Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Варна,морето....

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Варна,морето....

    Ако има някакви нови сбирки, пишете. Днес пробвах черните пътища над Игнатиево. Супер са. Смятам да ходя и до Кара дере. Ако има ентусиасти ще е супер. Там става и плажа си да изкараш.

    Коментар


    • #32
      До: Варна,морето....

      Някой ако иска да покара на 6/7/8 в гр.Вълчи дол да драска.

      Коментар


      • #33
        До: Варна,морето....

        Вчера на връщане от Голяма Река, хижа Незабравка която е необитаема вече в комбинация с полу-изгнила еко - пътека (до село Долец близо до Попово) и Шумен минахме с Астро-Комбинатора и покрай Река Батова Северно от Варна) . Опитахме се да проследим течението на реката. Тръгнахме отдясно на моста в село Долище
        43°20'13.60"N
        27°53'44.38"E
        и следвайки течението излязохме в близост до дивечовъдна база (или станция).
        В този район срещнахме група от няколко моториста и АТВ - Двама със сини екипи и мотори един юнак с оранжев мотор и мисля че беше синьо АТВ-то...може и да съм пропуснала някого ...
        В ляво от портала на базата по разчупен черен път се запромъквахме покрай реката, лавирайки по дълбоките коловози и галейки най подаващите се камъни.... преминахме една вада и една 4-5 метрова рекичка (бързаща да се влее в Батова) , из която трябваше сама да се разходя предварително , тъй- като навигатора ми отказа да влезе, имаше няколко изровени коловоза - направих си белязки - откъде да мина и следвайки плана - се озовахме на другият бряг.... и аха да излезем на асфалта близо до Село Батова - пред нас се изпречи непревземаем баир обрасъл със зловеща трева голям изровен праг преди асфалта без подходящо място за засилка и израснала сливка на неудобно място ....
        Щурмувах го 2 пъти само - поради тревогите на навигатора и недоволният плач на бебето. Не успях да откъртя нищо от комбито - и в крайна сметка вторият щурм завърши с маневра за наобратно ... за второто минаване на рекичката не се наложи разходка из нея преминахме отново безпроблемно и бавно започнахме да се връщаме наобратно .... стигнахме до едно разклонение в пътя което и на идване бяхме видели да се отклонява на север в посока към с. Дебрене и навигатора беше свален от колата и изпратен да провери има ли надежда в тази посока. Той повървял , повървял стигнал до красива поляна със сребриста кола и млади хора на пикник ... и надеждата му се явила в асфалтова премяна...
        И така асфалтовите гуми радостно изцвилиха по шосето и от радост след като оставихме разтрепереният навигатор да целува Владиславовските пясъци наобиколихме и Южните на езерото хълмове ...За Здравец и Аврен говоря, и така заоблили разходката до 400 километра - доволни се прибрахме вкъщи.
        Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

        Коментар


        • #34
          До: Варна,морето....

          Айде хора , събота или неделя къде ще караме ? Аз най-накрая реших проблема с джантата и съм готов
          Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

          Коментар


          • #35
            До: Варна,морето....

            На 7 юни направихме едно тракче.
            Стартирахме от с.Щипско-Хускварна 125,кавазаки кфх700(чисто ново).Почакахме 10 15 минутки и пристигнаха и Наско с бомбандир800(4исто ново) от с.Николаевка.Дойде също и едно момче от Варна с цбр600.Полафихме малко и изчакахме Милко джебел250 с ник Ники90.
            Потеглихме към суворово беше вече 10часа.Отидохме надъхани да погледаме малко девненски,суворовски,тулбухенски изпълнения с коли но се оказа малко рано.Покарахме 40 50 минути и кво да видим 1 батко с една прилична какичка на скаричката метнали месата.Виками толкоз път бихме 15км :Д :Д ако не хапнем и пиинем стабилно за кво сме дошли(поне като не видяхме авто изпълнения).Хапнахме и още малко изпълнения с атв-та и моторетките опушихме малчугани с 2т мирис :Д и газ към с.Щипско.

            Снимков материал е много малко но все пак да имате няква представа как си прекарахме.Ако някой иска да кара с нас може да пише в тази тема
            Прикачени файлове

            Коментар


            • #36
              До: Варна,морето....

              Хайде Варненци къде сте?

              Коментар


              • #37
                До: Варна,морето....

                Епа тука сме бре Ние всяка събота и/или неделя се събираме около телевизионната кула (или картинг пистата) и караме. 4-5 мотора и още толкова ATV-та. Правим преходчета по около 100-тина км. Които иска да идва
                Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

                Коментар


                • #38
                  От: Варна,морето....

                  Здравейте колеги от Варна. Искам да попитам дали във вашия град има сервиз за баланс на капли. Един приятел си купи нови гуми за мотора и иска да си ги балансира. Който знае такава гумаджиеница нека да си остави телефонен номер за връзка и аз ще му се обадя да ми обясни къде се намира.
                  Благодаря предварително.
                  GSM 0877 08 99 19
                  Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X