Обява

Свий
Няма добавени обяви.

15.05.2011 - Нови уникални места с уникални хора

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • 15.05.2011 - Нови уникални места с уникални хора

    В този репортаж ще наблягам на думата уникално, защото карането беше наистина такова, компанията също! Открихме нови пътеки, около вр. Издримец, на които не е стръпвам човешки крак може би от много време. Идеята беше да повториме маршрута от миналата неделя (тогава аз отсъствах) с Митко БТВ и Цветката, но се мотахме около Издримец и неможахме да го изпълним напълно. В крайна сметка всичко беше на 6, само дето докато качвах Издримец прещипах задна гума, но я оправихме за 10 мин.
    Срещата беше 10:10 пред Батко Пепи ВР. Оттам тръгнахме Аз, Батко Пепи и Иво. За същажаление Иво го боляха ребрата и неуспя да издържи до край. С него се разделихме на Своге.
    Имаме среща с Кики.т на скокчетата над Церецел в 11:30. Първо пристигнахме рано, после чакахме Кики още време и така.... Започвам със снимките.


    Бетата на Иво... с нова визия, веднага ми грабна окото!







    Малко уникални пейзажи от "Здравчи камик"




























    Уникалните скални образования! Но тези не са нищо, имайте търпение по-нататък ще видите.







    Снимки от скокчетата над Церецел.

























    И оттук започва голямото чакане... Кики.т го беше забавил един неочакван гост и трябваше да го изчакаме.




    Дойде едно приятелче да ни прави компания. Дадох му вода, то пък не я изпи...














    Полегнала Тодорка....




    Ето и още една....







    Вече се чудим какво да правиме, уважаеми читатели!




    Ето че дойде време да тръгваме.













    Тук на тази поляна дочакахме Киро. Правихме малко задни гуми за отбиване на време.













    Киро дойде и тръгнахме надолу за Своге за да сипем горива и да продължим към вр. Издримец. Там Иво ни остави и също така оттам започва интересното!




    Като за начало на Кики му изчезна задната спирачка и се наложи да купи нова спирачна течност и да я смениме. Отидохме до един наш приятел от Своге, Иво, за да ни услужи с ключ 21, с който да отвием пропчицата на помпата.




    Малко преди Издримец, Батко Пепи показва задна гума.




    Излизаме от една много тегава пътека през гората и Кики хвърли водата.




    Думите му бяха: "Газарчета, чакайте 3-4 мин. да почина защото ще умра."









    Това беше една уникална, нова пътека, която даже не беше пътека. Според Кики това било римски път, на който скоро крак не е стъпвал.




    Стигмахме подножието на вр.Издримец. Целата беше на го изкачим. Опитах се да изкача челно. Първия път не успях. След това минах най-гадните камъни, които ми убиха инерцията, опитах да превключа на 1-ва за да продължа, но без да искам изключих от скорост и спрях, но после тръгнах. Горе на кръста видях, че съм клъцнал задната гума. Направихме ме я набързо и спуснахме, защото голям облак се приближаваше към нас, а ние бяхме на върха, което не е добра комбинация.







    Kiki лепи лепенки...







    [img]https://htftp.offroad-bulgaria.com/DanielG/Photos/2011%20%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%B0/15.05%20-%20%D0%A3%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B0%D0%BB%D0%BD%D0%B8%20%D0%BC%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B0%20%D1%81%20%D1%83%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B0%D0%BB%D0%BD%D0%B8%20%D1 %85%D0%BE%D1%80%D0%B0/DSC07380.JPG[/img




















    Спуснаме набързо Издримец и поехме на път за Манастир 7-те престола. Разнообразихме пътя, защото с Кики забелязахме една гъста горичка и я бедствахме, след нея продълзжаваше пътека, която води до стари и изоставени къщи. От тях поехме по много стари и красиви пътеки, които вървят успоредно на много стръмен скалост склон в гората.










    Това е началото на уникалната пътека.







    Ето за тези скали ставаше дума. Под тях имаше малка пещера, в която извираше вода, чиваше се много ясно.













    А това е надолу...










    От тази пътека излезнахме на малко голо билце, от което ясно се виждаше гърба на вр. Издримец, продълцихме по пътеката и излезнахме тук :










    Намерихме пътеката, която минава по подножието на върха и газ по нея. За минути запръска дъжд, колкото да ни поохлади и после спря. През тази пътека имаше доста паднали дървета и аз като най-млад беше редно да помагам...













    Неможах да повярвам, че на тази пътека имаше и табела... пътеката продължаваше в две разклонения. Едното, горното през което ние минахме и другото, което пише че е за 7-те престола (ПРЕЗ ТОВА НЕ СЛИЗАЙТЕ)!




    Поредното дърво




    Първата жертва




    Измъкнахме се от пътеката и газ към Манастира, че вече беше 18:00ч.










    Хапваме набързо до към 19:00 и се разделихме аз и батко Пепи минахме по обичайния път за вкъщи, а Кики по билния път за В.Тричков.







    На билата.










    Това бяха снимките от уникалното каране. На вас може да не ви се струва толкова уникално, но това е защото не сте били в центъра на събитието. Надявам се снимките да са ви харесали.
    Последно редактирано от Daniel Gyorev; 16-05-11, 15:43.
    KTM Fen

  • #2
    От: 15.05.2011 - Нови уникални места с уникални хора

    Моля тази тема да се изтрие, пуснал съм я два пъти по погрешка!
    KTM Fen

    Коментар


    • #3
      От: 15.05.2011 - Нови уникални места с уникални хора

      Темата е уникална! Браво!
      Публикувайте отговор

      Коментар


      • #4
        От: 15.05.2011 - Нови уникални места с уникални хора

        Бате, наблягай на снимките, че ние нещо забравихме да снимаме.....Разходката беше екстра
        0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
        Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
        Суперскан България www.decbg.com
        Машинно почистване на DPF/FAP филтър

        Коментар


        • #5
          От: 15.05.2011 - Нови уникални места с уникални хора

          Думите му бяха: "Газарчета, чакайте 3-4 мин. да почина защото ще умра."
          Това трябва да го видя, за да го повярвам
          Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!

          Коментар


          • #6
            От: 15.05.2011 - Нови уникални места с уникални хора

            Първоначално публикуван от Чичка Преглед на мнение
            Това трябва да го видя, за да го повярвам
            Какво толкова има за виждане... човекът вече не е на 20 год....
            KTM Fen

            Коментар


            • #7
              От: 15.05.2011 - Нови уникални места с уникални хора

              Първоначално публикуван от Daniel Gyorev Преглед на мнение
              Какво толкова има за виждане... човекът вече не е на 20 год....
              Ей, лапетии такива,да не се е....те със старото куче че......!!!

              Коментар


              • #8
                От: 15.05.2011 - Нови уникални места с уникални хора

                Първоначално публикуван от Daniel Gyorev Преглед на мнение
                Какво толкова има за виждане... човекът вече не е на 20 год....
                Еее, стига де, нали не си е извадил бастуна от раницата докато си почивахте !



                Ама сте направили добра разходка.
                Браво !
                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                Коментар


                • #9
                  От: 15.05.2011 - Нови уникални места с уникални хора

                  Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                  Ей, лапетии такива,да не се е....те със старото куче че......!!!
                  Джарта, нали знаеш какво казват за възрастта - човек е на толкова, на колкото се чувства.

                  Ние за това още го чакаме Киро да излезе от пубертета, ама няма да е скоро

                  P.S. Киро, знам, че най-мразиш да се шегуваме на твой гръб, ама и ти знаеш, че аз най-обичам

                  P.P.S. Са да не се обидиш ей.
                  Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!

                  Коментар


                  • #10
                    От: 15.05.2011 - Нови уникални места с уникални хора

                    Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                    Ей, лапетии такива,да не се е....те със старото куче че......!!!
                    Кире е лисица, не куче :-)
                    Пия вино само по два повода: когато за вечеря има дивеч и когато няма.

                    Коментар


                    • #11
                      От: 15.05.2011 - Нови уникални места с уникални хора

                      Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                      Ей, лапетии такива,да не се е....те със старото куче че......!!!
                      Петьо, не се е...ам, това си го каза самия той.
                      KTM Fen

                      Коментар


                      • #12
                        От: 15.05.2011 - Нови уникални места с уникални хора

                        То не е по темата ама да ви разкажа нещо.
                        Имаме и ние един образ дето все се бъзика с мен,пенсионер съм бил,дърт съм бил,незнам си какво още.Даже ми измисли и един виц,и като го разказа всички умряха от смях.Викам му аз че, ще го наредя ама не ми вярва!
                        Обаче като тръгваме някъде и аз си обичам гадориите и все там го водя.Той не че не може да кара, ама се уморява бързо и после всички знаем че мотора върви сам.Докарвал съм го почти до припадък.Даже на една пътека понеже съм добър човек му изкарах мотора от половин километър,обаче нали се сещате че този половин километър си го трамбова нагоре пешачката.Като се качи му идваше да ме разстреля.
                        Сега напоследък като тръгваме на някъде му викам да разкаже някой виц.Той знаете ли каво ми отговаря.Сега чакай да видя какво е времето калта и гумите и тогава вица.А като се върнем щял да ми разкаже някой друг...
                        Абе да ама сега аз като се ударих, той първи ми звъни по телефона да ме види как съм.Липсвам му,ама скоро ще му отровя животеца!!!

                        Коментар


                        • #13
                          От: 15.05.2011 - Нови уникални места с уникални хора

                          Евала за снимките.Една от най сериозните групи.

                          Коментар


                          • #14
                            От: 15.05.2011 - Нови уникални места с уникални хора

                            Магарок, за теб винаги ще има студена мътеница при мен, ако продължаваш да ни радваш с подобни прекрасни кадри!
                            Пия вино само по два повода: когато за вечеря има дивеч и когато няма.

                            Коментар


                            • #15
                              От: 15.05.2011 - Нови уникални места с уникални хора

                              Снимките са супер Дани.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X