Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дефилето Ендуро Тийм-общи приказки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Дефилето Ендуро Тийм

    Първоначално публикуван от kiki.t Преглед на мнение
    Абе има си тема за общи приказки...., стига разтегахте тука щуротий.Ако имате снимки давайте, на некоя нова пътека също няма да се разсърдя....
    Киро, няма проблем, това ми е пътеката за уикенда. Ако можеш, скачай на мотора и ще се чакаме там някъде

    П.С. Моля ако мобе модератора да премести мненията тип "общи приказки" в съответната тема, че а сме разсърдили Киро, а сме видели баятия
    Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!

    Коментар


    • От: Дефилето Ендуро Тийм-общи приказки

      Е това е за Киро пътека. Евала Чиче...
      0878424143
      0887424150

      Коментар


      • От: Дефилето Ендуро Тийм-общи приказки

        Хмм Киро е сторг и несправедлив! Нахока ни а той нищо не пише и не качва. Наказанието е 10 кюфтета за негова сметка
        WR400-in-in-in...
        LZ1RAO

        Коментар


        • От: Дефилето Ендуро Тийм-общи приказки

          2-ри октомври - събота го дават добро времето! Хайде да спретнем едно разходка..? Някой ако има някакви предложения да пише.
          KTM Fen

          Коментар


          • От: Дефилето Ендуро Тийм-общи приказки

            Подслушвам темата и ако не съм поканен на риба отново идвам, ако ме искате естественно.
            WR400-in-in-in...
            LZ1RAO

            Коментар


            • От: Дефилето Ендуро Тийм-общи приказки

              Първоначално публикуван от anubis Преглед на мнение
              Подслушвам темата и ако не съм поканен на риба отново идвам, ако ме искате естественно.
              Радо, стегни се в кръста и вземете, че се разходете до Чинела. Ако тръгнете рано през Люлин планина за нула време сте в РК и после нищо не е до Дупница
              Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!

              Коментар


              • От: Дефилето Ендуро Тийм-общи приказки

                Първоначално публикуван от Чичка Преглед на мнение
                Радо, стегни се в кръста и вземете, че се разходете до Чинела. Ако тръгнете рано през Люлин планина за нула време сте в РК и после нищо не е до Дупница
                Тва можеше да стане през лятото когато денят беше по-дълъг... а и времето се колебае, неможе да си сигурен дали няма да те направи вир вода.
                Така че това предложение отпада, дайте друго. Чичка ти защото не се включиш, а говориш така отстрани...?
                KTM Fen

                Коментар


                • От: Дефилето Ендуро Тийм-общи приказки

                  Чичката
                  ще дойде ако му наберете изсъхнала трева...:-)
                  Майтап чиче, но още не си изпълнил поканата за гости в Огоя!
                  Сега нямам мотор, но ще дойдеш зимата с дъската да се лизгаме на пудра :-)
                  Пия вино само по два повода: когато за вечеря има дивеч и когато няма.

                  Коментар


                  • От: Дефилето Ендуро Тийм-общи приказки

                    Moмчета за тези който не са разбрали или чули 2-3 октомври ще се проведе кръг от шампионата по офф-роуд 4х4 в кв. Гниляне.Доста хора ще уважат труда на новооткритият 4х4 клуб НОВИ ИСКЪР.И с местната група сме решили да уважиме мероприятието и после малко да покараме.Само дано времето е с нас .Който иска да заповяда.
                    0878424143
                    0887424150

                    Коментар


                    • От: Дефилето Ендуро Тийм-общи приказки

                      Първоначално публикуван от BATKO PEPI WR Преглед на мнение
                      Moмчета за тези който не са разбрали или чули 2-3 октомври ще се проведе кръг от шампионата по офф-роуд 4х4 в кв. Гниляне.Доста хора ще уважат труда на новооткритият 4х4 клуб НОВИ ИСКЪР.И с местната група сме решили да уважиме мероприятието и после малко да покараме.Само дано времето е с нас .Който иска да заповяда.
                      Пепи това не е кръг от шампионата а е любителски траял,аз също ще съм там живот и здраве и даже мисля да се пускам със Самурая

                      Коментар


                      • От: Дефилето Ендуро Тийм-общи приказки

                        Първоначално публикуван от Daniel Gyorev Преглед на мнение
                        Тва можеше да стане през лятото когато денят беше по-дълъг... а и времето се колебае, неможе да си сигурен дали няма да те направи вир вода.
                        Така че това предложение отпада, дайте друго. Чичка ти защото не се включиш, а говориш така отстрани...?
                        Дани,

                        чакам спици вече 4та или 5та седмица...вече му изгубих бройката....трябваше да дойдат миналия понеделник, миналата сряда, този понеделник, тази сряда, сега чакам следващия понеделник

                        Абе общо взето за толкова време ако разбирах от метали и сплави да бях измислил лети джанти за задна гума Иначе предложението ми е резонно - ако се търъгне от София в 7.30 часа ще сте в Дупница в 10.30 часа максимум, каране там, спане там и връщане в София неделно.

                        Спасе, а ти ако искаш хайде с мен на туризъм - ще ходим за уикенда до хижа Рай, Райското пръскало и който е слушал в събота вечер, може да отскочи до връх Ботев в неделя сутрин


                        П.С. Времето през октомври е много стабилно както твърдят старите плнинари, т.е. ако прогнозата е за следващите три дни да е добро време, то шанса да е така е над 90%, ако има прогноза, че ще вали значи ще вали и т.н.
                        Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!

                        Коментар


                        • От: Дефилето Ендуро Тийм-общи приказки

                          Така така има раздвижване с видната ми свита се разбрахме за риболов в неделя, нооо се оказа, че жената има рожден ден и така отпада но имам съботата!
                          Пепка мислете с Дани къде ще се кара. Оуу не съм карал от август
                          WR400-in-in-in...
                          LZ1RAO

                          Коментар


                          • От: Дефилето Ендуро Тийм-общи приказки

                            Честита нова година на всички от групата! Пожелавам Ви много здраве, щастие, адреналин в кръвта и никакви контузии през новата 2011г !
                            KTM Fen

                            Коментар


                            • От: Дефилето Ендуро Тийм-общи приказки

                              Благодаря ти Дани! Пожелавам на всички много здраве и парички.
                              WR400-in-in-in...
                              LZ1RAO

                              Коментар


                              • От: Дефилето Ендуро Тийм-общи приказки

                                ЧНГ на всички - да сте живи, здрави, щастливи и късметливи За останалото да имате свободно време и кеш
                                Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X