Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ДЕТ "щар х щар" много софт

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ДЕТ "щар х щар" много софт

    По примера на Софтрейс 4х4 най-накрая да пуснем и ние нещичко. Разбира се, далеч сме от техните "разумни" карания за малко уж, пък от по 24 часа...
    Така или иначе днес целта ни беше събора в Кътина, ама нали трябва да му измислим оправдание.

    Ети-шампиона не иска да пада на нивото на махленските ни разходки и днес е със сериозните играчи... дано да се прибере до утре сутринта.

    Нашият маршрут е елементарен - Кумарица през баира за Кътина, оттам по реката и ...където излезем, излезем. То, пътищата са три - една отбивка надясно към Вл.Тричков, една наляво преди хижата и една надясно покрай ловната хижа. Оказа се обаче, че повече от 50-100 м така и не можахме да пробием и на трите места...

    Началото..."монстера" на "Жоро & керка"


    Понеже на 2 пъти объркваха пътя и се наложи да ги изпреварвам с "камьона" и да вкарвам в правия...та сколасах да ги снимам отпред.







    Минавайки пътьом през центъра на Кътина със събора, Жоро "прилепна" за скарите и бъчвите с червено вино...та едвам "отлепнахме" и продължихме по реката.



















    Тук беше първия опит за покоряване на едно изкачване, което с моторите го прелитаме и дори не знам, че е баирче...
















    Т'ва беше...Можеше и лебедка да пусне, ама какъв е смисъла...


    Я пак...


    "Дедо" се кефи на упоритостта на Жоро.




    Продължаваме нагоре към хижата...












    Тук малко се поовъртях при едно обръщане на стария път, вляво от хижата. Тръгнахме да търсим Жоро, който не знаеше, че не става нагоре. Пътят тесен, пикапа широк и трудно се обръща...Та малко помощ от приятел.





    Щерката на Жоро чинно чака...


















    Пръв по пътя зад(над) ловната хижа се пробва Мишо...








    До тук!




    Изкриви малко фотото, вика...да изглежда по-така


    Мишо дава назад, на ред е Жоро да се пробва...




    Аз се качих малко отстрани на склона да снимам отвисоко.


    Последно редактирано от miki64; 07-02-10, 22:54.
    Mitsubishi L200 DobbleCab

    KTM XC 450 RW 2009
    KTM 350 SX 2011

  • #2
    До: ДЕТ "щар х щар" много софт

    Жоро...














    Под снежната покривка е стара такава, заледена! НИкак...




    И пак...









    видео ...то друго и няма.


    Малката при това свличане назад и надолу аха да пропищи!









    И Жоро беше дотук...и връща. Явно пикапа ще показва кой е по-добър на "хил-клайминга"!





    Дал съм на Мишо фотото...




    Бих Жоро с 10 м. ...и до тук! Свлече се настрани по леда отдолу.




    Мишо даже мен ме е хванал как се хлъзнах и паднах...






    Тук бутат предницата да влезе и тя в улея, за да дръпнем после назад колата.








    Тук вече тотално се заби задната броня в склона и ни напред ни назад! Обаждаме се на приятел...








    Докато чакахме приятеля да дойде, една приятелка поиска да са спусне нодолу с главата по склона...ама после размисли!




    До тук бяхме над хижата и ...обратно. По-надолу се опитахме да хванем последната "пряка" вляво и нагоре, ама ...пак неуспешно.












    Хайде на събора. Захарният памук за Жорката, мерлото за щерката, а пък ние с Мишо и Дедо набивахме кеебапчетаа...
















    Вкуснооо...


    Толкоз. Друг път пак.
    Mitsubishi L200 DobbleCab

    KTM XC 450 RW 2009
    KTM 350 SX 2011

    Коментар


    • #3
      До: ДЕТ "щар х щар" много софт

      Мога само да ви кажа ЕВАЛА
      0878424143
      0887424150

      Коментар


      • #4
        До: ДЕТ "щар х щар" много софт

        И от мене евала за разходката,кюфтаците наистина бяха страхотни
        Случайно се видях и мене по снимките
        Galloper II 99г. 2.5TDI дълга база

        Коментар


        • #5
          До: ДЕТ "щар х щар" много софт

          А така разходили сте ги джипките другата неделя тия кюфтета дето ги ядете си ги слагате по джобовете и ми звънни да ти кажа от каде започва истинската битка в гората ,че тия черни пътчета не са за професионаисти.
          Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
          Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

          Sofrace Offroad Team

          Коментар


          • #6
            До: ДЕТ "щар х щар" много софт

            Първоначално публикуван от evgeniml Преглед на мнение
            А така разходили сте ги джипките другата неделя тия кюфтета дето ги ядете си ги слагате по джобовете и ми звънни да ти кажа от каде започва истинската битка в гората ,че тия черни пътчета не са за професионаисти.
            Мдааа...като гледам кога пишеш, ми е ясно кога сте се прибрали.
            Пикапа си ми е и семеен автомобил и не е планувано да го обръщам на "немска каска"...Макар, че се замислям и за нещо друго, специално за тази цел. Ама чакам да видя какво читаво ще остане след края на сезона от вашата група! Естественият подбор е велико нещо...
            Mitsubishi L200 DobbleCab

            KTM XC 450 RW 2009
            KTM 350 SX 2011

            Коментар


            • #7
              До: ДЕТ "щар х щар" много софт

              Много приятна разходка се спретнали
              Снимките както винаги "къртят"

              Коментар


              • #8
                До: ДЕТ "щар х щар" много софт

                Браво много хубава разходка сте направили.
                Поздрави,
                [FONT=Arial Narrow][SIZE=5][COLOR=black]SUZUKI DRZ[/COLOR][/SIZE][/FONT]

                Коментар


                • #9
                  До: ДЕТ "щар х щар" много софт

                  Особено последната част, завършека на разходката най-много ми хареса.
                  Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                  "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                  Коментар


                  • #10
                    До: ДЕТ "щар х щар" много софт

                    Първоначално публикуван от miki64 Преглед на мнение
                    Мдааа...като гледам кога пишеш, ми е ясно кога сте се прибрали.
                    Пикапа си ми е и семеен автомобил и не е планувано да го обръщам на "немска каска"...Макар, че се замислям и за нещо друго, специално за тази цел. Ама чакам да видя какво читаво ще остане след края на сезона от вашата група! Естественият подбор е велико нещо...
                    Е ,че днес рано се прибрахме към 0:00ч. Само преспите през Батулия малко ни забавиха, а аз се бях приготвил и за по хард изпънения - примерно да се приберем утре сутринта.Че кой ти говори да трошиш мицубишито, както виждаш аз мойто и на черен път не го вкарвам, няма смисъл да троша хубавия автомобил. И ти така, и двете не стават за гората.От нашите читаво няма да остане - докато вървят, вървят после на скраб, така че не чакай ред за читаво, няма да ти дойде, а започвай да гледаш обявите и скоро ви чакам в гората и не се мотай, че ще свърши сезона а после с моторите е ясно положението.
                    Последно редактирано от miki64; 08-02-10, 23:31.
                    Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
                    Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

                    Sofrace Offroad Team

                    Коментар


                    • #11
                      До: ДЕТ "щар х щар" много софт

                      Браво бре пичове много сте печени.
                      Ама Мики къде е тръгнал с това голямо бунгало !!

                      Коментар


                      • #12
                        До: ДЕТ "щар х щар" много софт

                        Първоначално публикуван от evgeniml Преглед на мнение
                        ...От нашите читаво няма да остане - докато вървят, вървят после на скраб, така че не чакай ред за читаво, няма да ти дойде, ...
                        Не си ме разбрал правилно - искам да си избера марка и модел според това, което ви устиска най-много. То е ясно, че след вас само потоп...
                        Пък и да има на какво Ади да се учи...Че почна да задобрява като вас - набутва пикапа в най-големите сокаци, иди го вади после.
                        Ще взема да взема някоя Уазка, па да я дам на Голди...
                        Mitsubishi L200 DobbleCab

                        KTM XC 450 RW 2009
                        KTM 350 SX 2011

                        Коментар


                        • #13
                          До: ДЕТ "щар х щар" много софт

                          Голям зор е било! Особено след мерлото и кебабчетата!
                          Надявам се следващия път и аз да участвам?! Е, поне във втората част!

                          Коментар


                          • #14
                            До: ДЕТ "щар х щар" много софт

                            Милко, вместо да взимаш УАЗка, да я караш на Голди, да си я взимаш и пр.
                            Направо отиди и се мятай на неговата, та да се видиш в джип. Това сериозно.

                            Коментар


                            • #15
                              До: ДЕТ "щар х щар" много софт

                              Първоначално публикуван от Жоро Донечки Преглед на мнение
                              Милко, вместо да взимаш УАЗка, да я караш на Голди, да си я взимаш и пр.
                              Направо отиди и се мятай на неговата, та да се видиш в джип. Това сериозно.
                              Да бе....за толкоз евра аз "къща на кумеца шъ напрая"!
                              Mitsubishi L200 DobbleCab

                              KTM XC 450 RW 2009
                              KTM 350 SX 2011

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X