Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Варна,морето....

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Варна,морето....

    Първоначално публикуван от sasheto Преглед на мнение
    Здравеите колеги искате ли лятото да се организираме да покараме на Девня или Игнатиево??
    Ха, иска ли питане.Мисля да прекарам доста време и на двете места (за пистите става въпрос).А дори и да не е лятото, сигурно всяка събота и неделя има хора да карат там.Аз поне почти всеки път като съм ходил там и все е имало хора да си карат.Я от Варна, я от Добрич, понякога и от Шумен и от къде ли не.Тренират си хората.
    Иван Маринов
    Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
    ЕНДУРО ВАРНА

    Коментар


    • #17
      До: Варна,морето....

      Така ви искам всички на линия без инциденти

      Коментар


      • #18
        До: Варна, морето ...

        Ходи ли ви се на разходка из Велико Търновско?
        Линка в подписа разказва ... За края на Май .. Някоя Събота ...
        Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

        Коментар


        • #19
          До: Варна,морето....

          Здравейте,
          Да има някой желаещ за каране?
          Ако да нека се разберем нещо...

          Коментар


          • #20
            До: Варна,морето....

            Нали и около Варна се кара ендуро или???

            Коментар


            • #21
              варна

              Специално до ВаНко*
              На 24 май ще бъдем на Черноморец една група,а доколкото разбрах живееш някъде наблизо и ако имаш свободно време и желание разбира се, може да се видим и запознаем.Аз също имам Сузуки само че е 4т-а между другото лятото съм постояно там на плаж .
              Можеш да се обадиш на този номер 0889547920
              Довиждане

              Коментар


              • #22
                До: Варна, морето ...

                Еее niki90 супер е това, че ще сте близо, само че аз точно тогава съм абитуриент и няма да съм у нас.Знаеш сигурно - среща в даскало, после при класния ръководител, хотели ала бала.Иначе правилно си разбрал.Потърси ме ако искаш в скаип с ника както съм тук.
                Иван Маринов
                Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                ЕНДУРО ВАРНА

                Коментар


                • #23
                  До: Варна,морето....

                  Здравейте,
                  Някой да знае път(offroad) Варна - Иракли?
                  Ако има такъв да направим едно каране в неделя
                  А може и другаде разбирасе

                  Коментар


                  • #24
                    До: Варна,морето....

                    Ами с ivan_J бяхме правили такова каране миналата година.Имаше и известно количество асфалт, но може и да се посъкрати.Пътя ако искаш мога да ти го обясня горе-долу какъв беше.
                    Успех с намирането на компания.Аз за жалост не мога.В неделя имам матура, после и във вторник ... по-следващата неделя имам абитуриентски бал, после пак кандидат-студентски изпити.Приятно каране.Аз ще си карам из околията за по час-два.
                    Иван Маринов
                    Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                    ЕНДУРО ВАРНА

                    Коментар


                    • #25
                      До: Варна,морето....

                      Благодаряти VaHk0 но предпочитам някой да ме води тъй като не познавам месността дано се намерят желаещи.
                      А на теб късмет с изпитите и до скоро да ми покажеш някой маршрут

                      Коментар


                      • #26
                        До: Варна,морето....

                        Павка, Живко ми даде твоя телефон и като ще се кара ще ти се обадя. Надявам се до края на седмицата да съм си намерил джанта за КТМ-а и събота и неделя да покараме.
                        Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

                        Коментар


                        • #27
                          До: Варна,морето....

                          Чефчо мога да ти предложа 2 обръча на ексел 2008gold 200лв бройката

                          Коментар


                          • #28
                            До: Варна,морето....

                            На мен ми трябва главина (задна), че моята се пръсна на един преход
                            Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

                            Коментар


                            • #29
                              До: Варна,морето....

                              4ef40 потърси в скайп ivan_ktm той има всичко ако не по поръчка на достъпни цени

                              Коментар


                              • #30
                                До: Варна,морето....

                                Хора аре да караме в неделя.

                                п.п Чефо не го ли направи тоя KTM ?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X