

                              Коментар


                              • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                                Първоначално публикуван от Shifta Преглед на мнение
                                ...сипеите са им от същия тип,двойни стапаловидни с голям наклон ...мдааа определено има нещо.....
                                Не са двойни а тройни...виж втората снимка от твоя пост и втората панорамна от моя.
                                И тренираме за ЯХИНЕСБЕРГ...от село Яхиново...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X