Обява

Свий
Няма добавени обяви.

OFFRoad Варна - крайморски уговорки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Техники в офроуда: Кал и Коловози

    А, забравих да кажа.
    ВСИЧКО МЕ БОЛИ.
    Обикновено влизам в офиса през подземния гараж. Днес обаче влязах през парадния вход. Не исках да виждам мотора. Просто нямам желания да го гледам. Натръшна ми от кал. И смятам да продължа да не го виждам чак до следващото каране, което се надявам да е този уикенд.

    П.П. Дано предния ден да вали.
    П.П.2 А как ли ще е в сняг?
    "Всеки струг - танк! Всеки шлосер - войн! Всеки детайл - бомба в лицето на империализма!"

    Коментар


    • #17
      До: Техники в офроуда: Кал и Коловози

      Първоначално публикуван от ivan_j Преглед на мнение
      Браво, Чефо така те искам
      Всички, които са в бокса и само четат, да си сглобяват моторите, да си слагат новите гуми и в калта
      Ами ако някои хора се сетят да ми пратят цилиндъра ... след "лека" разработка се мятам и аз А да, забравих и най-важното. Главния ми механик трябва да ми сглоби мотора
      [FONT=Arial Black][SIZE=4][COLOR=Red]ЕНДУРО ВАРНА[/COLOR][/SIZE][/FONT]

      Коментар


      • #18
        До: Варна, морето ...

        Кеде сте карали бре момци?Аз с моя пуст късмет излязох да карам в събота ама заваля по обед както обикновено,а в неделя изязох за един час и аз да усетя яката кал

        ПП:Най-лошото е,че още не ми е останало време да го измия...мотора
        Aprilia RX 125=>KTM EXC 200=>VW Golf Mk3 TDI...
        Gas Gas EC 200

        Коментар


        • #19
          До: Варна, морето ...

          Първоначално публикуван от Boian Bonchev
          Ходихме първо на телевизионната кула,после от там към аладжа манастир там патечките са много яки.Там имахме лека авария с единия мотор наложи се да сменяме свещ,после тръгнахме обратно по други пътечки и така.
          За следващата събота ще правим организация,но дано времето да е хубаво.
          Колега, пътечките са яки, но особено събота и неделя са пълни с хора - има деца, кучета. Те са излезли да си почиват, точно както и ние караме за удоволствие. Искам да ви помоля, да не карате на места, където има хора - така не само печелите лошо име на ендуристите с всички произтичащи от това последствия, но може без да искате да блъснете някое дете например и тогава работата става много сериозна.
          Има предостатъчно места където може да се кара без да пречим на останалите, ако желаете мога да покажа някои от тях.
          Поздрави и умната.

          Коментар


          • #20
            До: Варна, морето ...

            Еехх добре сте си вие там - събирате се и си карате и се учите един от друг а това е много добре.Аз тук съм сам и сам си карам което не е много добре.Излязох оня ден в калта но ми е доста трудно друго си е когато има по стар моторджия - имам на предвид с по голям опит *а иначе съм си на доста повече годинки от вас* това което виждам от снимките поне.Запалих се май месец почивните дни. Бяхме една група на х.Чивира че там се запознах с едни откачалки-ендуристи и работата тръгна.Доста труд хвърлих да намеря мотора който търся защото във Варна цялото лято не намерих такъв но приятели те от Карлово ми го намериха за което съм им много благодарен.Много ме кефи карането- но с тези гуми по асвалта до Варна /50 км./ съм сигорен че ще пострадат яко нали.Желанието ми е да се срещнем и запозная с вас и обменя вашият опит.Чао за сега и скорощна среща.

            Коментар


            • #21
              До: Варна, морето ...

              Адаш голямо каране а?
              След като се разделихме с такъв страх съм карал да не ми свърши бензина не е истина.Но слава богу се прибрах благополучно.Днес исках да проверя колко бензин ми е останал и резултата беше смайващ,бяха останали около 150-200 мл.(толкова успях да източа)
              Живот и здраве другата събота и неделя пак.Ще гледам да си намеря карта за фотоапарата ,че да има и снимков материал.
              Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

              Коментар


              • #22
                До: Варна, морето ...

                Да супер беше. И аз се прибрах на резерва с не повече от кило, но ти си стигнал почти до ръба. ХАХАХАХА... Аз се замислям за една от онея малките камерки. Имаше страхотни моменти и жалко, че нямаше кой да ги снима. Освен това смятам, че след като прегледаме клиповете всеки от нас би могъл да си направи анализ на карането и да открие слаби места. Определено ще има полза. По едно време ги имаше в ТСМ-а и не струваха много. Ако всеки има такава на каската или на кормилото ще може да снима предния и после да си разменяме клипчетата.
                "Всеки струг - танк! Всеки шлосер - войн! Всеки детайл - бомба в лицето на империализма!"

                Коментар


                • #23
                  До: Варна, морето ...

                  Еее блазе ви.Пак сте си покарали, ама какво го правите тоя бензин бе?90км и празни резервоари ... пълнете догоре, за да не се изненадате кофти.

                  Какъв беше резултата от кушийте?Кой кого ... надбяга.
                  Иван Маринов
                  Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                  ЕНДУРО ВАРНА

                  Коментар


                  • #24
                    До: Варна, морето ...

                    Първоначално публикуван от VaHk0_ Преглед на мнение
                    Еее блазе ви.Пак сте си покарали, ама какво го правите тоя бензин бе?90км и празни резервоари ... пълнете догоре, за да не се изненадате кофти.

                    Какъв беше резултата от кушийте?Кой кого ... надбяга.
                    Аз винаги тръгвам с резервоар до горе,ама то кавазакито хем не върви хем гори ,абе лоша работа.Тези дни ще трябва Ванко да го понастрои малко.
                    Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

                    Коментар


                    • #25
                      До: Варна, морето ...

                      Какво му е на Кавито?Буталце ли иска или е от карбуратора проблема?Той адаша да стяга неговата Кава, че като оправя моя ще го предизвикам на чертата да застенем.С хондата му имаше битка, сега да видим със зеленото ще има ли?Чефо и той да готви КЛХа.Да му говори благи думи.

                      4ef4o колко му е резервоара на твоя?Моя преди минаваше 150тина км с един резервоар, сега почна по-малко да минава - явно повече газ му давам.Макар, че то и не беше както трябва мотора.Сега много големи надежди имам.
                      Иван Маринов
                      Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                      ЕНДУРО ВАРНА

                      Коментар


                      • #26
                        До: Варна, морето ...

                        Абе и аз винаги пълня резервоара до горе. Не ми се свидят 25лв. ХАХАХА... Проблема е, че ми е разбутан карба и гори 10/100 , ама на кой му пука. ХАХАХА Трябва да се почисти и да се пипне малко и готово. Ще го оправя, като остане време. Ами то за кушиите ние само двамата с Иван се дръпнахме на правото на нивата. Аз го дръпнах с можеби една две дължини. Поне така ми се стори не знам точно с колко. Освен това не знам той колко газ даде. Ние се дръпнахме ей така и може да не е дал цялата газ. Аз бях почти на макс но тръгна да се изправя и леко върнах. Освен това нямаше кой да дава старт и аз дадох старта, а нали се сещаш, че това е предимство за мен и ми дава поне секунда преднина. Това не е никак малко. Не е честно просто. Не мисля че тая гонка беше показателна. Просто беше на майтап. Е, нямам нищо против следващия път да го направим както трябва и да видим какво ще стане. Интересно би било да сравним 250-2Т и 650-4Т. Ако не друго то поне ще се позабавляваме.
                        "Всеки струг - танк! Всеки шлосер - войн! Всеки детайл - бомба в лицето на империализма!"

                        Коментар


                        • #27
                          До: Варна, морето ...

                          И аз съм доволен .Само дето сега съм с една манивела назад ,ама
                          както казват "бутай да върви" ,като при мен това трябваше да се разбира в буквалния смисъл .Чефо благодаря за дърпането .На дългите прави усещането беше ,все едно ,че съм със сликове .Трябва ми пълен преглед на окачването ,но нямаше как да го знам преди да съм го карал тоя мотор. И аз чакам неделята .Този път ще взема фотото.
                          Последно редактирано от ianakiev; 08-12-08, 07:14.

                          Коментар


                          • #28
                            До: Варна, морето ...

                            За към Кара Дере не трябва ремарке, но пътя дотам е толкова лесен и широк, че по-добре пали БМВ-то

                            Коментар


                            • #29
                              До: Варна, морето ...

                              Пътя към Кара Дере е ... РАЛИИИИИ.Яката работа.
                              Някой път трябва да се направи офроуд драг състезание.Еи така за спорта.А пък Чефо ти имаш предимство - караш и пистарки и сигурно понавиваш здраво масура.
                              Иван Маринов
                              Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                              ЕНДУРО ВАРНА

                              Коментар


                              • #30
                                До: Варна, морето ...

                                Аре ве стиаг с това Кара дере. Там е за начинаещи. МУАХАХАХАХА ... Ей, голям карач се извъдих и аз, ама мани, мани... Дето викат старите хора, пази боже сляпо да прогледа. МУАХАХАХАХАХА... Майтапа на страна, обаче там е скучно. Поселедното каране дето карахме беше много яко, но не ми стигна по никой начин. Прекалено бързо свърши деня. Къде на Кара дере има такива трасета? Аз съм за каране на север. Иван много добре знае къде да ни заведе. Гласувам му пълно доверие.
                                "Всеки струг - танк! Всеки шлосер - войн! Всеки детайл - бомба в лицето на империализма!"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X