Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Офроад около Варна! Търся връзка!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Офроад около Варна! Търся връзка!

    Здравеите!
    Тук от 2 дена обикалям баирите около Варна...то и в самия град има някои места доста добри за оффроад...копаницата е голяма..
    с XR600R съм и е много яко..честно казано не е супер лек..към 128кг с пълен резервоар е..
    Но не съм го почувствал тежък за нормални баири...
    Иска ми се да намеря някои от Варна ,който също е фен на офроада..
    Ако някой знае нещо ,моля да пише

  • #2
    О, Влади, добре дошъл във форума!

    Едва ли си единствения Ендурист от Варна ... ама къде са се покрили другите ...
    Път без препятствия обикновено не води до никъде.

    Коментар


    • #3
      Здрасти Владо!
      Аз пък карам пълната противоположност на твоята машинка .Едно ХТ.Аз от скоро се забавлявам по тоя начин,ама ще се радвам да покараме заедно някъде.Ако искаш ми прати лично съобщение с телефон,и може да измислим нещо за събота

      Коментар


      • #4
        Че какво му е противоположното? Това, че е Ямаха?

        Пак е един цилиндър с въздушно охлаждане ... подобни характеристики и същото предназначение
        Път без препятствия обикновено не води до никъде.

        Коментар


        • #5
          Имах в предвид че е доста по слабичък и по-лек от ХР-а.Все пак е 225.Ооооооо аз маи забравих да спомена .Въпреки всичко доста надеждна машинка.Никаде не ме е оставяла,и доста икономична

          Коментар


          • #6
            За първи път чувам за Ямаха ХТ 225...
            Това е втората тема в която си писал... и не вярвам да си сгрешил и в двете... значи наистина има такъв мотор.. я дай някоя снимка да го видим това животно...
            Даже можеш да направиш тема "Yamaha XT 225 199.....и едикоя си година..." и там да разискваме темата.
            Колкото до карането в Варна... имаше 2-3 момчета които бяха от Варна....май и идваха на състезанието със 2 WR-a !
            [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
            [/FONT]________________________________________
            [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
            [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
            [/CENTER]
            [/CENTER]

            Коментар


            • #7
              Ами моето (животно)е 92 година.Знам че в Гърция много ги карат-точно тоя модел.Пращам и един линк да го погледнеш по от близо

              Коментар


              • #8
                Е как бе Ямаха ХТ225 Сероу много добра машинка мисля по-нататък и аз да си взема един такъв да си карам само в гората с него пък и като знам в Драгалевци едно се продаде за някви 900лв. в супер състояние, после го препродадоха за 1800 да не каже някой че "щом е било за 900 ясно какво е било състоянието" много добро моторче за изпълнения. Всъщност предницата му е едно към едно със Ямаха ДТ диска, джаната, апарата а и продължава да се произвежда като до късните години на 90-те не са му правени промени включително си стои на барабан отзад. Нещо като ТТ350 за тези мотори важи явно максимата Не пипай нещо което работи или нещо от сорта беше

                Коментар


                • #9
                  Наистина здрава машинка така е,а само за информация има и ХТ-125

                  Коментар


                  • #10
                    Тоя модел все още се произвежда даже
                    http://www.yamaha-motor.com/sport/pr...me/9/home.aspx
                    2010 CRF 250 R

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X