Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ДЕТ "щар х щар" много софт

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • dulgiq0843
    отговори
    До: ДЕТ "щар х щар" много софт

    И от мене евала за разходката,кюфтаците наистина бяха страхотни
    Случайно се видях и мене по снимките

    Остави коментар:


  • BATKO PEPI WR
    отговори
    До: ДЕТ "щар х щар" много софт

    Мога само да ви кажа ЕВАЛА

    Остави коментар:


  • miki64
    отговори
    До: ДЕТ "щар х щар" много софт

    Жоро...














    Под снежната покривка е стара такава, заледена! НИкак...




    И пак...









    видео ...то друго и няма.


    Малката при това свличане назад и надолу аха да пропищи!









    И Жоро беше дотук...и връща. Явно пикапа ще показва кой е по-добър на "хил-клайминга"!





    Дал съм на Мишо фотото...




    Бих Жоро с 10 м. ...и до тук! Свлече се настрани по леда отдолу.




    Мишо даже мен ме е хванал как се хлъзнах и паднах...






    Тук бутат предницата да влезе и тя в улея, за да дръпнем после назад колата.








    Тук вече тотално се заби задната броня в склона и ни напред ни назад! Обаждаме се на приятел...








    Докато чакахме приятеля да дойде, една приятелка поиска да са спусне нодолу с главата по склона...ама после размисли!




    До тук бяхме над хижата и ...обратно. По-надолу се опитахме да хванем последната "пряка" вляво и нагоре, ама ...пак неуспешно.












    Хайде на събора. Захарният памук за Жорката, мерлото за щерката, а пък ние с Мишо и Дедо набивахме кеебапчетаа...
















    Вкуснооо...


    Толкоз. Друг път пак.

    Остави коментар:


  • miki64
    започна тема ДЕТ "щар х щар" много софт

    ДЕТ "щар х щар" много софт

    По примера на Софтрейс 4х4 най-накрая да пуснем и ние нещичко. Разбира се, далеч сме от техните "разумни" карания за малко уж, пък от по 24 часа...
    Така или иначе днес целта ни беше събора в Кътина, ама нали трябва да му измислим оправдание.

    Ети-шампиона не иска да пада на нивото на махленските ни разходки и днес е със сериозните играчи... дано да се прибере до утре сутринта.

    Нашият маршрут е елементарен - Кумарица през баира за Кътина, оттам по реката и ...където излезем, излезем. То, пътищата са три - една отбивка надясно към Вл.Тричков, една наляво преди хижата и една надясно покрай ловната хижа. Оказа се обаче, че повече от 50-100 м така и не можахме да пробием и на трите места...

    Началото..."монстера" на "Жоро & керка"


    Понеже на 2 пъти объркваха пътя и се наложи да ги изпреварвам с "камьона" и да вкарвам в правия...та сколасах да ги снимам отпред.







    Минавайки пътьом през центъра на Кътина със събора, Жоро "прилепна" за скарите и бъчвите с червено вино...та едвам "отлепнахме" и продължихме по реката.



















    Тук беше първия опит за покоряване на едно изкачване, което с моторите го прелитаме и дори не знам, че е баирче...
















    Т'ва беше...Можеше и лебедка да пусне, ама какъв е смисъла...


    Я пак...


    "Дедо" се кефи на упоритостта на Жоро.




    Продължаваме нагоре към хижата...












    Тук малко се поовъртях при едно обръщане на стария път, вляво от хижата. Тръгнахме да търсим Жоро, който не знаеше, че не става нагоре. Пътят тесен, пикапа широк и трудно се обръща...Та малко помощ от приятел.





    Щерката на Жоро чинно чака...


















    Пръв по пътя зад(над) ловната хижа се пробва Мишо...








    До тук!




    Изкриви малко фотото, вика...да изглежда по-така


    Мишо дава назад, на ред е Жоро да се пробва...




    Аз се качих малко отстрани на склона да снимам отвисоко.


    Последно редактирано от miki64; 07-02-10, 22:54.

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X