Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мотокрос - снимки/репортажи

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мотокрос - снимки/репортажи

    Днес бръмчахме на пистата в Игнатиево.По едно време бяхме сигурно към 20 мотора.Яко беше много.Толкова уморен сякаш не съм бил и след 200км ендуро преход.(то не че днеска нямах пак 60-70км ендуро каране ама умората е главно от пистата)
    Последно редактирано от VaHk0_; 16-03-10, 21:54.
    Иван Маринов
    Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
    ЕНДУРО ВАРНА

  • #2
    Мотокрос - снимки/репортажи

    Дам атмосферата беше супер като тръгнаха многото мотори по пистата и въпреки хладничкото време стана готино. Аз разбира се пропуснах половината мероприятие и накрая с появих ... но без мотор , ама както и да е. Ето малко снимки от позамръзналата ми сапунерка




    4ef4o май трябва да сменя цвета на екипировката


    Тайфата


    Ето го и довлния VaHk0_ (малко мижа тука ама нищо)


    По едно време се надъхах да ги снимам на виража и ето какво се получи

    Много бързо минава тва сузуки бе ....



    Съжелявам за качеството на снимките, ама глупавото imageshack като ги ресайзва и им го скапва.
    [FONT=Arial Black][SIZE=4][COLOR=Red]ЕНДУРО ВАРНА[/COLOR][/SIZE][/FONT]

    Коментар


    • #3
      До: Варна, морето ...

      Аз и без друго още не мога да карам заради контузията, но нали крастата си е краста появих се там като фотограф на мероприятието . Беше много интересно през целият ден, колегите не спираха да въртят обиколки, все пак някои усилено се подготвяха за 22 Март, когато ще има състезание на същата писта.
      Направих доста снимки ще кача по-сполучливите тук.





























      Както виждате имаше и супермото вариации на трасето. На колегата boevski не му попречи да кара добре с асфалтовите гуми :



















      bikerboyy също повъртя малко с DT-то като за начало:

























      drink2much също повъртя малко. Тук в първите си обиколки за загрявка:










      Отново Жеко с катемето:








      VaHko също не бездействаше:

















































































      Това са част от снимките които нащраках през деня. Дано са ви харесали.

      Коментар


      • #4
        До: Варна, морето ...

        Ами днеска хората решиха да покарат, а аз поснимах малко. Ето ви първата порция снимки от сапунерката ... нищо особено ама и аз наблягах и на видеото повече де . Като цяло беше готино, само дето пистата беше кална, а на места направо наводнена Покарах КТМ, запознах се с 4ef4o, поснимах ... позамръзнах ама си беше готино. Та ето и няколко снимки, а видео по-късно
        Разтоварване на моторите


        и сглабяне


        палене за загрявка


        и Сузка


        Вахко готов за старт


        Тука се вижда наводнения участък





        Тоя пич по едно време много яко се гони с Мартин (мисля, че така се казваше МХ13 )




        Вахко още не е загрял


        Иля също
















        Тука пак обещаната от мен снимка на стопито, ама аз какъвто съм сакат пак я усрах .... Първия път не можах да го хвана а втория го хванах като го пуска вече




        По едно време се появиха едни атв-та, явно са ходили на разходка. Ама тоя пич с КТМ-а направо ми събра очите.



        По едно време гледам, че виража след онея последователните бабунки (не ги знам как им се вика) го вземаше много яко като супермото и докато отида до там да се пробвам да направя някоя друга снимка ... той избяга Ама пък дойдоха тея двамцата



        После след като спря апарата имаше масови стартове и още работки .. ама за тях по-късно във видеотата И още веднъж мерси на Иван и на Иля които минаха през нас и ме взеха с тях дори и при наличието на толкова малко място останало във вана
        [FONT=Arial Black][SIZE=4][COLOR=Red]ЕНДУРО ВАРНА[/COLOR][/SIZE][/FONT]

        Коментар


        • #5
          До: Варна, морето ...

          Ето, качих няколко клипа от масовите стартове Другите друг път

          http://www.youtube.com/watch?v=u_OKt4dFev8
          http://www.youtube.com/watch?v=zGYNpzn8NSg
          http://www.youtube.com/watch?v=L92623yiKRM
          http://www.youtube.com/watch?v=SQNATyWFqn4
          http://www.youtube.com/watch?v=v2BmRi7MmHA
          http://www.youtube.com/watch?v=INXqHrMiJII
          [FONT=Arial Black][SIZE=4][COLOR=Red]ЕНДУРО ВАРНА[/COLOR][/SIZE][/FONT]

          Коментар


          • #6
            До: Мотокрос - снимки/репортажи

            Благодарение на съфорумника ни lancerpor ето малко снимки от събота (20.03.10г) .Деиствието се развива на мотокрос пистата в Игнатиево (за някой Аксаково).

            На пистата имаше средно толкова народ като постоянно идваха и си заминаваха хора:



            Имаше от всичко, от деца до ветерани, мотори и атв-та:

































            Едно от многото стопита:



            Следва продължение...
            Иван Маринов
            Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
            ЕНДУРО ВАРНА

            Коментар


            • #7
              До: Мотокрос - снимки/репортажи

              Тук има преобладаващо мой снимки.













              Ето жалък опит за one handed.Рано ми е още за no hander сякаш.





























              На места се забелязват и жалки опити за чупки от моя страна, но с повече практика мисля че ще се справя.

              Това бяха снимките.Има и доста клипчета, но са над 700мб и най-вероятно няма да има възможност да ги кача.Може да сглобя едно "избрани моменти" ако остане време, но не обещавам.

              Дано lancerpor и занапред да ни радва с добри кадри. За публикуването на снимките съм взел изрично разрешение от него.
              Иван Маринов
              Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
              ЕНДУРО ВАРНА

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X