Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

    Да вдигнеме Гаргата от масата, беше все едно евнух да вдигне "самолета".....
    Наложи се Будин да се включи, все пак го познава най-добре...
    А Гаргата не искаше да си тръгва без гаджето си...


    Беше го срам... да бе да...слънцето му пречеше...




    Помоли и приятелката му да помаха за довиждане...


    Будин го изсипа като чувал с картофи..


    От там драснахме с пълна газ преди да се сетят да ни донесат сметката...
    И спряхме на едно хълмче което от едната страна беше съвсем безобидно, но от другата...




    Спускането на трезво сигурно е по-лесно...






    И както си карахме из полето изведнъж Гаргата наби спирачки и .....без коментар...




    Пак ни отне доста време докато го накараме да си тръгне....

    След което отидохме да изгорим алкохола на един екстрийм, нали все пак трябва да си защитим името на темата...
    Чинела...




    А сега познайте кой е пил най-много...






    Будин както винаги излизаше на тапа...


    Я пак ....да не си помислите, че е от пиенето..не е просто на Гаргата мотора е 250-ка...




    Лъвът се готви за скок...


    Упорит е а...???






    Асен










    Чинела...


    И сега снимките на деня....БУДИН с опит за най-трудното място...
    Оказа се, че отзад е много стръмно и спряхме за да няма контузии..








    Когато нямате стойка на мотора, това е начинът да го подпрете...




    Това беше...КРАЙ..


    Коментар


    • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

      Невероятни гледки, днес група от Благоевград карахме до Пастра и от там до язовир Калин.
      От билата се вижда хижа Иван Вазов, може ли от там с мотор да се отиде до хижата.

      Коментар


      • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

        Ааа Ба'т Ваньооо, сега вече ми хареса най-много. Ам чи тъй де, стига сте се мъчили по хард пътеките и безкрайно носили моторите по тия канари.
        Друго си е карането с такъв вид почивка..... по-близо до масите и скарите. Прав е Жабата казвайки: 'Домати мотор не карат"!!! А к'о ша каиш???
        Най-добре е да имаш богати приятели!!!
        Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

        Коментар


        • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

          Първоначално публикуван от Чичко Фър Преглед на мнение
          Ааа Ба'т Ваньооо, сега вече ми хареса най-много. Ам чи тъй де, стига сте се мъчили по хард пътеките и безкрайно носили моторите по тия канари.
          Друго си е карането с такъв вид почивка..... по-близо до масите и скарите. Прав е Жабата казвайки: 'Домати мотор не карат"!!! А к'о ша каиш???
          Фъра ХабсИлютно си прав фактически....
          Ела следващият път ти и кажи на групата, че е време за тръгване, пък после ще те видя можеш ли да издържиш на попържните...

          Коментар


          • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

            Страхотни снимки.
            По майсторлъка си личи ,че не е снимал Чинела

            Коментар


            • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

              Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
              Фъра ХабсИлютно си прав фактически....
              Ела следващият път ти и кажи на групата, че е време за тръгване, пък после ще те видя можеш ли да издържиш на попържните...



              Само че и аз ще съм от тия-многоброините,,,
              Най-добре е да имаш богати приятели!!!
              Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

              Коментар


              • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                Понеже не ме оставяте да се наспя и ми звъните с въпроси като:
                "Кога ще излезе 1284 епизод от сагата за Дупница и ще се омъжи ли Гаргата за Будин или не"
                Отговарям веднага, щом преключа с гладенето и прането...иначе не ми дават да пипам лаптопа.

                Та вчера в Дупница се проведе "Баха България 2009 (16-18 октомври 2009)"
                и дупнишката група беше на импровизирано състезание по нещо средно между ендуро и мотокрос.

                Ето и снимки от съпругата на завършилият на 3-то място АСЕН.

                Старта на Будин.




                Старта на Краси....


                Асен


                И разбира се Гаргата...


                А аз бях на работа до 12 часа, ма и без това не ставам...


                Будин в бързината за въртял 4 вместо 2 обиколки..ма така е който няма спирачки.
















                Третият в класирането Асен, ма те първите двама не се броят защото не са от Дупница..


                Сега рекламите и после епизод не знам си кой, ама и мене ме има...

                Коментар


                • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                  Та по обяд си бях свършил работата и бегом при мотора, там Будин ме беше изчакал, всички други вече бяха на пистата на Сапарева баня да гледат състезаните с джипките.

                  ОблЯках се, наТоках се и пУна газ къ пистата..и там какво да видя, полицията прави проверка на мотористите с ДРЕГЕР...
                  Целта била в това, кой ще отчете по-голям резултата от Гаргата....НИКОЙ разбира се...


                  А тук викам на полицая, че аз освен мляко друго не пия и затова съм такъв червен и задъхан..


                  Будин пушеше цигарата на мира и кротко си отпиваше бира...


                  През товаа време спря един извънземен джип и от него слязоха две, ама съвсем еднакви извънземни...


                  Аз като ги видях такива едни еднакви, направо не повярвах на ушите си...и говореха значи..




                  Ето ги и тях ...


                  Гаргата веднага реши да изпробва космическия кораб и да замине на май...та си..


                  Долфи при това положение се беше подготвил и шапка да му сваля...


                  Нещо кокпита беше за много малки хора и Гаргата бая зор видя..






                  Тук вече ни омръзна а и не бяхме център на внимание и затова решихме да хващаме гората и да поснимаме джипките по трасето...
                  От там имам снимки на джипките в темата за състезанитео.

                  А ето ни и нас като публика.














                  И накрая за финал нашият колега и модератор Злати Златев ни награди за най-верни фенове с една бутилка Джак Данеилс


                  Това беше, очквайте новите епизоди и давайте предложения за сценарии..

                  Коментар


                  • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                    Днес Гаргата закъсня за среща и тамън мислехме да го оставиме и той цъфна с извинителна бележка....
                    Ето и я, давам ви цяла нощ да разчетете какво пише на нея и ако има успели, ще пусна репортаж от днешното ни какране, ма утре..

                    Коментар


                    • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                      Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                      Днес Гаргата закъсня за среща и тамън мислехме да го оставиме и той цъфна с извинителна бележка....
                      Ето и я, давам ви цяла нощ да разчетете какво пише на нея и ако има успели, ще пусна репортаж от днешното ни какране, ма утре..
                      "Много бързо заспа и не можах да ти кажа
                      Много те обичам
                      PS: Дължиш ми 40.00 Е(вро мисля)"

                      Давай сега снимките
                      EnduroX Alba-Damascena 2019

                      Коментар


                      • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                        Ако снимката не беше толкова калпава....

                        Коментар


                        • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                          Всичко е правилно единственно не мога да разчета дали това което виждам е "можах" или греша,инаше Тодор го е превел правилно
                          [B]Honda 450R
                          Kawasaki 450R -продава се!
                          Range Rover Sport 2.7 stormer ;)[/B]

                          Коментар


                          • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                            Първоначално публикуван от Тодор Пашов Преглед на мнение
                            "Много бързо заспа и не можах да ти кажа
                            Много те обичам
                            PS: Дължиш ми 40.00 Е(вро мисля)"

                            Давай сега снимките
                            Точно
                            само да не ви станат постоянно оправдание тия бележки че тук 40 там 40 евро и ще спрете да карате мотори а само жени
                            Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                            Коментар


                            • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                              Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
                              Ако снимката не беше толкова калпава....
                              Стига бе Венци . Ние ЧИнела си го имаме за най големият фотограф след Хаджиев, а ти го разсипа. Недей така ние си го тачим .

                              Коментар


                              • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                                Тошко, подсети ме когато дойда на гости на Фъра да го накарам да те почерпи..

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X