Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

    ....След като извинихме Гаргата за закъснението, решихме да покараме из деретата за да не станем трофеи на ловците в района..
    Речено сторено и тръгнахме...Будин веднага хвана гората...



    Гаргата го последва а аз снимах...




    Ето го батко бре...още не знае на кой свят е


    И веднага в дерето.....и какво да видим...Гаргата показва какво мисли за КЕ..


    ...и всичко това може да се получи само срещу 40 евро...


    поЗДРАВ за членовете на КЕ... и най-вече някои от тях... от синдиката...


    После се набихме в едно дере което ни изпи тока и на нас, и на акумолаторите...


    Не беше стръмно, но много обрасло и с мокри и хлъзгави камъни..отврат...




    Ново двайсе...




    И пак...писна ни май...бяхме повече като Джартата горски отколкото мотористи..




    Накрая решихме да се измъкнем настрани, но под шумата бяха само мокри камъни...няма тръгване ама хич..
    Гаргата пробва с моя мотор, аз нямах душа повече, не помня откога не съм бил толкова изморен от "каране"


    Най-накрая са измъкнахме....


    Сега нова задачка..какво обяснява Гаргата ТУК ...
    За позналите ще има автограф от гаджето на Гаргата...


    Малко жокери...






    Иво само се усмихва при обяснението на Гаргата...аз също...ТОЯ е ЛУД.


    Накрая ни срещна мечка и ето каква скорост развихме....




    Това е, после паднах лошо, но за това съм писал в темата за травмите..

    Този репортаж пускам благодарение на Тодор за дето разчете бележката..

    Коментар


    • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

      Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
      Тошко, подсети ме когато дойда на гости на Фъра да го накарам да те почерпи..
      Убава работа!!! Един се на бас фаща, друг черпнята да осигурява
      А Гаргата казва:
      - Е ако бяхте и вие ФЪРкати, бързо щяхме да преФЪРчим от тъъъъй!!!!
      Последно редактирано от Chinela; 26-10-09, 17:29.
      Най-добре е да имаш богати приятели!!!
      Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

      Коментар


      • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

        Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
        Тошко, подсети ме когато дойда на гости на Фъра да го накарам да те почерпи..
        Фъра да го черпи, той и без т'уй не позна, с една буква

        Eвгени Филчев
        Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

        Коментар


        • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

          Днес и утре целият състав на Дупница екстрийм ще сме на трасето по мотокрос в гр. Бобошево.
          Снимки и малко коментари ще пускам само там.. КЛИК.
          Има какво да се види, вервайте ми....

          Коментар


          • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

            Днес беше задушница и повечето от групата бяхме на такава.
            Но към 13 часа се събрахме и решихме, дъжд не дъжд ще покараме.
            Снимки днес почти няма защото през цялото време ръмеше дъжд и не ми се вадеше техниката.


            Въпреки всичко в едно дере се бяха свлекли дървета и минаването от там стана доста весело.


            Тук Будката се бори с корените, не беше лесно въпреки, че на снимката не личи.


            Гаргата му намаА газта и до тук..




            Краси опита да мине У лево, ама ТЦ..


            А у лево беше ето това....високо..


            Готово..




            Манекен...


            Апваме, пиеме по бира и газззз...


            Тук Гаргата пак се опита да си хване гадже ама не беше толкова брЪз...


            За днес толкова, ако си изядете всичко тая вечер и си легнете рано утре може да ви пусна още малко.

            Коментар


            • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

              Тъй като пак започнаха да ми звънят от Турция с въпроса, кога ще е следващата серия на сериала Дупница екстрийм, аз им отговорих така:

              -Днес заснехме УНИКАЛНИ кадри, но сериала ще се излъчи най-рано вторник.
              Така, че сега си гледайте денсинг с вУци и очаквайте НЕОЧАКВАНОТО.

              Жокер, това е мотора на Гаргата в борба с гравитацията.... долу в ляво на кадъра е каската на Гаргата..
              Прикачени файлове

              Коментар


              • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                Човекът е преодолял гравитацията. С нетърпение очаквам продължението.

                Коментар


                • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                  Моя календар вече показва сряда.
                  Пускай продължението.
                  ........................
                  Иван Маринов
                  CRF 250 X
                  Не шансът определя съдбата на човека,а изборът!

                  Коментар


                  • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                    В събота вечер разбрах, че Гаргата пак е захванал да пее...упс да пие
                    и за да не ни развали неделното каране го изведох от заведението на сила...
                    Но сърце не ми даде да не се обърна назад и да не снимам за вас как го изпратиха ....


                    Та стига с неговите креватни истории, това тук е сериозен форум...
                    В събота като се прибирахме по тъмно Гаргата заяви, че му е хлабава веригата...ето защо.. мнооо газ дава....



                    Но неговите подвизи не свършваха до тук, в тъмното му свърши бензина и след като ни издои всички, сипа бензин и гаааазззз..
                    Когато решихме да заредим в неделя наново Гаргата установи, че е забравил капачката снощи на мотора, но без да я завие..
                    Ето и новото изобретение...тапа за ДАМАДЖАНА... ма аз нали съм пич му намерих капачката в по-късно.


                    Изчакахме Будин да му смени пиньона и тръгнахме към едно място което винаги ни е било под носа, но все сме го игнорирали заради Рила.
                    Решихме, че не е уместно да дразним ловците всеки уикенд и затова си спретнахме едно незабравимо шоу.
                    Ето и самото място което се намира точно на 2-3 километра от Дупница.


                    Имаше доста колеги с нас този път, някои нови за групата...




                    И започнахме с едно леко наклонче, другите все още не ги показвахме на групата..
                    Харошката се включи с хъс...


                    И когато му се наложи да опита най-стръмното горе, прагчето му ритна задницата и той приключи за деня...


                    Ето го, ядосан и нервиран..


                    За да добиете поне малка представа от наклона, ще се опитам да ви пусна една две снимки на които поне малко си личи.






                    Капитана само гледаше нагоре и понеже машината му прекъсваше не се престраши да опита..


                    Люската само ни гледаше сейра...


                    Будин ...


                    Поглед отгоре....и аз се утепах първият път...това прагче трепаше наред.






                    Тук пак не си личи наклона, но капитана правеше едни движения мале, мале..


                    И естествено Гаргата повтаряше като ПАПАГАЛ...




                    Следите остават..


                    Без гума толкова...но май не е така...






                    Тук се опитах да снимам Будин, НО.....




                    Мнооо яко според Евгени, ако това момче имаше поне малко гума чудеса щеше да сътвори.


                    Люската се престраши за първи път да пробва нещо по-различно от черен път.


                    Будин също пробваше нови и все нови места...






                    Ехааа.




                    КРАЙ на ПЪРВА част.

                    Коментар


                    • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                      И когато му се наложи да опита най-стръмното горе, прагчето му ритна задницата и той приключи за деня...
                      И не само за деня а почти за сезона.
                      Малко по-късно счупих буталният болт и буталото на по две половинки.
                      И представа си нямам как стана просто лошшшшш..ден.
                      Последно редактирано от Chinela; 11-11-09, 03:19.

                      Коментар


                      • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                        Откато откриха ловния сезон и комшията тръгна на лов, на мен все по-малко свободно време ми остава...
                        Но да си продължим по темата. Много интересно място се оказа тази бивша кариера.
                        Няма ловци, няма проблеми и кръчмата е само на 300 метра от нас...

                        Тук Будин и Евгени оглеждат къде да е следващият опит. От местните разбрахме, че сме първите, мотористи там.


                        Другите от изведнъж събралата се многбройна група леко по леко изчезнаха..
                        Останахме както винаги само обичайните заподозрени...






                        Мен фотографа не мож ме хвана, мнооо съм брЪз


                        Тук Будин се заигра в калта и нема вадене...




                        Още една снимка от високото, но вече с изкопан ръб...много по лесно беше станало.


                        Спускането си беше все едно free fall..свободно падане. Добре, че долу е равно.


                        Тези момчета от селото ни донесоха лопата и кирка и ...


                        По някое време ходихме до кръчмата и после стана много интересно, но затова в следващите епизоди.


                        КРАЙ на втора част.

                        Коментар


                        • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                          Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                          Откато откриха ловния сезон и комшията тръгна на лов, на мен все по-малко свободно време ми остава
                          Само да не ти видя кожата опъъната на стената на комшията!!!

                          Коментар


                          • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                            Леле то днес било петък.. а аз още не съм си пуснал всички снимки.
                            Ми, че утрешните ще останат за другата седмица и така да има какво да прожектираме през зимата..
                            Нищо де, айде още малко от зайгравката, леле само ако имахме бРъз фотоапарат какви кадри изпуснааамеее..

                            Па нека един път започна с мене си...


                            Яко ВрЪЛо..


                            Будин се беше окопал и звънеше на 112...


                            Ма освен един мързелив "фотограф", никой друг не дойде..






                            Тука бех се наобедвал и затова окачването не ме държеше...






                            Всеки чака своя ред по ред при доктор Гарабед


                            Ма ИЧ не си личи колко е вРЪЛо...


                            Тук решихме да направим ново качване, още по по най от другите...но пак имаше ръб и се наложи да покопаме.






                            Първи опит, само спускане първо..


                            Поглед отгоре...




                            На тази поляна и тези сипеи какво трасе става не е истина ви казвам..а и публиката ще вижда всичко.


                            И тук Гаргата пак реши да пробва може ли да си строши мотора...




                            Край на трета част.

                            Коментар


                            • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                              Евгени реши първи да пробва новото качване, но с гума мишелин вестник..
                              И резултата е...


                              Казах ви аз, че апарата е много бавен..


                              Задният калник.. и гумата се вижда...


                              Долу вече се насъбра публика..


                              Горе също...


                              Дон Кихот от Гаргаланча с копието тръгва на бой...


                              А те тука се види вРЪлото...








                              Втори и незнам кой си опита ...ма с пуна газ...




                              Гаргата с копието...


                              Само, че никой и не посмя...


                              Специално за Шифта...
















                              Тук освен Гаргата друг никой не се пробва, ма и той не го качи заедно с мотора, всеки път бяха разделени..


                              Втори опит




                              Трети опит


                              Горе са ама разделени...


                              Четвърти опит...


                              Това е изглед отгоре




                              Пети най-успешен опит...ма пак се разделиха...


                              Чао, до следващият път...

                              Коментар


                              • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                                Якоооооо,гледам и вие си намерихте сипейчета вечеее

                                Голям и стръмен наклон аз го катеря с много гаЗ,ама много,от равната част като се набере кинетична енергия и засилка,на върха чак ноже гаЗта да се върне,ако се чака на самия баир да се осуква,файда няма...мотора или се обръща или само буксува,хубавото на тези ни мотори е високите обороти до които достигат,мощностТа също и въртящият момент,та за катерене с много гаЗ са идеални

                                Лепенките на Будин са готини/искам и аз/,абе вие там сте връзкари
                                Последно редактирано от Тануцо; 13-11-09, 17:52.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X