Обява

Свий
Няма добавени обяви.

OFFRoad Варна - крайморски уговорки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

    Внако надявам се да намерим ремарке за колата относно място аз тука имам един мотор другия ми е там по точно атв-то е там но мисля че няма да е трудно да се намери едно ремарке за 3 дена а цената на превоза ще делим на равно по принцип са две бутилки газ което е окло 80лв а за други разходи като ядене и пиене всеки ще си носи каквото му е кеф за спането ако е на вилата е без пари а ако искаш някаква резервация там трябва да се обадим и цената е според мястото и цените на предлаганите услуги но по принцип купона тече цяла нощ така че мисля че резервация няма де е нужна а и мисля в неделя на 31 да покарам а не от предната вечер да се понапием и да остане само купона за това ходене.
    Поздрав
    (НЕУДОБНО?????) неудобно е да си обуеш панталона през главата!!!

    Тошко 0878524239

    Коментар


    • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

      Здравейте,аз съм поканен от същата група от Каравелово. Моторът си го купих точно от там и бих дошъл. Имам голямото желание, но в петък вечерта съм на смяна и не знам как може да стане. Имам турист. ремарке, с което съм превозвал мотора, но за повече мотори не съм пробвал - би трябвало да може. Ако не намерите ремарке идвайте и го вземайте, но трябва да дойдете до Вълчи дол.

      Поздрав Милко 0889547920
      Последно редактирано от boiko73; 25-10-10, 11:37.

      Коментар


      • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

        Лошо че не се познаваме с тебе.По принцип често съм в Добротич жената е от там. Къде работиш и колко излизаш от работа ако е рано до 11 ч можем да стигнем ако зе тръгне в събота а и от кой купи мотора аз съм от Каравелово
        (НЕУДОБНО?????) неудобно е да си обуеш панталона през главата!!!

        Тошко 0878524239

        Коментар


        • Към варнЕнците

          Има ли желаещи за каране, в събота, или неделя?
          Нещо деренце, баирче.
          Ако има желаещи, пишете.
          А.А.

          Коментар


          • От: Към варнЕнците

            нарочно го написах ВАРНИНЦИТЕ, защото сме от варна и говорим меко, може би защото сме отдалеко, но веднага ме коригираха.....
            А.А.

            Коментар


            • От: Към варнЕнците

              Аз за неделя съм на линия.
              Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

              Коментар


              • От: Към варнЕнците

                Нашата банда начело със супер Ванко 1, мислим да ходим на север от Кауфланд.
                Ванко бил много задобрял и щял да ни покаже как се качват баири и как се минават дерета за 2мин. на задна гума, така че мисля че ще има шоу.
                А.А.

                Коментар


                • От: Към варнЕнците

                  Еи тръгне ли веднъж слух че сестра ти е ку*ва, ходи да обясняваш че нямаш сестра стана мойта работа.Тцтц.Там дето съм "задобрял" е другото дере към Орешак което е.Над Кауфланд още съм паленце.
                  Видях ти уменията като оператор, очаквам занапред да носиш снимачна техника и да документираш и увековечаваш някой моменти от разходките.Оказва се че само караме или нагъваме пържоли.
                  Иван Маринов
                  Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                  ЕНДУРО ВАРНА

                  Коментар


                  • От: Към варнЕнците

                    Първоначално публикуван от VaHk0_ Преглед на мнение
                    Еи тръгне ли веднъж слух че сестра ти е ку*ва, ходи да обясняваш че нямаш сестра стана мойта работа.Тцтц.Там дето съм "задобрял" е другото дере към Орешак което е.Над Кауфланд още съм паленце.
                    Видях ти уменията като оператор, очаквам занапред да носиш снимачна техника и да документираш и увековечаваш някой моменти от разходките.Оказва се че само караме или нагъваме пържоли.
                    Абе тия вашите деренца стават ли за аматИОре.
                    МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                    Коментар


                    • От: Към варнЕнците

                      Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                      Абе тия вашите деренца стават ли за аматИОре.
                      ами то при нас друго няма, все пак сме на морето. тука има само дерета и пясък а като гледам при вас има и баири и гори общо взето места за ендуро.
                      А.А.

                      Коментар


                      • От: Към варнЕнците

                        Първоначално публикуван от VaHk0_ Преглед на мнение
                        Еи тръгне ли веднъж слух че сестра ти е ку*ва, ходи да обясняваш че нямаш сестра стана мойта работа.Тцтц.Там дето съм "задобрял" е другото дере към Орешак което е.Над Кауфланд още съм паленце.
                        Видях ти уменията като оператор, очаквам занапред да носиш снимачна техника и да документираш и увековечаваш някой моменти от разходките.Оказва се че само караме или нагъваме пържоли.
                        така е ванко като приказваш много име ще ти излезе.
                        СУПЕР ВАНКО
                        А.А.

                        Коментар


                        • От: Към варнЕнците

                          Стават, стават.Кеф ти камъни, кеф ти реки, кеф ти стръмни баирчета.
                          Съжалявам че нямам много кадри от тях.Ето едно клипче от някакво дере дето не съм бил в него:



                          Има и едно такова:



                          Осеяно е с най-различни по големемина и форма камъни и дървета.По това време на годината подозирам, че е малко хлъзгаво там като се има в предвид колко шума има и през лятото там, а и в деренцето минава някакво поточе което се пресича постоянно и дори и лятото си има няколко кални места (нищо особенно).Първия път голям х*й ядох в това дере.Всъшност май от 5-6 минавания само 1 или 2 пъти съм го минавал без щета.Два масура счупени там, крив резонатор от там, крива степенка от там ...
                          Иван Маринов
                          Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                          ЕНДУРО ВАРНА

                          Коментар


                          • От: Към варнЕнците

                            Дайте малко по сериозно по темата.
                            Ще се организираме ли за неделя или не ????
                            А.А.

                            Коментар


                            • От: Към варнЕнците

                              E че колко да се организираме?Казвате час и място и това е.То най-вероятно пак ще си има 2-3 групи дето на различни места отиват и по различно време ама лошо няма.

                              Аз утре ще си постегна малко тъпия портокал и ще съм готов.

                              Утре ще преместя постовете от тази тема в " OFFRoad Варна - крайморски уговорки ".
                              Иван Маринов
                              Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                              ЕНДУРО ВАРНА

                              Коментар


                              • От: Към варнЕнците

                                То май в неделя ще е доста студено тук с вятър и всички екстри така, че не се знае дали ще има разходка.
                                А.А.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X