Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

    Батко Ваньо прави УНИКАЛНИ снимки ,а разказите са..... нямам думи, няма кой да го бие !!! Само дето Венци-Ключ малко му диша във врата...

    П.п Браво Ванка, страхотно каране наистина , и снимките са чудни, аз лично всеки път ви се кефя на каранията и на терана, ма много ми се ще и някакъв клип да пуснеш в действие , че аз нещо все не мога да се дотътря до вас за да покараме !
    Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

    Коментар


    • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

      Благодаря за хубавите отзиви, заради тях сме готови не един мотор да счупим, на някои гости естествено, не наш.

      А сега една добра новина за феновете на ХАРД ендурото, пътеката която от миналата есен досега, оставаше девствена, вече е дефлорирана...
      В събота се събра ядрото на "Дупница Екстрийм" и за наша, и ваша радост, след почти 3 часова битка, пътеката беше покорена.
      Тя /пътеката от събота/ обаче взе първото място от "К1" по трудност и сега и търсим име, ама да е нещо стряскащо, че да не вземат да ни полазят много гости...
      Никой от нас не иска да кара пак там, поне още един месец. Трябва първо да ни мине 'еуфорията" и мускулната треска...

      Сега ще цитирам Мишо69 по памет:
      - Аз досега в България, по-трудна от тази пътека, нито съм виждал, нито съм карал.
      И понеже ще искате и снимки, а аз имам само една, за толкова ми стигнаха силите, моля за извинение.... за там ще наема частен фотограф пешак.
      Това на снимката не е Гаргата, това е нашият Рилски Сокол - Гоше!!!
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_DSC0001.jpg
Прегледи:1
Размер:341.5 КБ
ID:5476905

      Коментар


      • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

        Ванка, нещо много икономисваш тия снимки, лентата ли ти се свиди, да не си прихванал нещо Габровско?
        Ние, дето си нямаем екстрими събота неделя като се возим по горички и полянки гледаме нещо през делниците тук във форума да оплакнем очите, а ти нищо не споделяш...
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

          Тази снимка е от скалата на която ходя на плаж.
          мразя да карам в гората!

          Коментар


          • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

            Първоначално публикуван от mishobg Преглед на мнение
            Тази снимка е от скалата на която ходя на плаж.
            Хахахха ама разбрах че само ти не си я качвал до горе..... от има няма няколко опита, сега кой ще вика "Мастер" на Чичко Чинел.

            п.п. Бе то нещо май не исках да напиша точно това... ама кога ще ни смениш задната гума така и така сме се зарасписали тука.
            Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

            Коментар


            • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

              Щом е толкова трудна ,че да заема призовото място , направо я кръстете Карам Тикам Мъча се - ще звъчи готино , пък и ще отговаря на условията по преодоляването на пътеката !

              П.п Само да не вземете да ме нападате сега за предложението ми за име на пътеката , ей !! Нямам абсолютно никакви негативни или лоши помисли, стори ми се готино просто
              Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

              Коментар


              • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                Що не вземеш да я кръстиш пък на Комшийката все трябва да е заслужила с нещо.
                Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                Коментар


                • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                  Засега предложението на Жорката /Жокера/ е най-подходящо и най-близко до истината, и понеже първият мотор покорил пътеката е точно КТМ.
                  Естествено, че при покоряването имаше от всичко горе изброено, Каране, Тикане и много Мъка.
                  Жорка, ако до три дни никой не даде по-добро предложение, ще те обявим за кръстник на пътеката.

                  Ето ви още една снимка в подкрепа на Жорковото предложение....
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_DSC0003.jpg
Прегледи:1
Размер:281.1 КБ
ID:5477245

                  Коментар


                  • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                    Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                    ....
                    Жорка, ако до три дни никой не даде по-добро предложение, ще те обявим за кръстник на пътеката...
                    Ехеее , значи ми остава да се надявам в следващите 3 дни да не излезе нещо по-добро, та да стана и аз кръсник !!

                    П.п Тая ВТОРАТА снимка ме навежда на мисълта.... амм нали беше само 1 снимка, сега станаха 2 , Ванкааа ако има и други снимки, вади ги от сейфа да намажем и ние малко
                    Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                    Коментар


                    • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                      Може и Ква е Тая Мъка

                      Коментар


                      • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                        Наи добре да се казва 'Алпинистката Пътека'

                        Коментар


                        • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                          Евала Ванка щом снимки няма ясна е работата, ама що верно да не я кръстиш на комшийката та нали тя ти оправя мускулната треска
                          Нukога не се отkазвай от нещо nредu да uзnробваш всuчкu възможнu начuнu , за да го nостuгнеш !

                          Коментар


                          • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                            Миража - сигурно, на тая пътека ще се привиждат и кОмшийката, и джакузито на края и.
                            Силата е нищо без контрол.

                            Коментар


                            • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                              А може би, .... КаТеричката...?
                              Gas Gas ec 250

                              Коментар


                              • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                                Според мен "Пътеката на здравето" звучи доста правдоподобно както и да го погледне човек!
                                Не е важно какво караш, а как го караш !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X